Szkolenia User Experience (UX) Design

Szkolenia User Experience (UX) Design

Praktyczne szkolenia na żywo z User Experience (UX) Design.
User Experience (UX) Design to proces, którego zespoły używają do tworzenia produktów, które zapewniają użytkownikom znaczące i odpowiednie doświadczenia. Obejmuje to zaprojektowanie całego procesu pozyskiwania i integracji produktu, w tym aspektów brandingu, projektu, użyteczności i funkcji Szkolenie z User Experience (UX) Design jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie User Experience Design

Plany szkoleń z technologii User Experience (UX) Design

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
A course for designers of websites, applications, online advertisements and other materials that require understanding and user interaction.
The course will teach research to understand users, develop ideas to solve users needs and the needs of business.
Build and measure these solutions in the real world.
28 godzin
The goal of this course is to guide you through the essential UX tools and processes as user research, personas, user stories, information architecture, visual design principles, prototypes and different kinds of testings. This course will provide you the qualified knowledge and skills to pass the exam and achieve BCS certificate in 9 syllabus areas
14 godzin
Ten kurs uczy o ludzkiej percepcji i jak ją wykorzystać, aby zapewnić najlepsze spostrzeżenia. Zapoznasz się z teorią projektowania, w tym prawami Gestalt, atrybutami przeduwagowymi i inkluzywnością. Zrozumiesz również podobieństwa i różnice między analizą eksploracyjną i wyjaśniającą. Odkryjesz zastosowanie wykresów i dowiesz się, jak wybrać najbardziej odpowiedni. Pod koniec kursu będziesz wiedział, jak wdrożyć zasady projektowania w wizualizacjach tworzonych za pomocą oprogramowania Tableau. Kamienie milowe kursu:
    Dowiedz się więcej o ludzkiej percepcji. Zapoznanie się z teorią projektowania; Zrozumienie różnych typów wykresów. Zdefiniowanie celu wizualizacji danych. Sprawdź i popraw nieefektywną wizualizację.
Format kursu:
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
14 godzin
Praktyczne szkolenie, na którym uczestnicy dowiedzą się m.in. jak korzystać z mapowania
wędrówki klienta, aby zrozumieć zachowania klientów, sposób myślenia i motywacje
emocjonalne w interakcjach z firmą/produktem oraz jak praktycznie zastosować mapowanie
podróży do zrozumienia i optymalizacji doświadczeń klientów.
14 godzin
Praktyczne szkolenie, na którym uczestnicy dowiedzą się czym jest projektowanie zorientowane na użytkownika (UCD) oraz poznają jego najważniejsze elementy
14 godzin
Praktyczne szkolenie z zakresu i doboru metod badawczych oraz prowadzenia badań na różnych etapach tworzenia produktów cyfrowych.
14 godzin
A practical training course where participants will learn how to effectively create strategies
UX for digital products that users will enjoy using.
14 godzin
 A practical training course where participants will learn how to use UX metrics
in their work so that design decisions increase the business value of the product.
14 godzin
Praktyczne szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystywać metryki UX w swojej pracy tak, aby decyzje projektowe zwiększały wartość biznesową produktu.
14 godzin
A practical training course where participants will learn how to effectively use
UCD in service design to directly improve the customer experience.
7 godzin
Figma to narzędzie do prototypowania UI (User Interface) i UX (User Experience) do projektowania stron internetowych i aplikacji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla osób, które chcą użyć Figma do zaprojektowania interfejsu użytkownika nowej lub istniejącej aplikacji lub strony internetowej. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Twórz nowoczesne projekty interfejsu użytkownika w Figma. Tworzenie działającego, klikalnego prototypu aplikacji. Stosuj najlepsze praktyki projektowe. Przyspiesz tempo realizacji projektów. Współpracuj z innymi projektantami i programistami za pomocą Figma.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie User Experience (UX) Design, User Experience Design boot camp, Szkolenia Zdalne User Experience Design, szkolenie wieczorowe User Experience (UX) Design, szkolenie weekendowe User Experience Design, Kurs User Experience Design,Kursy UX Design, Trener User Experience (UX) Design, instruktor User Experience Design, kurs zdalny UX Design, edukacja zdalna User Experience (UX) Design, nauczanie wirtualne UX Design, lekcje UML, nauka przez internet User Experience Design, e-learning UX Design, kurs online User Experience Design, wykładowca User Experience Design

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions