Szkolenia Figma

Szkolenia Figma

Praktyczne szkolenia na żywo z Figma. Figma jest platformą webową do tworzenia projektów stron internetowych i aplikacji mobilnych. Dzięki tej aplikacji możliwe jest budowanie interfejsów i edytowanie grafik. Podczas szkolenia uczestnik zapozna się z narzędziami Figmy, nauczy się tworzyć komponenty oraz dowie się jak optymalnie eksportować grafiki dla aplikacji webowej i urządzeń mobilnych.

Szkolenie Figma jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Figma

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Figma to narzędzie do prototypowania UI (User Interface) i UX (User Experience) do projektowania stron internetowych i aplikacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do osób, które chcą użyć Figma do projektowania interfejsu użytkownika nowej lub istniejącej aplikacji oprogramowania lub strony internetowej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Tworzenie nowoczesnych projektów UI w Figma. Tworzenie pracującego, klikającego prototypu aplikacji. Wykorzystaj najlepsze praktyki projektowe. Szybkość realizacji projektów projektowych. Współpraca z innymi projektantami i deweloperami przy użyciu Figma.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Figma, Figma boot camp, Szkolenia Zdalne Figma, szkolenie wieczorowe Figma, szkolenie weekendowe Figma, Kurs Figma,Kursy Figma, Trener Figma, instruktor Figma, kurs zdalny Figma, edukacja zdalna Figma, nauczanie wirtualne Figma, lekcje UML, nauka przez internet Figma, e-learning Figma, kurs online Figma, wykładowca Figma

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions