Szkolenia Corporate Compliance

Szkolenia Corporate Compliance

Praktyczne szkolenia na żywo z Corporate compliance prezentują metody dzięki którym firma może zapewnić, że przestrzega wszystkich przepisów prawa i regulacji mających zastosowanie do jej działalności. Na ogół obejmuje to projektowanie, wdrażanie i monitorowanie polityk, szkoleń, procedur i praktyk.
Szkolenie Corporate compliance jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Corporate Compliance

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Audiance All staff who need a working knowledge of Compliance and the Management of Risk Format of the course A combination of:
 • Facilitated Discussions
 • Slide Presentations
 • Case Studies
 • Examples
Course Objectives By the end of this course, delegates will be able to:
 • Understand the major facets of Compliance and the national and international efforts being made to manage the risk related to it
 • Define the ways in which a company and its staff might set up a Compliance Risk Management Framework
 • Detail the roles of Compliance Officer and Money Laundering Reporting Officer and how they should be integrated into a business
 • Understand some other “hot spots” in Financial Crime – especially as they relate to International Business, Offshore Centres and High-Net-Worth Clients
21 godzin
Opis jest: Basel III jest globalnym standardem regulacyjnym w zakresie adekwatności kapitału bankowego, testów stresowych i ryzyka płynności rynkowej. Początkowo uzgodniony przez Bazelski Komitet Nadzoru Bankowego w 2010–11, zmiany do Porozumienia przedłużyły realizację do 31 marca 2019 r. Basel III wzmacnia wymogi kapitału bankowego poprzez zwiększenie płynności bankowej i zmniejszenie przepływu bankowego. Basel III różni się od Basel I & II w tym, że wymaga różnego poziomu rezerw dla różnych form depozytów i innych rodzajów pożyczek, więc nie przewyższa ich tak bardzo, jak działa obok Basel I i Basel II. Ten złożony i stale zmieniający się krajobraz może być trudne do utrzymania, nasz kurs i szkolenia pomogą Ci zarządzać prawdopodobnymi zmianami i ich wpływem na Twoją instytucję. Jesteśmy akredytowani i partnerem szkoleniowym w Basel Certification Institute i w ten sposób jakość i dopasowanie naszych szkoleń i materiałów gwarantuje się być aktualne i skuteczne. Do celów:
  Przygotowanie do certyfikowanego egzaminu zawodowego Basel. Definicja praktycznych strategii i technik określania, pomiaru, analizy, poprawy i kontroli ryzyka operacyjnego w ramach organizacji bankowej.
Odbiorca docelowy:
  Członkowie zarządu z odpowiedzialnością za ryzyko CRO i głowy ryzyka Management Członkowie zespołu ryzyka Management Pracownicy zgodności, prawnego i wsparcia IT Analitycy kapitału i kredytów menedżer portfela Analitycy agencji ratingowych
Przegląd :
  Wprowadzenie do bazelskich norm i poprawek do porozumienia bazelskiego (III) Regulacje dotyczące ryzyka rynkowego, kredytów, kontrahentów i ryzyka płynności Testy stresu dla różnych środków ryzyka, w tym sposobu formułowania i dostarczania testów stresu Prawdopodobne skutki Baselu III dla międzynarodowego przemysłu bankowego, w tym demonstracje jego praktycznego zastosowania Nowe normy bazelskie Bazał III normy Zastosowanie norm bazelowych III Basel III – Czas trwania
28 godzin
Opis: To czterodniowe wydarzenie (szkolenie CGEIT) jest ostatecznym przygotowaniem do czasu egzaminu i ma na celu zapewnienie, że zdasz trudny egzamin CGEIT po pierwszej próbie.
Kwalifikacja CGEIT jest uznawanym na całym świecie symbolem doskonałości w zarządzaniu IT przyznanym przez ISACA. Jest przeznaczony dla profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie zarządzaniem IT lub za znaczącą odpowiedzialność doradczą lub zapewniającą nadzór nad zarządzaniem IT.
Osiągnięcie statusu CGEIT zapewni szersze uznanie na rynku, a także zwiększy wpływ na poziomie wykonawczym. Cele: Seminarium to zostało przygotowane w celu przygotowania Delegatów do egzaminu CGEIT, umożliwiając im uzupełnienie istniejącej wiedzy i zrozumienia, aby lepiej przygotować się do zdania egzaminu, zgodnie z definicją ISACA. Grupa docelowa: Nasze szkolenie jest skierowane do specjalistów IT i biznesu, z dużym doświadczeniem w zarządzaniu IT, którzy przeprowadzają egzamin CGEIT.
21 godzin
Course goal: To ensure that an individual has the core understanding of GRC processes and capabilities, and the skills to integrate governance, performance management, risk management, internal control, and compliance activities. Overview:
 • GRC Basic terms and definitions
 • Principles of GRC
 • Core components, practices and activities
 • Relationship of GRC to other disciplines

 
7 godzin
HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act of 1996) jest ustawą w Stanach Zjednoczonych, która przewiduje przepisy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa danych do przetwarzania i przechowywania informacji medycznych. Niniejsze wytyczne są dobrym standardem do przestrzegania w rozwoju aplikacji zdrowotnych, niezależnie od terytorium. Aplikacje zgodne z HIPAA są uznawane i bardziej wiarygodne na całym świecie. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na odległość), uczestnicy uczą się podstaw HIPAA, gdy przechodzą przez serię praktycznych ćwiczeń na żywo w laboratorium. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Poznaj podstawę HIPAA Rozwijanie aplikacji zdrowotnych zgodnych z HIPAA Użyj narzędzi deweloperów do zgodności z HIPAA
publiczność
  Twórcy menedżerów produktów Urzędnicy Prywatności Danych
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki.
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at payment services compliance professionals who wish to create, implement, and enforce a compliance program within an organization. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the rules set forth by government regulators for payment service providers.
 • Create the internal policies and procedures needed to satisfy government regulations.
 • Implement a compliance program that adheres to relevant laws.
 • Ensures that all corporate processes and procedures comply with the compliance program.
 • Uphold the business's reputation while protecting it from lawsuits.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers and administrators who wish to produce software and products that are HiTRUST compliant. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the key concepts of the HiTrust CSF (Common Security Framework).
 • Identify the HITRUST CSF administrative and security control domains.
 • Learn about the different types of HiTrust assessments and scoring.
 • Understand the certification process and requirements for HiTrust compliance.
 • Know the best practices and tips for adopting the HiTrust approach.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Corporate Compliance

Szkolenie Corporate Compliance, Corporate Compliance boot camp, Szkolenia Zdalne Corporate Compliance, szkolenie wieczorowe Corporate Compliance, szkolenie weekendowe Corporate Compliance, Kurs Corporate Compliance,Kursy Corporate Compliance, Trener Corporate Compliance, instruktor Corporate Compliance, kurs zdalny Corporate Compliance, edukacja zdalna Corporate Compliance, nauczanie wirtualne Corporate Compliance, lekcje UML, nauka przez internet Corporate Compliance, e-learning Corporate Compliance, kurs online Corporate Compliance, wykładowca Corporate Compliance

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions