BUR

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

Czym jest BUR?
Baza Usług Rozwojowych (BUR) jest systemem administrowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i zawiera bazę szkoleń oferowanych przez dostawców świadczących usługi szkoleniowe o wysokiej jakości- szkolenia w systemie BUR mogą być objęte dofinansowaniem lub oferowane po cenie komercyjnej -bez dofinansowanie. 

Dla kogo?
Z dofinansowania mogą skorzystać osoby samozatrudnione oraz przedsiębiorstwa (mikro, małe i średnie) i ich pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę lub umowy cywilnoprawne. Program nie obejmuje woj. pomorskiego i mazowieckiego 

Jakie usługi można dofinansować?
•    szkolenia,
•    mentoring i coaching,
•    doradztwo,
•    e-learning.

Ile wynosi dofinansowanie?
W zależności od wielkości przedsiębiorstwa dofinansowanie może się wahać od 50%-80%. W każdym z województw nakładane są limity przypadające na pracownika i przedsiębiorstwo. 

Jak otrzymać dofinansowanie?

Krok 1. Wytypuj pracowników i wybierz szkolenie
Środki z BUR mogą być przeznaczone na dowolne szkolenie z oferty szkoleń NobleProg. Aktualną ofertę najdziesz tutaj: https://www.nobleprog.pl/szkolenia

Polecamy szkolenia dedykowane dla zamkniętych grup pracowników, odpowiadające dokładnie potrzebom Twojej firmy lub szkolenia otwarte dla pojedynczych uczestników. Skontaktuj się z nami. Pomożemy przejść przez wszystkie formalności.

Krok 3. Załóż konto przedsiębiorstwa w BUR
Przedsiębiorstwo oraz pracownicy skierowani na szkolenie powinni założyć konta na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/
Na podstawie Twoich preferencji przygotujemy kartę w BUR zgodną z ustalonymi szczegółami dotyczącymi szkolenia.

Krok 4.  Złóż wniosek do operatora finansowego
Wniosek składa się w wyznaczonym terminie naboru przez właściwego dla regionu Operatora. Po złożeniu wniosku przedsiębiorca w terminie do 30 dni otrzyma decyzję. Pracownik działu dofinansowań NobleProg pomoże Państwu w przygotowaniu  większości dokumentów oraz wniosku do operatora.

Krok 5. Podpisz umowę z Operatorem
Przedsiębiorca podpisuje z operatorem finansowym umowę, w której wskazany jest temat szkolenia, kwota, dane osób skierowanych na szkolenie  a  także kwota dofinansowania i sposób rozliczenia szkolenia. 

Krok 6. Skontaktuj sie NobleProg
Po podpisaniu umowy skontaktuj się z nami - ustalimy termin szkolenia oraz kwestie organizacyjne. 

Krok 7.  Zapisz pracowników
Przedsiębiorca oraz skierowani na szkolenie pracownicy zapisują się na dane szkolenie zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych przez NobleProg. Do zapisu z dofinansowaniem niezbędny jest ID WSPARCIA nadane przez właściwego operatora finansowego. Rozpoczynamy szkolenie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. 

Krok 8. Rozlicz szkolenie
W zależności od województwa Operator przyzna Ci dofinansowanie albo refundację kosztów. 
W przypadku  dofinansowania - wpłacasz wkład własny (20-30%) do operatora finansowego przed rozpoczęciem szkolenia, a my po realizacji kursu otrzymujemy całość zapłaty od operatora. 
W przypadku refundacji – wystawiamy FV i opłacisz ją w całości przed lub w trakcie szkolenia, a po zakończeniu kursu – przedstawiasz Operatorowi niezbędne dokumenty i otrzymujesz zwrot/ refundację w wysokości wskazanej w umowie (z reguły kwota refundacji to 70%-80 %) 

To nie jest trudne. Zadzwoń już dziś!
Nasza specjalistka przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności i pomoże w wypełnieniu wniosku oraz doborze odpowiedniego szkolenia. Zadzwoń już dziś: Patrycja Foremniak, tel. 694 117 999


Sprawdź także inne formy dofinansowania

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions