Szkolenia Torch

Szkolenia Torch

Lokalne kursy szkoleniowe na żywo prowadzone przez instruktorów pokazują interaktywne praktyczne zasady i unikalne cechy palnika, a także sposób ich zastosowania w rzeczywistych zastosowaniach.

Trening palnika jest dostępny jako "trening na miejscu na żywo" lub "zdalne szkolenie na żywo". Szkolenia na żywo mogą być przeprowadzane lokalnie na terenie klienta w Polsce lub w NobleProg korporacyjnych centrów szkoleniowych w Polsce. Zdalne szkolenie na żywo odbywa się w drodze interaktywnej, zdalnej pulpitu.

NobleProg-Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Torch

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Torch jest biblioteka uczenia maszynowego Open Source i naukowe ramy obliczeniowe oparte na języku programowania lua. Zapewnia środowisko programistyczne dla liczenia, uczenia maszynowego i wizji komputerowej, ze szczególnym naciskiem na głęboką naukę i sieci konwolucyjne. Jest to jeden z najszybszych i najbardziej elastycznych ram dla Machine i Deep Learning i jest używany przez firmy takie jak Facebook, Google, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel i wiele innych.

w tym instruktorem, na żywo szkolenia, możemy obejmować zasady Torch, jego unikalne cechy, i jak można go stosować w rzeczywistych zastosowaniach. Przechodzimy przez liczne praktyczne ćwiczenia w całym, demonstrując i ćwicząc koncepcje nauczyłem.

pod koniec kursu, uczestnicy będą mieli dogłębną wiedzę na temat palnika & #39; s podstawowych funkcji i możliwości, jak również jego roli i wkładu w przestrzeni AI w porównaniu do innych struktur i bibliotek. Uczestnicy otrzymają również niezbędną praktykę w celu wdrożenia Torch we własnych projektach.

Format kursu

- Przegląd maszyny i Deep Learning
- w klasie kodowania i integracji ćwiczenia
- test pytania posypane po drodze, aby sprawdzić zrozumienie

Nadchodzące szkolenia z technologii Torch

Szkolenie Torch, Torch boot camp, Szkolenia Zdalne Torch, szkolenie wieczorowe Torch, szkolenie weekendowe Torch, Kurs Torch,Kursy Torch, Trener Torch, instruktor Torch, kurs zdalny Torch, edukacja zdalna Torch, nauczanie wirtualne Torch, lekcje UML, nauka przez internet Torch, e-learning Torch, kurs online Torch, wykładowca Torch

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!