Szkolenia Embedded Linux

Szkolenia Embedded Linux

Embedded Linux to system operacyjny Linux dla urządzeń wbudowanych, który ma cztery główne komponenty: łańcuch narzędzi, program ładujący, jądro i główny system plików. Lokalne, instruktażowe szkolenia z wbudowanego systemu Linux na platformach wbudowanych demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy Embedded Linux.

Szkolenie z usługi Embedded Linux jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Embedded Linux

Plany szkoleń z technologii Embedded Linux

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This is a two day course covering all basic principles of building Embedded linux Systems, around 60% of the entire course time is practical hands-on implementation for real world application using the same standards and tools used in industry
14 godzin
Dwudniowy kurs składający się w około 60% z praktycznych ćwiczeń skupiających się na wewnętrznych elementach jądra Linux Linux, architekturze, rozwoju i badaniu sposobów pisania i integracji kilku typów sterowników urządzeń. Kto powinien uczęszczać? Inżynierowie zainteresowani rozwojem jądra Linux na systemach Embedded i plateforms.
14 godzin
Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować własny wbudowany Linux dla Raspberry Pi .
35 godzin
Cele kursu Aby zrozumieć podstawy wbudowanego GNU / Linux , w jaki sposób bity i elementy pasują do siebie. Jakie komponenty są potrzebne do zbudowania wbudowanego systemu GNU / Linux , skąd je pobrać i jak je skonfigurować / zbudować / zainstalować? Skąd uzyskać pomoc? Co z tymi licencjami na oprogramowanie? Ćwiczenia praktyczne zapewniają niezbędne doświadczenie praktyczne, aby po pomyślnym ukończeniu tego szkolenia opracować własne systemy GNU / Linux . Opis Ta pięciodniowa klasa szkoleniowa wykorzystuje praktyczne ćwiczenia w połączeniu z instrukcją, aby zilustrować koncepcje osadzonego systemu GNU / Linux . Został zaprojektowany, aby szybko przyspieszyć. Filozofia, koncepcje i polecenia niezbędne do efektywnego wykorzystania GNU / Linux są opisane poprzez połączenie teorii i szkolenia w miejscu pracy. Nie wymyślaj na nowo koła, ale ucz się od doświadczonego trenera i zabierz do domu praktyczną wiedzę na temat GNU / Linux i umiejętność efektywnego wykorzystania jej we własnym wbudowanym projekcie programistycznym. Kto powinien uczęszczać? Menedżerowie, kierownicy projektów, inżynierowie oprogramowania, sprzętu, rozwoju, inżynierowie systemów, testerzy, administratorzy, technicy i inne strony zainteresowane technologią, które chcą jak najszybciej zrozumieć, jak działa Embedded GNU / Linux . Musisz używać GNU / Linux lub musisz luksusowo decydować, czy warto go używać, czy nie. Być może próbowałeś już używać Embedded GNU / Linux , ale nie jesteś pewien, czy wszystko zrobiłeś poprawnie. Obecnie używasz innego systemu operacyjnego i różdżki, aby dowiedzieć się, czy GNU / Linux może być lepszy i / lub tańszy. Opcje dostawy Cały materiał szkoleniowy jest w języku angielskim, ale jego prezentacja może odbywać się w języku angielskim lub niemieckim, zgodnie z życzeniem, na całym świecie.
 • na miejscu - prowadzony przez instruktora *)
 • on-line - instruktor **)
 • kombinacja on-site / on-line - prowadzona przez instruktora *) **)
Podczas szkolenia zapewnimy laptopy *), tablice *) **), skoroszyty (w języku angielskim) *) **), zdalny dostęp do serwerów i tablic **), udostępnianie ekranu **), mostek audio * *).
35 godzin
Opis Ta 5-dniowa klasa szkoleniowa wykorzystuje praktyczne ćwiczenia w połączeniu z instrukcją do zilustrowania koncepcji wewnętrznych elementów jądra GNU / Linux i rozwoju sterowników urządzeń. Zostało zaprojektowane, aby szybko przyspieszyć. Opisujemy procesy, koncepcje i polecenia niezbędne do napisania sterowników urządzeń GNU / Linux poprzez połączenie teorii i szkolenia w miejscu pracy. Nie wymyślaj na nowo koła, ale ucz się od doświadczonego trenera i zabierz do domu praktyczną wiedzę oraz umiejętność efektywnego wykorzystania jej we własnym, wbudowanym projekcie programistycznym. Kto powinien uczęszczać? Osoby zainteresowane opracowaniem lub oceną rozwoju sterowników urządzeń GNU / Linux lub zlecone im takie prace, jak inżynierowie oprogramowania, inżynierowie terenowi, menedżerowie (projektu), inżynierowie sprzętu.
14 godzin
Integracja Linux, z niskimi kosztami, łatwość naturalizacji oraz kompatibilność z wielu rodzajów mikroprocesorów stanowiła się naturalnym wybórem w zakresie wdrożenia szerokiego zakresu urządzeń, takich jak inteligentne telefony, tabletki, kastki set-top oraz graczy MP3.W tej instruktorze, uczestniki żywych szkolenia będą nauczyć się, jak budować zawierzony system z ziemi. Z budowania minimalistycznego jądro do konfigurowania procesów botoup i inicjalizacji, uczestniki będą nauczyć narzędzi, techniczne i mieszkanie konieczne w celu wykonywania całkowicie funkcjonalnego systemu Linux.Dla odległego szkolenia będzie stosowany QEMU do emulacji strony. Poza inne platformy, w tym prawdziwe urządzenia stosowne, mogą być uważane w przypadku przypadku.Format kursu
  Częściowy przedstawicie, dyskusja część, ciężki względ na wdrożenie ręcznych
35 godzin
Systemy przechowywania danych NetApp to sprzętowe i programowe systemy do zapisu i odczytu z macierzy dyskowych. Data ONTAP to system operacyjny wykorzystywany w systemach pamięci masowej NetApp. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą wdrożyć NetApp ONTAP w środowisku klastrowym. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj klaster ONTAP 9.3 i administruj nim.
 • Data Protection dane dzięki technologiom Data Protection .
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Kurs oparty jest na ONTAP 9.3.
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
21 godzin
TensorFlow Lite to open source deep learning framework do wykonywania modeli na urządzeniach mobilnych i wbudowanych z ograniczonymi zasobami komputera i pamięci. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć TensorFlow Lite do rozmieszczenia modeli głębokiego uczenia się na wbudowanych urządzeniach. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instaluj i konfiguruj Tensorflow Lite na wbudowanym urządzeniu. Zrozum koncepcje i składniki podstawowe TensorFlow Lite. Konwertuj istniejące modele uczenia się maszynowego na TensorFlow format Lite do wykonywania na wbudowanych urządzeniach. Praca w granicach ograniczeń małych urządzeń i TensorFlow Lite, jednocześnie ucząc się rozszerzać ich zdolności domyślne. Rozmieszcz modele głębokiego uczenia się na wbudowanych urządzeniach prowadzących Linux w celu rozwiązania problemów fizycznego świata, takich jak rozpoznawanie obrazów i głosu, przewidywanie wzorów i inicjowanie ruchów i reakcji z robotów i innych wbudowanych systemów w polu.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
Opis Ten czterodniowy trening łączy teorię z praktycznymi ćwiczeń w celu wprowadzenia Yocto Project. Odpowiada na często zadawane pytania, takie jak:
  Czy naprawdę konieczne jest użycie innej wersji łańcucha narzędzi / biblioteek / pakietów dla każdego i każdego projektu GNU / Linux i jednego z nich, aby śledzić inny przepływ pracy? Czy możesz zapewnić, że środowisko rozwoju jest identyczne dla wszystkich deweloperów / dostawców i że nadal możesz produkować takie same budynki jak dzisiaj w ciągu 10+ lat od teraz? Czy YP może pomóc dowiedzieć się, pod którymi licencjami oprogramowania są licencjonowane pakiety, które używasz?
Sesje ręczne odbywają się na sprzęcie docelowym (np. Beagle Bone Czarny Rev. C – 3 ) Po szkoleniu będziesz w stanie pobrać obraz docker z Ubuntu 14.x i wszystkie zależności wstępnie zainstalowane plus przykłady, aby pracować z materiałem kursu w własnych laboratoriach. Należy pamiętać, że nie jest to kurs wprowadzający do wbudowanego GNU/Linux. Powinieneś już wiedzieć, jak działa wbudowany GNU/Linux i jak skonfigurować/budować GNU/Linux jądrowe i jądrowe sterowniki. Kto powinien uczestniczyć? Już korzystasz z GNU/Linux dla swoich projektów i prawdopodobnie słyszałeś o tym Yocto Project, ale nie odważyłeś się na to spojrzeć bliżej lub miałeś trudności z jego użyciem. Nie wiesz, czy i w jaki sposób Twój codzienny przepływ pracy może być umieszczony w YP i ogólnie uważasz, że YP jest dość skomplikowany. Dlaczego potrzebujemy tego wszystkiego, aby wiedzieć, że wszystko było (prawdopodobnie) o wiele łatwiejsze? Po treningu powinieneś być w stanie zdecydować, czy potrzebujesz YP, czy nie. Seminarium skierowane jest do inżynierów oprogramowania, rozwoju, systemów, testatorów, administratorów, inżynierów i innych osób zainteresowanych YP, z solidną wiedzą o Embedded GNU/Linux.
28 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce, participants will learn how to create a build system for embedded Linux based on Yocto Project. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the fundamental concepts behind a Yocto Project build system, including recipes, metadata, and layers.
 • Build a Linux image and run it under emulation.
 • Save time and energy building embedded Linux systems.
7 godzin
Shadowsocks to bezpieczny serwer proxy Socks5 W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zabezpieczyć połączenie internetowe za pośrednictwem proxy Shadowsocks Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj Shadowsocks na dowolnej z obsługiwanych platform, w tym Windows, Linux, Mac, Android, iOS i OpenWRT Rozmieszczanie Shaoocks za pomocą systemów zarządzania pakietami, takich jak pip, aur, freshports i inne Uruchom Shadowsocks na urządzeniach mobilnych i sieciach bezprzewodowych Dowiedz się, w jaki sposób Shadowsocks szyfruje wiadomości i zapewnia integralność i autentyczność Zoptymalizuj serwer Shadowsocks Publiczność Inżynierowie sieci Administratorzy systemu Technicy komputerowi Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godzin
Projekt LEDE ( Linux Embedded Development Environment) to Linux operacyjny Linux oparty na OpenWrt . Jest to kompletny zamiennik dostarczonego przez producenta oprogramowania układowego szerokiej gamy routerów bezprzewodowych i urządzeń innych niż sieciowe. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować router bezprzewodowy oparty na technologii LEDE. Publiczność
 • Administratorzy sieci i technicy
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godzin
Buildroot jest projektem open-source zawierającym skrypty, które wytwarzają łańcuch narzędzi do skrzyżowania, dostosowywany obraz systemu plików korzeniowych oraz Linux jądro dla wbudowanych urządzeń. W trakcie tego kursu uczestnicy uczą się, jak go używać:
  Jak wybrać oprogramowanie, które wchodzi do systemu plików korzeniowych. Jak dodać nowe pakiety i modyfikować istniejące. Jak dodać wsparcie dla nowych wbudowanych płytek.
W trakcie kursu zostaną wyprodukowane obrazy systemów plików budowlanych. Kursy na odległość są dostarczane za pomocą emulatora QEMU, podczas gdy w klasie możliwe jest użycie zarówno QEMU, jak i prawdziwych wbudowanych płytek wyboru trenera. Inne projekty o podobnych celach obejmują projekt Yocto i OpenWRT. Proszę skorzystać z tych prezentacji, aby określić, który z nich jest właściwym wyborem dla Twoich potrzeb.

Last Updated:

Szkolenie Embedded Linux, Embedded Linux boot camp, Szkolenia Zdalne Embedded Linux, szkolenie wieczorowe Embedded Linux, szkolenie weekendowe Embedded Linux, Kurs Embedded Linux,Kursy Embedded Linux, Trener Embedded Linux, instruktor Embedded Linux, kurs zdalny Embedded Linux, edukacja zdalna Embedded Linux, nauczanie wirtualne Embedded Linux, lekcje UML, nauka przez internet Embedded Linux, e-learning Embedded Linux, kurs online Embedded Linux, wykładowca Embedded Linux

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions