Szkolenia Figma

Szkolenia Figma

Praktyczne szkolenia na żywo z Figma. Figma jest platformą webową do tworzenia projektów stron internetowych i aplikacji mobilnych. Dzięki tej aplikacji możliwe jest budowanie interfejsów i edytowanie grafik. Podczas szkolenia uczestnik zapozna się z narzędziami Figmy, nauczy się tworzyć komponenty oraz dowie się jak optymalnie eksportować grafiki dla aplikacji webowej i urządzeń mobilnych.

Szkolenie Figma jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Figma

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Figma to narzędzie do prototypowania UI (User Interface) i UX (User Experience) do projektowania stron internetowych i aplikacji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla osób, które chcą użyć Figma do zaprojektowania interfejsu użytkownika nowej lub istniejącej aplikacji lub strony internetowej. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Twórz nowoczesne projekty interfejsu użytkownika w Figma. Tworzenie działającego, klikalnego prototypu aplikacji. Stosuj najlepsze praktyki projektowe. Przyspiesz tempo realizacji projektów. Współpracuj z innymi projektantami i programistami za pomocą Figma.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Figma, Figma boot camp, Szkolenia Zdalne Figma, szkolenie wieczorowe Figma, szkolenie weekendowe Figma, Kurs Figma,Kursy Figma, Trener Figma, instruktor Figma, kurs zdalny Figma, edukacja zdalna Figma, nauczanie wirtualne Figma, lekcje UML, nauka przez internet Figma, e-learning Figma, kurs online Figma, wykładowca Figma

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions