Szkolenia Bio

Szkolenia Bio

Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo Bio (Biologia, Biotechnologia lub Bio Technology) pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy i zaawansowane tematy Bio. Trening Bio jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

Podkategorie Bio

Plany szkoleń z technologii Bio

KodNazwaCzas trwaniaCharakterystyka kursu
statsresStatistics for Researchers35 godzinyCelem tego kursu jest umożliwienie badaczom zrozumienia zasad projektowania statystycznego i analizy oraz ich znaczenia dla badań w szeregu dyscyplin naukowych.

Obejmuje pewne prawdopodobieństwo i metody statystyczne, głównie za pomocą przykładów. Szkolenie to obejmuje około 30% wykładów, 70% przewodnich quizów i laboratoriów.

W przypadku kursu zamkniętego możemy dostosować przykłady i materiały do ​​konkretnej branży (np. Testy psychologiczne, sektor publiczny, biologia, genetyka itp.)

W przypadku kursów publicznych stosuje się przykłady mieszane.

Chociaż podczas tego kursu wykorzystywane jest różne oprogramowanie (Microsoft Excel do SPSS, Statgraphics, itp.), Jego głównym celem jest zrozumienie zasad i procesów prowadzących badania, wnioskowanie i wnioski.

Ten kurs może być dostarczony jako kurs mieszany, tj. Z zadaniami domowymi i zadaniami.
progbioProgramming for Biologists28 godzinyJest to kurs praktyczny, który pokazuje, dlaczego programowanie jest potężnym narzędziem w kontekście rozwiązywania problemów biologicznych. Podczas kursu uczestnicy będą nauczać języka programowania Python, języka powszechnie uważanego za zarówno potężny, jak i łatwy w użyciu. Ten kurs może być traktowany jako demonstracja, jak bioinformatyka poprawia życie biologów.

Kurs jest przeznaczony dla osób bez wykształcenia informatycznego, które chcą uczyć się programowania.

Ten kurs jest odpowiedni dla:

- Badacze zajmujący się danymi biologicznymi.
- Naukowcy, którzy chcieliby nauczyć się automatyzować codzienne zadania i analizować dane.
- Menedżerowie, którzy chcą dowiedzieć się, w jaki sposób programowanie usprawnia obieg dokumentów i prowadzenie projektów.

Pod koniec kursu uczestnicy będą mogli pisać krótkie programy, które pozwolą im manipulować, analizować i radzić sobie z danymi biologicznymi i prezentować wyniki w formie graficznej.
bioinfbasBasics of Bioinformatics21 godzinyJest to praktyczny warsztat, który przedstawi podstawy bioinformatyki Jest skierowany do osób z podstawowym zapleczem biologicznym i wiedzą z zakresu biologii molekularnej, które chcą nauczyć się przetwarzania i pracy z danymi biologicznymi za pomocą narzędzi obliczeniowych Został zaprojektowany specjalnie dla: Naukowcy pracujący w laboratoriach eksperymentalnych na makromolekułach biologicznych białek, RNA i DNA Naukowcy, których głównym obszarem specjalizacji nie jest biologia, ale muszą radzić sobie z danymi biologicznymi Menedżerowie wprowadzający nowe produkty (np Leki), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat współczesnej bioinformatyki Programiści komputerowi, którzy zamierzają pisać programy dotyczące cząsteczek biologicznych Kurs podzielony jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną Wykład jest przeplatany prostymi praktycznymi ćwiczeniami, quizami i testami, aby upewnić się, że uczestnicy rozumieją pojęcia Podczas szkolenia przeprowadzimy Cię wraz z przewodnikiem, który obejmie wszystkie podstawowe aspekty analizy danych biologicznych Warsztaty są idealną okazją do zapoznania się z bioinformatyką i jej wieloma twarzami! Na koniec powinieneś być w stanie poradzić sobie z każdym podstawowym problemem bioinformatycznym: będziesz wiedział, skąd wziąć wymagane dane, jak uzyskać odpowiednie informacje oraz jak działa podstawowe oprogramowanie i algorytmy Naszym celem jest ułatwienie zrozumienia danych biologicznych Pod koniec kursu będziesz mógł pracować z danymi biologicznymi za pomocą narzędzi bioinformatycznych .
mgmintIntroduction to Microbial Genomics & Metagenomics21 godzinyTen kurs zapewni wprowadzenie do genomiki drobnoustrojów Treści mają na celu zapewnienie podstawowego szkolenia z zakresu analizy danych, narzędzi i zasobów dla mikrobiologicznych bioinformatyki i metagenomiki Kto powinien wziąć udział? Mikrobiolog, wykładowcy, doktorat, absolwenci, pracownicy naukowi i badacze z branży zainteresowani genomiką mikrobiologiczną Format kursu Tematy zostaną dostarczone za pomocą mieszaniny wykładów (20%), sesji praktycznych (60%) i otwartych dyskusji (20%) Praktyczna praca podczas kursu będzie wykorzystywać małe przykładowe zbiory danych, ale możliwe jest również przetwarzanie danych osobowych Kurs odbędzie się w laboratorium komputerowym, które ma komputery stacjonarne z systemem operacyjnym Microsoft Windows z szybkim łączem internetowym Możesz jednak użyć własnego laptopa, tylko upewnij się, że masz Chrome lub Firefox i zainstalowaną najnowszą wersję Java .
goodclinicalpracticeGood Clinical Practice (GCP)21 godzinyDobra praktyka kliniczna (GCP) to zestaw wytycznych dla badań klinicznych przeprowadzanych na ludziach GCP służy jako międzynarodowy standard projektowania, przeprowadzania, monitorowania, dokumentowania, analizowania i raportowania badań klinicznych W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają najważniejsze wytyczne i podstawowe zasady stosowane w dobrej praktyce klinicznej (GCP) w badaniach klinicznych i badaniach z udziałem ludzi Ten kurs zawiera przegląd różnych obszarów GCP, ale zapewnia nieco większą koncentrację na ICHcentrycznym GCP dla Badawczych Narkotyków i Biologii Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawowymi zasadami GCP dla badanych leków i środków biologicznych, na podstawie Międzynarodowej Konferencji na temat Harmonizacji (ICH) Zastosuj wytyczne ustalone przez GCP do swoich badań klinicznych i prób Publiczność Badacze kliniczni Specjaliści od badań klinicznych Pracownicy służby zdrowia i lekarze Personel wspierający badania kliniczne Personel badawczo-rozwojowy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

Nadchodzące szkolenia z technologii Bio

SzkolenieData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Basics of Bioinformatics - Olsztyn, ul. Gietkowska 6apon., 2018-12-31 09:004990PLN / 5990PLN
Basics of Bioinformatics - Katowice ul. Korfantego 2pon., 2018-12-31 09:004990PLN / 5990PLN
Basics of Bioinformatics - Gdańsk, ul. Grodzka 19pon., 2018-12-31 09:004990PLN / 5990PLN
Basics of Bioinformatics - Gliwice ul. Zwycięstwa 36wt., 2019-01-08 09:004990PLN / 5990PLN
Basics of Bioinformatics - Gdynia, ul. Ejsmonda 2śr., 2019-01-09 09:004990PLN / 5990PLN
Szkolenie Bio, Bio boot camp, Szkolenia Zdalne Bio, szkolenie wieczorowe Bio, szkolenie weekendowe Bio, Kurs Bio,Kursy Bio, Trener Bio, instruktor Bio, kurs zdalny Bio, edukacja zdalna Bio, nauczanie wirtualne Bio, lekcje UML, nauka przez internet Bio, e-learning Bio, kurs online Bio, wykładowca Bio

Kursy w promocyjnej cenie

SzkolenieMiejscowośćData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
SQL FundamentalsKraków, ul. Rzemieślnicza 1pt., 2018-12-14 09:001450PLN / 2200PLN
OCUP2 UML 2.5 Certification - Intermediate Exam PreparationGdynia, ul. Ejsmonda 2pon., 2018-12-17 09:003290PLN / 4040PLN
CISSP - Certified Information Systems Security ProfessionalKraków, ul. Rzemieślnicza 1pon., 2018-12-17 09:00N/A / 6430PLN
Oracle SQL dla początkującychWarszawa, ul. Złota 3/11pon., 2018-12-17 09:002170PLN / 3170PLN
Advanced Slide Design in PowerPointKraków, ul. Rzemieślnicza 1czw., 2018-12-20 09:00430PLN / 930PLN
Selendroid: Automated Testing for AndroidPoznań, Garbary 100/63pt., 2018-12-28 09:001650PLN / 2150PLN
Techniki DTP (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat)Rzeszów, Plac Wolności 13pon., 2018-12-31 09:002130PLN / 3630PLN
CISA - Certified Information Systems AuditorWarszawa, ul. Złota 3pon., 2019-02-25 09:00N/A / 5000PLN

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!