Szkolenia Yocto Project

Szkolenia Yocto Project

Praktyczne szkolenie na żywo z Yocto Project. Projekt Yocto to wspólny projekt open source Linux Foundation, którego celem jest wytwarzanie narzędzi i procesów, które umożliwiają tworzenie dystrybucji systemu Linux dla oprogramowania wbudowanego i IoT, które są niezależne od podstawowej architektury wbudowanego sprzętu. Projekt zapewnia elastyczny zestaw narzędzi i przestrzeń, w której deweloperzy rozwiązań wbudowanych na całym świecie mogą udostępniać technologie, stosy oprogramowania, konfiguracje i najlepsze praktyki, które można wykorzystać do tworzenia dostosowanych obrazów Linuksa dla urządzeń wbudowanych i IOT lub wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostosowany system operacyjny Linux .

Szkolenie z Yocto Project są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo".Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Yocto Project

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Opis Ten czterodniowy trening łączy teorię z praktycznymi ćwiczeń w celu wprowadzenia Yocto Project. Odpowiada na często zadawane pytania, takie jak:
    Czy naprawdę konieczne jest użycie innej wersji łańcucha narzędzi / biblioteek / pakietów dla każdego i każdego projektu GNU / Linux i jednego z nich, aby śledzić inny przepływ pracy? Czy możesz zapewnić, że środowisko rozwoju jest identyczne dla wszystkich deweloperów / dostawców i że nadal możesz produkować takie same budynki jak dzisiaj w ciągu 10+ lat od teraz? Czy YP może pomóc dowiedzieć się, pod którymi licencjami oprogramowania są licencjonowane pakiety, które używasz?
Sesje ręczne odbywają się na sprzęcie docelowym (np. Beagle Bone Czarny Rev. C – 3 ) Po szkoleniu będziesz w stanie pobrać obraz docker z Ubuntu 14.x i wszystkie zależności wstępnie zainstalowane plus przykłady, aby pracować z materiałem kursu w własnych laboratoriach. Należy pamiętać, że nie jest to kurs wprowadzający do wbudowanego GNU/Linux. Powinieneś już wiedzieć, jak działa wbudowany GNU/Linux i jak skonfigurować/budować GNU/Linux jądrowe i jądrowe sterowniki. Kto powinien uczestniczyć? Już korzystasz z GNU/Linux dla swoich projektów i prawdopodobnie słyszałeś o tym Yocto Project, ale nie odważyłeś się na to spojrzeć bliżej lub miałeś trudności z jego użyciem. Nie wiesz, czy i w jaki sposób Twój codzienny przepływ pracy może być umieszczony w YP i ogólnie uważasz, że YP jest dość skomplikowany. Dlaczego potrzebujemy tego wszystkiego, aby wiedzieć, że wszystko było (prawdopodobnie) o wiele łatwiejsze? Po treningu powinieneś być w stanie zdecydować, czy potrzebujesz YP, czy nie. Seminarium skierowane jest do inżynierów oprogramowania, rozwoju, systemów, testatorów, administratorów, inżynierów i innych osób zainteresowanych YP, z solidną wiedzą o Embedded GNU/Linux.
28 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce, participants will learn how to create a build system for embedded Linux based on Yocto Project. By the end of this training, participants will be able to:
  • Understand the fundamental concepts behind a Yocto Project build system, including recipes, metadata, and layers.
  • Build a Linux image and run it under emulation.
  • Save time and energy building embedded Linux systems.

Last Updated:

Szkolenie Yocto Project, Yocto Project boot camp, Szkolenia Zdalne Yocto Project, szkolenie wieczorowe Yocto Project, szkolenie weekendowe Yocto Project, Kurs Yocto Project,Kursy Yocto Project, Trener Yocto Project, instruktor Yocto Project, kurs zdalny Yocto Project, edukacja zdalna Yocto Project, nauczanie wirtualne Yocto Project, lekcje UML, nauka przez internet Yocto Project, e-learning Yocto Project, kurs online Yocto Project, wykładowca Yocto Project

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions