Szkolenia Bio

Szkolenia Bio

Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo Bio (Biologia, Biotechnologia lub Bio Technology) pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy i zaawansowane tematy Bio. Trening Bio jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

Podkategorie Bio

Plany szkoleń z technologii Bio

KodNazwaCzas trwaniaCharakterystyka kursu
geneticsintWprowadzenie do Genetyki14 godzinyTen kurs został stworzony dla osób, które chcą podejmować uzasadnione decyzje związane z genetyką, np .:

- menedżerowie wprowadzający nowe produkty za pomocą roślin genetycznie zmodyfikowanych
- naukowcy, których główna dziedzina lub wiedza nie jest genetyczna, ale muszą wnieść wyniki badań genetycznych do swojej pracy
- programistów komputerowych, którzy zajmą się danymi związanymi z DNA
- eksperci kryminalistyczni, sędziowie, prawnicy, którzy muszą podejmować decyzje w oparciu o profilowanie DNA (np. testowanie DNA lub dopasowanie DNA)

Może być pomocny dla osób, które chcą po prostu zrozumieć, jak działa genetyka.

Jest to bardziej narracyjny kurs pod względem historii, zaczynając od samego początku życia i wyjaśniając, jak nasz kod genetyczny ewoluował w czasie i jak możemy prześledzić pochodzenie ludzkiej ewolucji.

Opierając się na historii ewolucji, trener wprowadza Cię w naukowy żargon i wyjaśnia działanie genów, DNA i RNA, dziedziczność i dobór naturalny.

Wykład jest przeplatany prostymi ćwiczeniami, quizami i testami, aby upewnić się, że zrozumiałeś pojęcia i fakty.

Ten kurs nie obejmuje moralnego, politycznego lub religijnego punktu widzenia genetyki, ale przedstawia potwierdzone fakty, a nie teorie i przypuszczenia.
statsresStatystyka dla Naukowców35 godzinyCelem tego kursu jest umożliwienie badaczom zrozumienia zasad projektowania statystycznego i analizy oraz ich znaczenia dla badań w szeregu dyscyplin naukowych.

Obejmuje pewne prawdopodobieństwo i metody statystyczne, głównie za pomocą przykładów. Szkolenie to obejmuje około 30% wykładów, 70% przewodnich quizów i laboratoriów.

W przypadku kursu zamkniętego możemy dostosować przykłady i materiały do ​​konkretnej branży (np. Testy psychologiczne, sektor publiczny, biologia, genetyka itp.)

W przypadku kursów publicznych stosuje się przykłady mieszane.

Chociaż podczas tego kursu wykorzystywane jest różne oprogramowanie (Microsoft Excel do SPSS, Statgraphics, itp.), Jego głównym celem jest zrozumienie zasad i procesów prowadzących badania, wnioskowanie i wnioski.

Ten kurs może być dostarczony jako kurs mieszany, tj. Z zadaniami domowymi i zadaniami.
drugdsgDrug Design21 godzinyKurs ten został stworzony dla osób, które chcą zrozumieć podstawy bioinformatyki strukturalnej, w tym dokowania białkowo-ligandowego i wirtualnego screeningu, tj .:

- Badacze, których głównym obszarem lub wiedzą specjalistyczną nie jest bioinformatyka strukturalna, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie
- Programiści komputerowi, którzy zajmą się danymi strukturalnymi (struktury krystaliczne, pliki w formacie PDB, modelowanie rurociągów) lub oprogramowaniem do dokowania / wirtualnego przesiewania
- Studenci biologii, biotechnologii i bioinformatyki, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o bioinformatykę strukturalną i interakcje molekularne

Ten kurs przypomina warsztat. Trener wprowadza podstawy teoretyczne oraz podstawowy schemat modelowania struktury i interakcji molekularnych.
mdlbiostructModeling of Biological Structures21 godzinyJest to praktyczny warsztat, który przedstawi podstawy modelowania molekularnego białek, RNA i DNA. Jest odpowiedni dla osób z biologicznym doświadczeniem, posiadających wiedzę z zakresu biologii molekularnej, którzy chcą nauczyć się przewidywać struktury 3D białek, cząsteczek RNA i DNA.

Jest szczególnie odpowiedni do:

- Naukowcy pracujący w eksperymentalnych laboratoriach na temat określania lub analizy struktury
- Naukowcy, których głównym obszarem specjalizacji nie jest biologia, ale muszą radzić sobie z wynikami badań biologii strukturalnej
- Menedżerowie wprowadzający nowe produkty (np. Leki), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o nowych technikach i możliwościach w dziedzinie projektowania leków, biologii strukturalnej i bioinformatyki
- Programiści komputerowi, którzy zamierzają pisać programy dotyczące biomolekuł.

Kurs podzielony jest na części teoretyczne i praktyczne. Wykład jest przeplatany prostymi praktycznymi ćwiczeniami, quizami i testami, aby upewnić się, że uczestnicy rozumieją te pojęcia.

Podczas szkolenia nauczysz się korzystać z oprogramowania dedykowanego do budowania modeli 3D. Ponadto pokażemy, jak poprawić i ocenić modele.

Podczas kursu przedstawimy różne oprogramowanie i różne podejścia stosowane w nowatorskich technikach modelowania struktury. Naszym celem jest ułatwienie zrozumienia zasad modelowania, rozumowania i procesu decyzyjnego opartego na strukturze.

Pod koniec kursu będziesz mógł przygotować model struktury 3D cząsteczek białek, RNA lub DNA o rozsądnym standardzie.
progbioProgramming for Biologists28 godzinyJest to kurs praktyczny, który pokazuje, dlaczego programowanie jest potężnym narzędziem w kontekście rozwiązywania problemów biologicznych. Podczas kursu uczestnicy będą nauczać języka programowania Python, języka powszechnie uważanego za zarówno potężny, jak i łatwy w użyciu. Ten kurs może być traktowany jako demonstracja, jak bioinformatyka poprawia życie biologów.

Kurs jest przeznaczony dla osób bez wykształcenia informatycznego, które chcą uczyć się programowania.

Ten kurs jest odpowiedni dla:

- Badacze zajmujący się danymi biologicznymi.
- Naukowcy, którzy chcieliby nauczyć się automatyzować codzienne zadania i analizować dane.
- Menedżerowie, którzy chcą dowiedzieć się, w jaki sposób programowanie usprawnia obieg dokumentów i prowadzenie projektów.

Pod koniec kursu uczestnicy będą mogli pisać krótkie programy, które pozwolą im manipulować, analizować i radzić sobie z danymi biologicznymi i prezentować wyniki w formie graficznej.
sccommScientific Communication14 godzinyPodczas tego warsztatu uczestnicy zapoznają się z podstawami komunikacji naukowej, w tym sposobami przygotowywania prezentacji, krótkich artykułów i plakatów promujących wyniki naukowe. Kurs teoretyczny przeplatany jest prostymi praktycznymi ćwiczeniami, quizami i testami, aby upewnić się, że uczestnicy rozumieją pojęcia.

Podczas szkolenia nauczysz się prezentować swoje wyniki w sposób zrozumiały i interesujący. Pod koniec kursu będzie można dostarczyć niezapomniane przemówienie i stworzyć prezentację, która zostanie zapamiętana.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się prezentować swoją pracę w ciekawy, jasny, zrozumiały i niezapomniany sposób.

Został zaprojektowany specjalnie dla:

- Badacze prezentujący swoje wyniki naukowe na konferencjach i warsztatach
- Naukowcy ubiegający się o granty
- Menedżerowie, którzy chcą przedstawić swoje pomysły i plany w środowisku naukowym
- Wykładowcy, którzy chcą nauczyć się profesjonalnie prowadzić swoje kursy
bioinfbasBasics of Bioinformatics21 godzinyJest to praktyczny warsztat, który przedstawi podstawy bioinformatyki Jest skierowany do osób z podstawowym zapleczem biologicznym i wiedzą z zakresu biologii molekularnej, które chcą nauczyć się przetwarzania i pracy z danymi biologicznymi za pomocą narzędzi obliczeniowych Został zaprojektowany specjalnie dla: Naukowcy pracujący w laboratoriach eksperymentalnych na makromolekułach biologicznych białek, RNA i DNA Naukowcy, których głównym obszarem specjalizacji nie jest biologia, ale muszą radzić sobie z danymi biologicznymi Menedżerowie wprowadzający nowe produkty (np Leki), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat współczesnej bioinformatyki Programiści komputerowi, którzy zamierzają pisać programy dotyczące cząsteczek biologicznych Kurs podzielony jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną Wykład jest przeplatany prostymi praktycznymi ćwiczeniami, quizami i testami, aby upewnić się, że uczestnicy rozumieją pojęcia Podczas szkolenia przeprowadzimy Cię wraz z przewodnikiem, który obejmie wszystkie podstawowe aspekty analizy danych biologicznych Warsztaty są idealną okazją do zapoznania się z bioinformatyką i jej wieloma twarzami! Na koniec powinieneś być w stanie poradzić sobie z każdym podstawowym problemem bioinformatycznym: będziesz wiedział, skąd wziąć wymagane dane, jak uzyskać odpowiednie informacje oraz jak działa podstawowe oprogramowanie i algorytmy Naszym celem jest ułatwienie zrozumienia danych biologicznych Pod koniec kursu będziesz mógł pracować z danymi biologicznymi za pomocą narzędzi bioinformatycznych .
mgmintIntroduction to Microbial Genomics & Metagenomics21 godzinyTen kurs zapewni wprowadzenie do genomiki drobnoustrojów Treści mają na celu zapewnienie podstawowego szkolenia z zakresu analizy danych, narzędzi i zasobów dla mikrobiologicznych bioinformatyki i metagenomiki Kto powinien wziąć udział? Mikrobiolog, wykładowcy, doktorat, absolwenci, pracownicy naukowi i badacze z branży zainteresowani genomiką mikrobiologiczną Format kursu Tematy zostaną dostarczone za pomocą mieszaniny wykładów (20%), sesji praktycznych (60%) i otwartych dyskusji (20%) Praktyczna praca podczas kursu będzie wykorzystywać małe przykładowe zbiory danych, ale możliwe jest również przetwarzanie danych osobowych Kurs odbędzie się w laboratorium komputerowym, które ma komputery stacjonarne z systemem operacyjnym Microsoft Windows z szybkim łączem internetowym Możesz jednak użyć własnego laptopa, tylko upewnij się, że masz Chrome lub Firefox i zainstalowaną najnowszą wersję Java .
goodclinicalpracticeGood Clinical Practice (GCP)21 godzinyDobra praktyka kliniczna (GCP) to zestaw wytycznych dla badań klinicznych przeprowadzanych na ludziach GCP służy jako międzynarodowy standard projektowania, przeprowadzania, monitorowania, dokumentowania, analizowania i raportowania badań klinicznych W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają najważniejsze wytyczne i podstawowe zasady stosowane w dobrej praktyce klinicznej (GCP) w badaniach klinicznych i badaniach z udziałem ludzi Ten kurs zawiera przegląd różnych obszarów GCP, ale zapewnia nieco większą koncentrację na ICHcentrycznym GCP dla Badawczych Narkotyków i Biologii Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawowymi zasadami GCP dla badanych leków i środków biologicznych, na podstawie Międzynarodowej Konferencji na temat Harmonizacji (ICH) Zastosuj wytyczne ustalone przez GCP do swoich badań klinicznych i prób Publiczność Badacze kliniczni Specjaliści od badań klinicznych Pracownicy służby zdrowia i lekarze Personel wspierający badania kliniczne Personel badawczo-rozwojowy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

Nadchodzące szkolenia z technologii Bio

SzkolenieData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Drug Design - Gdynia, ul. Ejsmonda 2wt., 2018-10-09 09:009990PLN / 10990PLN
Scientific Communication - Olsztyn, ul. Gietkowska 6awt., 2018-10-09 09:006660PLN / 7410PLN
Basics of Bioinformatics - Zielona Góra, ul. Reja 6śr., 2018-10-10 09:004990PLN / 5990PLN
Introduction to Microbial Genomics & Metagenomics - Opole, Władysława Reymonta 29śr., 2018-10-10 09:009990PLN / 10990PLN
Statystyka dla Naukowców - Zakopane, ul. Jagiellońska 30 pon., 2018-10-15 09:008320PLN / 9820PLN
Szkolenie Bio, Bio boot camp, Szkolenia Zdalne Bio, szkolenie wieczorowe Bio, szkolenie weekendowe Bio, Kurs Bio,Kursy Bio, Trener Bio, instruktor Bio, kurs zdalny Bio, edukacja zdalna Bio, nauczanie wirtualne Bio, lekcje UML, nauka przez internet Bio, e-learning Bio, kurs online Bio, wykładowca Bio

Kursy w promocyjnej cenie

Szkolenie Miejscowość Data Kursu Cena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Wzorce projektowe w języku PHP Szczecin, ul. Sienna 9 wt., 2018-09-25 09:00 1970PLN / 2720PLN
Blockchain for Entrepeneurs and Managers Warszawa, ul. Złota 3 śr., 2018-09-26 09:00 6590PLN / 7240PLN
Modelowanie BPMN 2.0 dla Analityków Biznesowych Katowice ul. Opolska 22 śr., 2018-09-26 09:00 1970PLN / 2720PLN
Apache Zookeeper Warszawa, ul. Złota 3 pon., 2018-10-01 09:00 1970PLN / 2620PLN
Tableau Advanced Warszawa, ul. Złota 3 pon., 2018-10-01 09:00 1970PLN / 2620PLN
Stock Exchange and Investment Warszawa, ul. Złota 3 wt., 2018-10-02 09:00 990PLN / 1440PLN
Efektywna komunikacja interpersonalna i rozwiązywanie konfliktów Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-10-03 09:00 1970PLN / 2720PLN
PhantomJS: Headless Browser Testing Gdańsk, ul. Grodzka 19 wt., 2018-10-09 09:00 990PLN / 1490PLN
Business Analysis Gliwice ul. Zwycięstwa 36 śr., 2018-10-10 09:00 2960PLN / 3960PLN
Oracle SQL dla zaawansowanych Szczecin, ul. Sienna 9 czw., 2018-10-11 09:00 1450PLN / 2200PLN
Using C++ in Embedded Systems - Applying C++11/C++14 Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 pon., 2018-10-15 09:00 2960PLN / 3960PLN
Visual Basic for Applications (VBA) w Microsoft Office Access i Excel Gdańsk, ul. Grodzka 19 pon., 2018-10-15 09:00 1280PLN / 2280PLN
Docker and Kubernetes Opole, Władysława Reymonta 29 wt., 2018-10-16 09:00 2960PLN / 3960PLN
Customer Relationship Management (CRM) Warszawa, ul. Złota 3/11 śr., 2018-10-17 09:00 990PLN / 1490PLN
Adobe InDesign Warszawa, ul. Złota 3/11 śr., 2018-10-17 09:00 850PLN / 1600PLN
Adobe Photoshop - fotoedycja Łódź, al. Piłsudskiego 10/14 pon., 2018-10-22 09:00 1280PLN / 2280PLN
Business Analysis Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 pon., 2018-11-05 09:00 2960PLN / 3960PLN
Advanced Python Łódź, al. Piłsudskiego 10/14 wt., 2018-11-06 09:00 3950PLN / 5200PLN
Wzorce projektowe w Java Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 wt., 2018-11-06 09:00 1970PLN / 2720PLN
CCSK - Certificate of Cloud Security Knowledge - Plus Warszawa, ul. Złota 3 śr., 2018-11-07 09:00 1970PLN / 2620PLN
Strategic Thinking Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 pon., 2018-11-26 09:00 2960PLN / 3960PLN
Analiza i projektowanie obiektowe za pomocą języka UML Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 pon., 2018-12-03 09:00 3950PLN / 4950PLN

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in the region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

contact us right away!