Szkolenia Data Vault

Szkolenia Data Vault

Praktyczne szkolenia na żywo z Data-Vault
Data-Vault podpowie nam w jaki sposób wdrożyć hurtownię danych. Wskazuje dobre praktyki tworzenia i utrzymywania hurtowni danych w obszarach jakich jak: architektura, modelowanie danych, implementacji. Szkolenie z Data-Vault jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Data Vault

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Data Vault Modeling to technika modelowania baz danych, która zapewnia długoterminowe przechowywanie danych historycznych pochodzących z wielu źródeł. Skarbiec danych przechowuje pojedynczą wersję faktów lub "wszystkie dane, przez cały czas". Jego elastyczna, skalowalna, spójna i adaptowalna konstrukcja obejmuje najlepsze aspekty trzeciej postaci normalnej (3NF) i schematu gwiazdy. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować Data Vault. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumienie architektury i koncepcji projektowych stojących za Data Vault 2.0 oraz jego interakcji z Big Data, NoSQL i AI. Wykorzystanie technik składowania danych w celu umożliwienia audytu, śledzenia i inspekcji danych historycznych w hurtowni danych. Opracowanie spójnego i powtarzalnego procesu ETL (Extract, Transform, Load). Tworzenie i wdrażanie wysoce skalowalnych i powtarzalnych hurtowni.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie Data Vault, Data Vault boot camp, Szkolenia Zdalne Data Vault, szkolenie wieczorowe Data Vault, szkolenie weekendowe Data Vault, Kurs Data Vault,Kursy Data Vault, Trener Data Vault, instruktor Data Vault, kurs zdalny Data Vault, edukacja zdalna Data Vault, nauczanie wirtualne Data Vault, lekcje UML, nauka przez internet Data Vault, e-learning Data Vault, kurs online Data Vault, wykładowca Data Vault

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions