Szkolenia Data Warehouse

Szkolenia Data Warehouse

Local, instructor-led live Data Warehouse training courses demonstrate through discussion and hands-on practice how to understand, plan and set up a Data Warehouse.

Data Warehouse training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live Data Warehouse trainings in w Polsce can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

Data Warehouse is also known as Enterprise Data Warehouse (EDW) or Data Warehousing.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie DWH (Data Warehouse)

Plany szkoleń z technologii Data Warehouse (DWH)

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Amazon Redshift to usługa hurtowni danych opartych na chmurze typu petabytescale w AWS W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy działania Amazon Redshift Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj Amazon Redshift Ładuj, konfiguruj, wdrażaj, wysyłaj zapytania i wizualizuj dane za pomocą usługi Amazon Redshift Publiczność Deweloperzy Specjaliści IT Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
14 godziny
Opis
Kurs jest częścią zestawu umiejętności Data Scientist (Domain: Data and Technology) .
28 godziny
Opis
Modelowanie skarbca danych to technika modelowania baz danych, która zapewnia długoterminowe archiwalne przechowywanie danych pochodzących z wielu źródeł Przechowalnia danych przechowuje pojedynczą wersję faktów lub "wszystkie dane, cały czas" Jego elastyczny, skalowalny, spójny i dostosowujący się projekt obejmuje najlepsze aspekty trzeciej normalnej formy (3NF) i schematu gwiazdy W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować skarbiec danych Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z koncepcjami architektury i projektowania kryjącymi się za Data Vault 20 oraz jego interakcją z Big Data, NoSQL i AI Użyj technik przechwytywania danych, aby umożliwić inspekcję, śledzenie i przeglądanie danych historycznych w hurtowni danych Opracuj spójny i powtarzalny proces ETL (Extract, Transform, Load) Buduj i wdrażaj wysoce skalowalne i powtarzalne magazyny Publiczność Modelarze danych Specjalista ds Hurtowni danych Specjaliści Business Intelligence Inżynierowie danych Administratorzy baz danych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godziny
Opis
Druid jest open-source, zorientowany na kolumnę, rozproszony magazyn danych napisany w Javie. Został zaprojektowany do szybkiego pozyskiwania ogromnych ilości danych zdarzeń i wykonywania kwerend OLAP o małym opóźnieniu na tych danych. Druid jest powszechnie stosowany w aplikacjach analiz biznesowych do analizowania dużych ilości danych w czasie rzeczywistym i historycznych. Doskonale nadaje się również do zasilania szybkich, interaktywnych, analitycznych pulpitów nawigacyjnych dla użytkowników końcowych. Druid jest wykorzystywany przez takie firmy jak Alibaba, Airbnb, Cisco, eBay, Netflix, PayPal i Yahoo.

w tym prowadzony przez instruktora, kurs na żywo możemy zbadać niektóre z ograniczeń rozwiązań hurtowni danych i omówić, jak Druid może komplement tych technologii, tworząc elastyczny i skalowalny stos analityki strumieniowej. Przechodzimy przez wiele przykładów, oferując uczestnikom szansę wdrożenia i przetestowania rozwiązań opartych na Druidach w środowisku laboratoryjnym.

Format kursu

- część wykładu, dyskusja część, ciężka praktyka praktyczne, sporadyczne testy, aby ocenić zrozumienie
21 godziny
Opis
Pivotal Greenplum is a Massively Parallel Processing (MPP) Data Warehouse platform based on PostgreSQL.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at developers who wish to set up a multi-node Greenplum database.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure Pivotal Greenplum.
- Model data in accordance to current needs and future expansion plans.
- Carry out different techniques for distributing data across multiple nodes.
- Improve database performance through tuning.
- Monitor and troubleshoot a Greenplum database.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 godziny
Opis
Apache Kylin to ekstremalny, rozproszony mechanizm analityczny do dużych zbiorów danych W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Apache Kylin do skonfigurowania hurtowni danych w czasie rzeczywistym Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zbieraj dane strumieniowe w czasie rzeczywistym za pomocą Kylin Wykorzystaj potężne funkcje Apache Kylin, w tym obsługę schematów płatka śniegu, bogaty interfejs SQL, lukę w iskrzeniu i opóźnienie kwerendy Uwaga Używamy najnowszej wersji Kylin (od tego pisania Apache Kylin v20) Publiczność Wielcy inżynierowie danych Analitycy Big Data Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
28 godziny
Opis
MemSQL to oparty na zapamiętywaniu, rozproszony, system zarządzania bazami danych SQL dla chmury i onpremises Jest to hurtownia danych w czasie rzeczywistym, która natychmiast dostarcza wglądu w dane na żywo i dane historyczne W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawowe elementy MemSQL do programowania i administracji Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z kluczowymi pojęciami i cechami MemSQL Instaluj, projektuj, utrzymuj i obsługuj MemSQL Zoptymalizuj schematy w MemSQL Ulepsz zapytania w MemSQL Wydajność wzorcowa w MemSQL Twórz aplikacje danych w czasie rzeczywistym za pomocą MemSQL Publiczność Deweloperzy Administratorzy Inżynierowie obsługi Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

Nadchodzące szkolenia z technologii DWH (Data Warehouse)

Szkolenie EDW (Enterprise Data Warehouse), DWH (Data Warehouse) boot camp, Szkolenia Zdalne Enterprise Data Warehouse, szkolenie wieczorowe Data Warehouse (DWH), szkolenie weekendowe Enterprise Data Warehouse, Kurs Data Warehouse (DW),Kursy DW (Data Warehouse), Trener Data Warehouse (DWH), instruktor Enterprise Data Warehouse, kurs zdalny Enterprise Data Warehouse (EDW), edukacja zdalna Data Warehouse (DWH), nauczanie wirtualne DW (Data Warehouse), lekcje UML, nauka przez internet Enterprise Data Warehouse, e-learning EDW, kurs online Data Warehouse (DW), wykładowca Enterprise Data Warehouse

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!