Szkolenia ServiceNow

Szkolenia ServiceNow

Praktyczne szkolenia na żywo z ServiceNow. ServiceNow pokazuje jak zapewnić wsparcie zarządzania technicznego i wdrożyć cyfrowe przepływy pracy dla operacji IT w przedsiębiorstwie.
Szkolenie ServiceNow jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii ServiceNow

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Usługa ServiceNow to produkt w chmurze oparty na przepływie pracy. ServiceNow ma podejście "oprogramowanie jako usługa", zapewniając wsparcie techniczne zarządzania dla operacji IT korporacji. Szkolenie prowadzone na żywo przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest skierowane do administratorów systemu, którzy chcą wdrożyć cyfrowe przepływy pracy dla przedsiębiorstw korzystających z usługi ServiceNow. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Opanuj podstawowe konfiguracje w usłudze ServiceNow.
 • Migracja dostosowań z wystąpień za pomocą zestawów aktualizacji.
 • Zrozumienie i zastosowanie działań administratora w usłudze ServiceNow.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
35 godzin
ServiceNow to oparty na chmurze produkt przepływu pracy do definiowania, strukturyzacji, zarządzania i automatyzacji zasobów i usług. Włączenie skryptów na platformie ServiceNow umożliwia tworzenie niestandardowych aplikacji, zaawansowane dostosowywanie, interfejsy API ServiceNow i wiele innych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą tworzyć i pisać skrypty na platformie ServiceNow. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skrypty po stronie serwera głównego i po stronie klienta w ServiceNow.
 • Dowiedz się, kiedy i gdzie wykonać skrypt w ServiceNow.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
7 godzin
ServiceNow jest platformą opartą na chmurze do automatyzacji zarządzania biznesem IT. ServiceNow podejmuje podejście oprogramowania jako usługi, zapewniając wsparcie techniczne zarządzania operacjami IT korporacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do użytkowników, którzy chcą używać ServiceNow do zarządzania operacjami i usługami biznesowymi. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wdrożenie podstawowych konfiguracji w ServiceNow. Tworzenie i utrzymywanie raportów. Skutecznie nawiguj interfejs ServiceNow
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
ServiceNow Discovery to aplikacja oprogramowania IT Operations Management (ITOM), która skanuje sieć organizacji (prywatna, publiczna chmura itp.) identyfikacji sprzętu i oprogramowania podłączonego do sieci, ich konfiguracji, połączeń baz danych, relacji i zależności itp. To szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do profesjonalistów IT, którzy chcą wykorzystać ServiceNow Discovery, aby ułatwić proces identyfikacji, śledzenia i diagnozowania infrastruktury IT organizacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum koncepcje i korzyści odkrycia bez zaufania. Instalacja i konfiguracja serwerów potrzebnych do skanowania sieci. Skutecznie zidentyfikować maszynę firmy, maszynę systemu Windows, urządzenia sieciowe, aplikacje oprogramowania i bazy danych. Odkryj odpady w użyciu sprzętu, unikać kar zgodności z licencjami oprogramowania oraz zapobiegać zakłóceniom oprogramowania i upływowi czasu.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
ServiceNow jest platformą oprogramowania do zarządzania usługami informatycznymi.  ServiceNow Portfolio Aplikacji Management (APM) jest narzędziem do oceny i optymalizacji aplikacji i usług organizacji na rynku i w chmurze. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do administratorów IT, którzy chcą użyć ServiceNow APM do automatyzacji procesu oceny i optymalizacji ich organizacji oprogramowania i usług. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw APM wewnątrz ServiceNow. Zrozum, jak APM pasuje do ekosystemu ServiceNow. Generuj kompleksowe metryki, aby zmierzyć korzyści biznesowe aplikacji organizacji. Ocena kosztów IT dla różnych jednostek biznesowych w organizacji. Optymalizacja zapasów aplikacji oprogramowania w celu osiągnięcia celów biznesowych. Podejmij świadome decyzje o tym, czy zainwestować, utrzymać lub zastąpić aplikacje.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie ServiceNow, ServiceNow boot camp, Szkolenia Zdalne ServiceNow, szkolenie wieczorowe ServiceNow, szkolenie weekendowe ServiceNow, Kurs ServiceNow,Kursy ServiceNow, Trener ServiceNow, instruktor ServiceNow, kurs zdalny ServiceNow, edukacja zdalna ServiceNow, nauczanie wirtualne ServiceNow, lekcje UML, nauka przez internet ServiceNow, e-learning ServiceNow, kurs online ServiceNow, wykładowca ServiceNow

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions