Szkolenia Embedded Linux

Szkolenia Embedded Linux

Lokalne, instruktażowe szkolenia z wbudowanego systemu Linux na platformach wbudowanych demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia z podstawami Embedded Linux Szkolenia z wbudowanym systemem Linux są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Embedded Linux

Plany szkoleń z technologii Embedded Linux

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
7 godziny
Opis
Buildroot to projekt typu open source, który zawiera skrypty, które tworzą Buildroot narzędzi do kompilacji krzyżowej, konfigurowalny obraz głównego systemu plików oraz jądro Linux dla urządzeń osadzonych. Podczas tego praktycznego kursu uczestnicy dowiedzą się, jak z niego korzystać:

- Jak wybrać oprogramowanie, które trafia do głównego systemu plików.
- Jak dodawać nowe pakiety i modyfikować już istniejące.
- Jak dodać obsługę nowych wbudowanych płyt.

Podczas kursu zostaną utworzone rozruchowe obrazy systemu plików. Kursy zdalne są dostarczane za pomocą emulatora [QEMU](/cc/qemukvm) , podczas gdy w klasie możliwe jest użycie QEMU lub prawdziwych wbudowanych płyt do wyboru trenera.

Inne projekty o podobnych celach obejmują [projekt Yocto](/cc/yoctoproject) i OpenWRT. Skorzystaj z [tych](https://bootlin.com/pub/conferences/2016/elc/belloni-petazzoni-buildroot-oe/belloni-petazzoni-buildroot-oe.pdf) [prezentacji,](https://elinux.org/images/0/0a/Embedded_ Linux _Build_Systems.pdf) aby określić, który z nich jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.
14 godziny
Opis
Dwudniowy kurs składający się w około 60% z praktycznych ćwiczeń skupiających się na wewnętrznych elementach jądra Linux Linux, architekturze, rozwoju i badaniu sposobów pisania i integracji kilku typów sterowników urządzeń.

Kto powinien uczęszczać?

Inżynierowie zainteresowani rozwojem jądra Linux na systemach Embedded i plateforms.
14 godziny
Opis
Jest to dwudniowy kurs obejmujący wszystkie podstawowe zasady budowania wbudowanych systemów linuxowych, około 60% całego czasu trwania kursu stanowi praktyczną praktyczną implementację aplikacji rzeczywistych przy użyciu tych samych standardów i narzędzi używanych w przemyśle
14 godziny
Opis
Wbudowany Linux , ze względu na niski koszt, łatwość dostosowywania i kompatybilność z wieloma typami mikroprocesorów, stał się naturalnym wyborem do zasilania szerokiej gamy urządzeń, takich jak smartfony, tablety, dekodery i odtwarzacze MP3.

W tym prowadzonym przez instruktorów szkoleniu uczestnicy na żywo nauczą się krok po kroku, jak zbudować wbudowany system Linux od podstaw. Od budowania minimalistycznego jądra po konfigurowanie procesów rozruchu i inicjalizacji, uczestnicy poznają narzędzia, techniki i sposób myślenia potrzebne do wdrożenia w pełni funkcjonalnego wbudowanego systemu Linux .

W przypadku szkoleń zdalnych QEMU będzie używane do emulacji sprzętu. Inne platformy, w tym prawdziwe urządzenia sprzętowe, mogą być rozpatrywane indywidualnie.

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, duży nacisk na praktyczne wdrażanie
7 godziny
Opis
Projekt LEDE ( Linux Embedded Development Environment) to Linux operacyjny Linux oparty na OpenWrt . Jest to kompletny zamiennik dostarczonego przez producenta oprogramowania układowego szerokiej gamy routerów bezprzewodowych i urządzeń innych niż sieciowe.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować router bezprzewodowy oparty na technologii LEDE.

Publiczność

- Administratorzy sieci i technicy

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godziny
Opis
Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować własny wbudowany Linux dla Raspberry Pi .
35 godziny
Opis
Systemy przechowywania danych NetApp to sprzętowe i programowe systemy do zapisu i odczytu z macierzy dyskowych. Data ONTAP to system operacyjny wykorzystywany w systemach pamięci masowej NetApp.

Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą wdrożyć NetApp ONTAP w środowisku klastrowym.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Skonfiguruj klaster ONTAP 9.3 i administruj nim.
- Data Protection dane dzięki technologiom Data Protection .

Format kursu

- Interaktywny wykład i dyskusja.
- Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
- Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Kurs oparty jest na ONTAP 9.3.
- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
7 godziny
Opis
Shadowsocks to bezpieczny serwer proxy Socks5 W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zabezpieczyć połączenie internetowe za pośrednictwem proxy Shadowsocks Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj Shadowsocks na dowolnej z obsługiwanych platform, w tym Windows, Linux, Mac, Android, iOS i OpenWRT Rozmieszczanie Shaoocks za pomocą systemów zarządzania pakietami, takich jak pip, aur, freshports i inne Uruchom Shadowsocks na urządzeniach mobilnych i sieciach bezprzewodowych Dowiedz się, w jaki sposób Shadowsocks szyfruje wiadomości i zapewnia integralność i autentyczność Zoptymalizuj serwer Shadowsocks Publiczność Inżynierowie sieci Administratorzy systemu Technicy komputerowi Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
28 godziny
Opis
Projekt yocto jest projektem open source do budowania osadzonych systemów Linux. Używa hosta budować oparte na OpenEmbedded (OE), który używa narzędzia BitBake, do konstruowania kompletnych obrazów Linuksa

W tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak utworzyć system kompilacji dla osadzonego Linuksa na podstawie yocto Project.

Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstawowych pojęć związanych z systemem kompilacji projektu yocto, w tym receptur, metadane i warstwy.
- Zbuduj obraz Linuksa i uruchom go w emulacji.
- Oszczędzaj czas i energię budując wbudowane systemy Linux.

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyki

Inne opcje:

- [Buildroot](/cc/buildroot) jest prostszą alternatywą dla projektu yocto
- Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
28 godziny
Opis
Opis

To czterodniowe szkolenie łączy teorię z praktycznymi ćwiczeniami w celu wprowadzenia Yocto Project .
Odpowiada na często zadawane pytania, takie jak:

- Czy naprawdę konieczne jest użycie innej wersji toolchain / libraries / packages dla każdego projektu GNU / Linux i tego, aby śledzić inny przepływ pracy?
- Czy możesz zapewnić, że środowisko programistyczne jest identyczne dla wszystkich deweloperów / dostawców i że nadal możesz produkować identyczne kompilacje, takie jak dzisiaj za 10 lub więcej lat?
- Czy YP może dowiedzieć się, na podstawie jakich licencji na licencje korzystają pakiety, których używasz?

Praktyczne sesje są wykonywane na docelowym sprzęcie (np. Beagle Bone Black Rev. C - http://beagleboard.org/BLACK). Po szkoleniu będziesz mógł pobrać obraz dokera z Ubuntu 14.x i wszystkimi wstępnie zainstalowanymi zależnościami oraz przykładami, aby pracować z materiałem kursu we własnych laboratoriach. Pamiętaj, że nie jest to kurs wprowadzający do Embedded GNU / Linux . Powinieneś już wiedzieć, jak działa Embedded GNU / Linux i jak skonfigurować / zbudować jądro GNU / Linux i sterowniki jądra.

Kto powinien uczęszczać?

Korzystasz już z GNU / Linux dla swoich projektów i prawdopodobnie słyszałeś o Yocto Project , ale nie odważyłeś się go bliżej przyjrzeć, lub miałeś trudności z jego użyciem. Nie wiesz, czy i w jaki sposób Twój dzienny przepływ pracy może zostać uwzględniony w YP i ogólnie rzecz biorąc, YP jest raczej skomplikowane. Dlaczego potrzebujemy tego wszystkiego, skoro wiemy, że wszystko było (podobno) dużo łatwiejsze? Po treningu powinieneś być w stanie zdecydować, czy potrzebujesz YP, czy nie. Warsztaty skierowane są do inżynierów oprogramowania, programistów, systemistów, testerów, administratorów, inżynierów i innych stron zainteresowanych YP, z solidną wiedzą o Embedded GNU / Linux .

Nadchodzące szkolenia z technologii Embedded Linux

Szkolenie Embedded Linux, Embedded Linux boot camp, Szkolenia Zdalne Embedded Linux, szkolenie wieczorowe Embedded Linux, szkolenie weekendowe Embedded Linux, Kurs Embedded Linux,Kursy Embedded Linux, Trener Embedded Linux, instruktor Embedded Linux, kurs zdalny Embedded Linux, edukacja zdalna Embedded Linux, nauczanie wirtualne Embedded Linux, lekcje UML, nauka przez internet Embedded Linux, e-learning Embedded Linux, kurs online Embedded Linux, wykładowca Embedded Linux

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!