Szkolenia Tableau

Szkolenia Tableau

Praktyczne szkolenie na żywo z Tableau demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak korzystać z Tableau, aby tworzyć kokpity menedżerskie, arkusze robocze i inne wizualizacje. Dzięki Tableau jesteś w stanie uzyskać lepszy wgląd w dane. Tableau może pomóc każdemu zobaczyć i zrozumieć jego dane. Dzięki Tableau możesz połączyć się z prawie każdą bazą danych, przeciągnąć dane, upuścić je w odpowiednie pole i tworzyć wizualizacje jednym kliknięciem, a następnie udostępniać je innym..

Szkolenie w Tableau jest dostępny jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Tableau

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at data scientists and developers who wish to use and integrate SQL, Python, and Tableau to perform complex data analysis, processing, and visualization. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the necessary environment to perform data analysis with SQL, Python, and Tableau.
 • Understand the key concepts of software integration (data, servers, clients, APIs, endpoints, etc.).
 • Get a refresher on the fundamentals of Python and SQL.
 • Perform data pre-processing techniques in Python.
 • Learn how to connect Python and SQL for data analysis.
 • Create insightful data visualizations and charts with Tableau.
14 godzin
Tableau pomaga ludziom zobaczyć i zrozumieć dane.
14 godzin
Tableau pomaga ludziom zobaczyć i zrozumieć dane.
14 godzin
Tableau pomaga ludziom zobaczyć i zrozumieć dane.
14 godzin
Tableau to narzędzie analizy biznesowej i wizualizacji danych. Python jest powszechnie używanym językiem programowania, który zapewnia obsługę szerokiej gamy technik statystycznych i uczenia maszynowego. Moc wizualizacji danych Tableau i możliwości uczenia maszynowego Python , w połączeniu, pomagają programistom w szybkim tworzeniu zaawansowanych aplikacji do analizy danych dla różnych zastosowań biznesowych. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć Tableau i Python aby przeprowadzać zaawansowane analizy. Integracja Tableau i Python zostanie wykonana za pomocą interfejsu API TabPy. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zintegruj Tableau i Python za pomocą TabPy API
 • Użyj integracji Tableau i Python do analizy złożonych scenariuszy biznesowych z kilkoma liniami kodu Python
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Badacze danych
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 godzin
Tableau to oprogramowanie do analizy biznesowej i wizualizacji danych. Tableau oferuje szeroką gamę narzędzi programistycznych i interfejsów API do integracji, dostosowywania, automatyzacji i rozszerzania funkcji Tableau dla potrzeb specyficznych dla organizacji. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak rozszerzyć możliwości Tableau aby pasowały do konkretnych potrzeb ich organizacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj Tableau (Desktop, Server, Online.)
 • Zrozum podstawy tworzenia za pomocą Tableau .
 • Twórz i publikuj wizualizacje danych i interakcje z Tableau .
 • Użyj narzędzi programistycznych Tableau i API, aby dostosować i rozszerzyć możliwości Tableau dla ich organizacji.
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
To jest kurs dla początkujących użytkowników Tableau; jest przeznaczony dla każdego, kto chce pracować z danymi i ma na celu pomóc ci w korzystaniu z głównych funkcji w Tableau Podczas kursu będziesz mógł: Połącz się z Twoimi danymi Edytuj i zapisz źródło danych Zrozumieć terminologię Tableau Użyj interfejsu / paradygmatu Tableau, aby skutecznie tworzyć zaawansowane wizualizacje Twórz podstawowe obliczenia, w tym podstawowe obliczenia arytmetyczne, niestandardowe agregacje i współczynniki, matematykę daty i szybkie obliczenia tabel Przedstaw swoje dane za pomocą następujących typów wizualizacji: Krzyżuj karty Mapy geograficzne Mapy cieplne Mapy drzew Wykresy kołowe i wykresy słupkowe Podwójna oś i kombinowane wykresy z różnymi typami znaczników Zaznacz tabele Rozłóż wykresy Buduj kokpity menedżerskie, aby udostępniać wizualizacje .
14 godzin
Tableau helps people see and understand data.
14 godzin
R jest językiem programowania i środowiskiem oprogramowania dla komputerów statystycznych. Wraz z R i Tableau, użytkownicy mogą wdrożyć funkcje analityczne R z Tableau wizualizacji w celu skutecznej analizy danych. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do naukowców danych, którzy chcą zaplanować w R dla Tableau. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wdrożenie Tableau analizy z R. Zadzwoń do algorytmów R w Tableau do automatyzacji przetwarzania danych. Struktura i wizualizacja funkcji R w Tableau. podejmowanie decyzji na podstawie danych dotyczących operacji biznesowych.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
Tableau jest oprogramowaniem biznesowego inteligencji i wizualizacji danych. Tableau oferuje szeroką gamę narzędzi dla deweloperów i API do integracji, dostosowania, automatyzacji i rozszerzenia funkcji Tableau dla potrzeb specyficznych dla organizacji. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do analityków danych i naukowców danych, którzy chcą szukać, analizować i wizualizować dane za pomocą Tableau. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Połącz się z Twoimi danymi. Edytuj i przechowuj źródło danych. Zrozum terminologię [ 0 ] Użyj interfejsu Tableau / paradygmatu, aby skutecznie tworzyć potężne wizualizacje. Tworzenie obliczeń, w tym obliczeń arytmetycznych, indywidualnych agregacji i proporcji, matematyki daty i obliczeń tabeli. Przedstawiaj swoje dane za pomocą różnych typów wizualności. Tworzenie tablic do udostępniania wizualizacji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
Tableau Server jest platformą biznesowej inteligencji i wizualizacji danych w skali przedsiębiorstwa. Umożliwia użytkownikom analizowanie i generowanie raportów i wizualizacji na dużych ilościach danych w celu uzyskania wartościowego wglądu w biznes. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub online) jest skierowane do administratorów systemów, którzy chcą zainstalować i zarządzać Tableau Serwerem. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja serwera Tableau. Ustaw użytkowników, ról i uprawnień, aby zdobyć zespół i uruchomić. Access różne źródła danych, zarządzanie treścią i dostęp do treści przez użytkowników. Automatyczne zadania administracyjne, w tym monitorowanie i zarządzanie dziennikami. Rozmieszczenie Tableau Serwer do klastru.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Tableau Prep Builder to aplikacja oprogramowania do łączenia, kształtowania i czyszczenia danych do analizy. Może wyciągać dane z różnych źródeł, przekształcać je, a następnie wyprodukować dane do analizy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą przygotować i kształtować dane za pomocą Tableau Prep Builder. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja Tableau Prep. Zrozum i wdrażanie przepływu pracy Data Science. Przeczytaj dane z różnych źródeł, takich jak Excel i bazy danych. Przygotowanie, kształtowanie i próbki danych do analizy w Tableau Desktop. Przeglądaj i weryfikuj dane. Stwórz i publikuj Tableau przepływy Prep.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
This course is designed for the learner who has never used Tableau before, or who may need a refresher.  It will guide you through the steps necessary to create your first visualization from the beginning. You will also learn how to apply essential design principles to your Tableau visualizations. By the end of the course, you will be able to create and share your insights with the broader audience.
14 godzin
This course teaches you about human perception and how to leverage it to deliver the best insights. You will get familiar with design theory, including Gestalt Laws, pre-attentive attributes, and inclusivity. You will also understand the similarities and differences between exploratory and explanatory analysis. You will discover the usage of the charts and learn how to choose the most suitable one. At the end of the course, you will know how to implement the design principles is visualizations created using Tableau software.
28 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at ___ who wish to use ___ to ___. By the end of this training, participants will be able to:
 • The course is divided into lectures dedicated to each topic, followed by practical exercises. The course will end with 30 minutes test and 60 minutes project assignment. Course milestones:
 • Get familiar with Tableau interface.
 • Connect to and work with your data.
 • Use the Tableau features.
 • Build an insightful visualization.
 • Share your work with a broader audience.
 • Format of the Course:
 • Interactive lecture and discussion.
 • Lots of exercises and practice.
 • Hands-on implementation in a live-lab environment.
 • Knowledge test and hands-on project at the end of the course

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Tableau

Szkolenie Tableau, Tableau boot camp, Szkolenia Zdalne Tableau, szkolenie wieczorowe Tableau, szkolenie weekendowe Tableau, Kurs Tableau,Kursy Tableau, Trener Tableau, instruktor Tableau, kurs zdalny Tableau, edukacja zdalna Tableau, nauczanie wirtualne Tableau, lekcje UML, nauka przez internet Tableau, e-learning Tableau, kurs online Tableau, wykładowca Tableau

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions