Szkolenia Data Warehouse

Szkolenia Data Warehouse

Praktyczne szkolenia na żywo z Data Warehouse to kursy, pokazujące poprzez dyskusję i ćwiczenia, jak zrozumieć, zaplanować i założyć Data Warehouse.

Szkolenie Data WarehouseData Warehouse jest również znany jako Enterprise Data Warehouse (EDW) lub Data Warehousing.

jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Zapytaj konsultanta NobleProg o dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie DWH (Data Warehouse)

Plany szkoleń z technologii Data Warehouse (DWH)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Apache Kylin jest ekstremalnym, dystrybuowanym silnikiem analitycznym dla dużych danych. W tym szkoleniu na żywo prowadzonym przez instruktora uczestnicy dowiedzą się, jak używać Apache Kylin do utworzenia magazynu danych w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Konsumpcja danych transmisji w czasie rzeczywistym za pomocą Kylin Użyj potężnych funkcji Apache Kylin's, bogate SQL interfejs, spark kubing i sekundy zapytania latencji
Uwaga
  Używamy najnowszej wersji Kylin (w oparciu o ten tekst, Apache Kylin v2.0)
publiczność
  Wielki inżynier danych [ 0 ] Analitycy
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
14 godzin
Kurs jest częścią zestawu umiejętności Data Scientist (Domain: Data and Technology).
21 godzin
Apache Druid to otwarty, zorientowany na kolumny, rozproszony magazyn danych napisany w Java . Został zaprojektowany w celu szybkiego pozyskiwania ogromnych ilości danych zdarzeń i wykonywania zapytań OLAP o małych opóźnieniach dotyczących tych danych. Druid jest powszechnie stosowany w aplikacjach Business Intelligence do analizowania dużych ilości danych historycznych w czasie rzeczywistym. Jest również odpowiedni do zasilania szybkich, interaktywnych, analitycznych pulpitów nawigacyjnych dla użytkowników końcowych. Druid jest używany przez takie firmy jak Alibaba, Airbnb, Cisco , eBay, Netflix, Paypal i Yahoo. W tym prowadzonym przez instruktora kursie na żywo omawiamy niektóre ograniczenia rozwiązań hurtowni danych i omawiamy, w jaki sposób Druid może uzupełnić te technologie, tworząc elastyczny i skalowalny stos analiz strumieniowych. Przeglądamy wiele przykładów, oferując uczestnikom szansę na wdrożenie i przetestowanie rozwiązań opartych na Druidach w środowisku laboratoryjnym.
  Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ciężkie ćwiczenia praktyczne, okazjonalne testy sprawdzające zrozumienie
  28 godzin
  Mem SQL to rozproszony system zarządzania bazami danych SQL w pamięci w chmurze i lokalnie. Jest to hurtownia danych działająca w czasie rzeczywistym, która natychmiast zapewnia wgląd w dane bieżące i historyczne. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy Mem SQL dla rozwoju i administracji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zrozumienie kluczowych pojęć i cech Mem SQL
  • Instaluj, projektuj, utrzymuj i obsługuj Mem SQL
  • Optymalizuj schematy w Mem SQL
  • Popraw zapytania w Mem SQL
  • Test wydajności w Mem SQL
  • Twórz aplikacje danych w czasie rzeczywistym za pomocą Mem SQL
  Publiczność
  • Deweloperzy
  • Administratorzy
  • Inżynierowie operacji
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  21 godzin
  Amazon Redshift to oparta na petabajcie usługa hurtowni danych w chmurze w AWS. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się podstaw przesunięcia Amazon. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zainstaluj i skonfiguruj Amazon Redshift
  • Ładuj, konfiguruj, wdrażaj, wysyłaj zapytania i wizualizuj dane za pomocą usługi Redshift Amazon
  Publiczność
  • Deweloperzy
  • Specjaliści IT
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  Uwaga
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
  21 godzin
  Pivotal Greenplum to platforma masywnie równoległego przetwarzania (MPP) Data Warehouse oparta na PostgreSQL. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą utworzyć bazę danych Greenplum multi-node. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Instalacja i konfiguracja Pivotal Greenplum. Dane modelowe zgodnie z obecnymi potrzebami i przyszłymi planami ekspansji. Wykonuj różne techniki dystrybucji danych w różnych węzłów. Poprawa wydajności baz danych poprzez tuning. Monitorowanie i rozwiązywanie problemów w bazie danych Greenplum.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
  14 godzin
  Greenplum Database to oprogramowanie do baz danych dla inteligencji biznesowej i przechowywania danych. Użytkownicy mogą uruchomić Greenplum Database dla masowego równoległego przetwarzania danych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów, którzy chcą zainstalować Greenplum Database dla rozwiązań w zakresie inteligencji biznesowej i magazynowania danych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Wymagania przetwarzania adresów za pomocą Greenplum. Wykonywanie operacji ETL do przetwarzania danych. Dostarczanie istniejących infrastruktur przetwarzania pytań.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
  28 godzin
  Modelowanie skarbca danych to technika modelowania baz danych, która zapewnia długoterminowe archiwalne przechowywanie danych pochodzących z wielu źródeł Przechowalnia danych przechowuje pojedynczą wersję faktów lub "wszystkie dane, cały czas" Jego elastyczny, skalowalny, spójny i dostosowujący się projekt obejmuje najlepsze aspekty trzeciej normalnej formy (3NF) i schematu gwiazdy W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować skarbiec danych Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z koncepcjami architektury i projektowania kryjącymi się za Data Vault 20 oraz jego interakcją z Big Data, NoSQL i AI Użyj technik przechwytywania danych, aby umożliwić inspekcję, śledzenie i przeglądanie danych historycznych w hurtowni danych Opracuj spójny i powtarzalny proces ETL (Extract, Transform, Load) Buduj i wdrażaj wysoce skalowalne i powtarzalne magazyny Publiczność Modelarze danych Specjalista ds Hurtowni danych Specjaliści Business Intelligence Inżynierowie danych Administratorzy baz danych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii DWH (Data Warehouse)

  Szkolenie EDW (Enterprise Data Warehouse), DWH (Data Warehouse) boot camp, Szkolenia Zdalne Enterprise Data Warehouse, szkolenie wieczorowe Data Warehouse (DWH), szkolenie weekendowe Enterprise Data Warehouse, Kurs Data Warehouse (DW),Kursy DW (Data Warehouse), Trener Data Warehouse (DWH), instruktor Enterprise Data Warehouse, kurs zdalny Enterprise Data Warehouse (EDW), edukacja zdalna Data Warehouse (DWH), nauczanie wirtualne DW (Data Warehouse), lekcje UML, nauka przez internet Enterprise Data Warehouse, e-learning EDW, kurs online Data Warehouse (DW), wykładowca Enterprise Data Warehouse

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions