Szkolenia ITIL

Szkolenia ITIL

Kursy szkoleniowe ITIL® demonstrują poprzez interaktywne praktyczne ćwiczenia, jak zarządzać usługami IT, aby dostarczać klientom lepszą wartość. Szkolenia ITIL® na tej stronie są oferowane przez NobleProg Polska Sp. z oo - ATO by AXELOS Limited. ITIL® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii ITIL

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chce  zrozumieć zarządzanie usługami IT, aby zapewnić klientom lepszą wartość. Jest odpowiedni dla całego personelu IT i kierownictwa, a także dla klientów, którzy ściśle współpracują z IT w celu spełnienia wymagań biznesowych. Ten kurs jest również przeznaczony dla studentów, którzy chcą uzyskać certyfikat ITIL® 4 Foundation i chcą przygotować się do egzaminu ITIL® 4 Foundation. ITIL 4®  Foundation umożliwia kandydatom spojrzenie na zarządzanie usługami IT poprzez kompleksowy model operacyjny w celu tworzenia, dostarczania i ciągłego doskonalenia produktów i usług obsługujących technologię.
Na szkoleniu ITIL 4®  Foundation poznasz:
  • Holistyczne podejście do ułatwiania współtworzenia wartości z klientami i innymi interesariuszami w postaci produktów i usług
  • Zasady przewodnie ITIL 4® 
  • Cztery wymiary zarządzania usługami
  • Kluczowe koncepcje Lean, Agile, DevOps i dlaczego są one ważne dla dostarczania wartości biznesowej
  • W jaki sposób praktyki ITIL®  opisane w ITIL 4®  utrzymają wartość i znaczenie zapewniane przez obecne procesy ITIL® , jednocześnie rozszerzając się w celu integracji z różnymi obszarami zarządzania usługami i IT, od popytu do wartości.

Dla kogo jest szkolenie ITIL 4®  Foundation:
ITIL 4®  Foundation jest odpowiedni dla osób, które potrzebują podstawowej wiedzy na temat struktury ITIL®  i tego, jak można ją wykorzystać do poprawy jakości zarządzania usługami IT w organizacji. Certyfikacja dotyczy również specjalistów IT, którzy pracują w organizacji, która przyjęła ITIL® , a zatem muszą być świadomi i wnosić swój wkład w ogólny program doskonalenia usług.

Egzamin jest obowiązkowy. Zawiera test jednokrotnego wyboru składający się z 40 pytań.
Czas trwania egzaminu: 75 minut (dodatkowe 15 minut dla kandydatów z języka obcego do ITIL® )
Do zdania egzaminu niezbędne jest uzyskanie minimum 26 punktów z 40.

Last Updated:

Szkolenie ITIL, ITIL boot camp, Szkolenia Zdalne ITIL, szkolenie wieczorowe ITIL, szkolenie weekendowe ITIL, Kurs ITIL,Kursy ITIL, Trener ITIL, instruktor ITIL, kurs zdalny ITIL, edukacja zdalna ITIL, nauczanie wirtualne ITIL, lekcje UML, nauka przez internet ITIL, e-learning ITIL, kurs online ITIL, wykładowca ITIL

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions