Szkolenia Scrum.org

Szkolenia Scrum.org

NobleProg jest członkiem Professional Training Network i akredytowanym dostawcą szkoleń Scrum.org. Akredytacja zapewnia najwyższej jakości szkolenia i zaawansowane materiały szkoleniowe oraz certyfikowanych trenerów - Professional Scrum Trainers™ (PST). Materiały szkoleniowe są tworzone i utrzymywane przez założyciela Scrum.org i współtwórcę Scruma Kena Schwabera. Trenerzy PST wnoszą do kursów swój własny styl i doświadczenie, ale wszyscy korzystają z tych samych materiałów na całym świecie, dzięki czemu studenci uczą się z tych samych treści, niezależnie od tego, gdzie prowadzony jest kurs.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Scrum.org

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Professional Agile Leadership Essentials to dwudniowe warsztaty dla liderów i menedżerów zespołów Agile oraz Product Ownerów i Scrum Masterów. Podczas szkolenia uczestnicy:
- dowiedzą się czym jest „Agile” i dlaczego organizacje potrzebują go, aby prosperować w zmieniającym się świecie.
- poznają sposoby identyfikowania potencjalnych możliwości, wyzwań i wpływów Agile pod względem wartości biznesowej.
- zrozumieją na czym polegają techniki wspierania zespołów w utrzymaniu długoterminowej sprawności, w tym roli, jaką odgrywają liderzy i zmian w sposobie myślenia.
- poznają sposoby dalszego rozwoju ludzi, aby pomóc im wzrastać i prosperować w zwinny sposób.
- otrzymają wskazówki dotyczące mierzenia i kierowania sprawnym dostarczaniem produktów.
- będą omawiać sposoby skalowania zwinności w kilku zespołach w organizacji, jednocześnie utrzymując ich współpracę w celu realizacji wspólnej wizji. W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują voucher na certyfikowany egzamin PAL-E uprawniający do dwukrotnego podejścia oraz 14 punktów PDU.  
14 godzin
Applying Professional Scrum (APS) to dwudniowy kurs, który w bardzo praktyczny sposób uczy Scruma. Pracując w serii sprintów, zespoły budują aplikację, stawiając czoła prawdziwym problemom. Omawiane są typowe błędy i nieporozumienia. Applying Professional Scrum (APS) to szkolenie dla zespołów i każdego, kto chce poznać sposób pracy Scrum. Kurs stanowi również podstawę wiedzy potrzebnej do szkolenia skoncentrowanego na rolach dla Product Ownerów, Scrum Masterów i Developerów. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą:
- rozumieli podejście Scrum
- nauczą się korzystać z informacji wizualnej.
- nauczą się jak zidentyfikować typowe pułapki i dysfunkcje. W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują voucher na egzamin PSM I z możliwością dwukrotnego podejścia i 14 punktów PDU w PMI.
14 godzin
Dwudniowy kurs Professional Scrum with Kanban (PSK) uczy praktyków Scrum, jak stosować praktyki Kanban w swojej pracy. Poprzez teorię, studia przypadków i ćwiczenia praktyczne uczestnicy zrozumieją znaczenie przejrzystości i przepływu w odniesieniu do frameworka Scrum.  Podczas tych zajęć uczniowie dowiedzą się, w jaki sposób Zespoły Scrumowe mogą wprowadzać dodatkowe praktyki z Kanban, kontynuując dotychczasową pracę ze Scrumem, a wszystko to bez zmiany Scrum. Po ukończeniu tego kursu uczestnik:
- Zrozumie, jak działa przepływ w kontekście Scrum.
- Zapozna się z praktykami Kanban, dowie się jakie zespoły scrumowe mogą je zastosować, aby poprawić ich skuteczność i wydajność.
- Dowie się, jak skutecznie korzystać z odpowiednich praktyk Kanban bez zmiany Scruma.
- Pozna praktyczne podejście do poprawy przejrzystości i widoczności swojej pracy.

W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują voucher na egzamin PSK o wartości 200$ z możliwością dwukrotnego podejścia.
14 godzin
Dwudniowy kurs Professional Scrum Master obejmuje zasady i (empiryczną) teorię procesów leżących u podstaw Scrum oraz rolę Scrum Mastera. Kurs jest połączeniem instrukcji i ćwiczeń zespołowych.  To najnowocześniejszy kurs dla skutecznych Scrum Masterów i dla osób prowadzących coaching zespołu programistycznego w kierunku zwiększenia wydajności i skuteczności. 
W trakcie szkolenia uczestnicy:
- uczą się pracować zespołowo nad prawdziwymi przypadkami.
- uczą się myśleć według zasad Scrum oraz leżących u ich podstaw wartości, aby lepiej podejmować decyzje w codziennej pracy.
- zrozumieją zasady Scrum poprzez przykłady z życia.
  W cenie kursu uczestnicy otrzymują voucher na egzamin PSM I o wartości 150$ z możliwością dwukrotnego podejścia oraz 40% zniżki na egzamin PSM II.  
14 godzin
Dwudniowy kurs Professional Scrum Master II (PSM II) ma na celu wspieranie Scrum Masterów w ich rozwoju zawodowym. Odpowiada na pytanie w jaki sposób Scrum Masters może wspierać zespół scrumowy, właścicieli produktu i organizację. Uczestnicy poznają również dobre praktyki i nabędą umiejętności, które pozwolą im stać się lepszymi Scrum Masterami.  Podczas szkolenia uczestnicy:
-  dowiedzą się jakie praktyki, narzędzia, umiejętności i postawy składają się na warsztat skutecznego Scrum Mastera.
- poznają sposoby na wspieranie zespołu deweloperskiego i właścicieli produktów w osiąganiu większej efektywności
- nauczą się  jak pomóc zmienić środowisko, aby zespoły scrumowe odnosiły sukcesy będąc bardziej zwinne.
- otrzymają wskazówki i techniki wspólpracy Scrum Mastera z resztą organizacji. W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują voucher na egzamin PSM II o wartości 250$ z możliwością dwukrotnego podejścia.
14 godzin
Profesjonalny Scrum Product Ownerem nie tylko pisze wymagania czy zarządza backlogami. Powinien mieć także konkretną wiedzę na temat wszystkich aspektów zarządzania produktem. 
Dwudniowy kurs Professional Scrum Product Owner koncentruje się na wszystkich tych obszarach, aby nauczyć, jak zmaksymalizować wartość oprogramowania i systemów. PSPO to najnowocześniejszy kurs dla właścicieli produktów, menedżerów produktów Agile i wszystkich osób odpowiedzialnych za sukces oprogramowania na rynku. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą:
- rozumieli na czym polega mechanika Scrum i w jaki sposób wpasowuje się rola Product Ownera.
- przygotowani do pełnienia roli Product Ownera dla zespołów scrumowych i interesariuszy.
- potrafili skutecznie zwiększyć prężność biznesową swojej organizacji.  
14 godzin
Podczas tego dwudniowego warsztatu Scaled Professional Scrum (SPS) uczestnicy będą symulować duży projekt rozwoju oprogramowania przy użyciu platformy Nexus™. Warsztaty są prowadzone przy użyciu kompleksowego studium przypadku, w którym kursanci pracują razem, aby zorganizować i symulować projekt rozwoju oprogramowania na dużą skalę. Podczas warsztatów zapoznają się z ponad 50 praktykami, które można wykorzystać, aby zmniejszyć złożoność. Po ukończeniu szkolenia uczestnik będzie:
- wiedział, jak uruchamiać, organizować, obsługiwać i zarządzać dużym projektem Agile przy użyciu Scrum.
- znał techniki wykrywania nieprawidłowości i odpowiedniego ich rozwiązywania.
- wiedział, jak pokonywać wyzwania związane z inicjatywami rozwojowymi na dużą skalę.
- znał doświadczenie w organizacji kilku zespołów pracujących nad tym samym produktem, aby zoptymalizować produktywność.
- wiedział, jak identyfikować, minimalizować i usuwać zależności.  

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Scrum.org

Szkolenie Scrum.org, Scrum.org boot camp, Szkolenia Zdalne Scrum.org, szkolenie wieczorowe Scrum.org, szkolenie weekendowe Scrum.org, Kurs Scrum.org,Kursy Scrum.org, Trener Scrum.org, instruktor Scrum.org, kurs zdalny Scrum.org, edukacja zdalna Scrum.org, nauczanie wirtualne Scrum.org, lekcje UML, nauka przez internet Scrum.org, e-learning Scrum.org, kurs online Scrum.org, wykładowca Scrum.org

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions