Szkolenia Databricks

Szkolenia Databricks

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo z zakresu platformy Databricks, zarówno w trybie online, jak i w siedzibie klienta, pokazują za pomocą interaktywnych ćwiczeń praktycznych, jak konfigurować, wdrażać i zarządzać rozwiązaniami do analizy danych przy użyciu platformy Azure Databricks.

Szkolenie Databricks jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Databricks

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Azure Databricks to ujednolicona platforma do analizy danych, która umożliwia użytkownikom przechowywanie i wizualizację ogromnych ilości danych z różnych źródeł. Zapewnia środowisko współpracy do łatwego tworzenia, wdrażania i zarządzania obciążeniami analizy danych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych i programistów, którzy chcą konfigurować, wdrażać i zarządzać rozwiązaniami do analizy danych przy użyciu Databricks. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Konfiguracja i konfiguracja Databricks. Zrozumienie, w jaki sposób Databricks i Apache Spark współpracują ze sobą. Dowiedz się, jak ładować i przekształcać dane w Databricks.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Databricks, Databricks boot camp, Szkolenia Zdalne Databricks, szkolenie wieczorowe Databricks, szkolenie weekendowe Databricks, Kurs Databricks,Kursy Databricks, Trener Databricks, instruktor Databricks, kurs zdalny Databricks, edukacja zdalna Databricks, nauczanie wirtualne Databricks, lekcje UML, nauka przez internet Databricks, e-learning Databricks, kurs online Databricks, wykładowca Databricks

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions