Szkolenia Torch

Szkolenia Torch

Lokalne kursy szkoleniowe na żywo prowadzone przez instruktorów pokazują interaktywne praktyczne zasady i unikalne cechy palnika, a także sposób ich zastosowania w rzeczywistych zastosowaniach.

Trening palnika jest dostępny jako "trening na miejscu na żywo" lub "zdalne szkolenie na żywo". Szkolenia na żywo mogą być przeprowadzane lokalnie na terenie klienta w Polsce lub w NobleProg korporacyjnych centrów szkoleniowych w Polsce. Zdalne szkolenie na żywo odbywa się w drodze interaktywnej, zdalnej pulpitu.

NobleProg-Twój lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Torch

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Torch to biblioteka do nauki maszyn open source i naukowa platforma obliczeniowa oparta na języku programowania Lua . Zapewnia środowisko programistyczne do numerowania, uczenia maszynowego i wizji komputerowej, ze szczególnym naciskiem na głębokie uczenie się i sieci splotowe. Jest to jedna z najszybszych i najbardziej elastycznych ram dla Machine and Deep Learning i jest używana przez takie firmy jak Facebook , Go ogle, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel i wiele innych.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo omawiamy zasady Torch , jej unikalne funkcje i sposób jej zastosowania w rzeczywistych aplikacjach. Cały czas wykonujemy wiele praktycznych ćwiczeń, demonstrując i ćwicząc poznane koncepcje.

Pod koniec kursu uczestnicy będą posiadać gruntowną wiedzę na temat Torch „s bazowego funkcje i możliwości, jak również jego rolę i wkład w przestrzeni AI w porównaniu do innych ram i bibliotek. Uczestnicy otrzymają również niezbędną praktykę, aby wdrożyć Torch we własnych projektach.

Format kursu

- Przegląd maszyn i Deep Learning
- Ćwiczenia kodowania i integracji w klasie
- Testuj pytania posypane po drodze, aby sprawdzić zrozumienie

Nadchodzące szkolenia z technologii Torch

Szkolenie Torch, Torch boot camp, Szkolenia Zdalne Torch, szkolenie wieczorowe Torch, szkolenie weekendowe Torch, Kurs Torch,Kursy Torch, Trener Torch, instruktor Torch, kurs zdalny Torch, edukacja zdalna Torch, nauczanie wirtualne Torch, lekcje UML, nauka przez internet Torch, e-learning Torch, kurs online Torch, wykładowca Torch

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!