Szkolenia Sensu

Szkolenia Sensu

Praktyczne szkolenia na żywo z Sensu. Sensu to usługa telemetrii i monitorowania dla infrastruktur wielochmurowych na dużą skalę. Sensu jest ukierunkowany na dynamiczne infrastruktury, które wymagają zmiany podejścia do systemów monitorowania, czego nie mogą zapewnić tradycyjne systemy monitorowania.
Szkolenie Sensu jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Sensu

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Sensu to usługa telemetrii i monitorowania dla infrastruktur wielochmurowych na dużą skalę. Sensu jest przeznaczone dla dynamicznych infrastruktur, które wymagają zmiany podejścia do systemów monitorowania, których tradycyjne systemy monitorowania nie są w stanie zapewnić. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (w trybie online lub na miejscu) jest przeznaczone dla inżynierów devops, którzy chcą tworzyć systemy monitorowania dla infrastruktur wielochmurowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Monitoruj przedsiębiorstwo z dowolnej chmury. Korzystaj z automatycznego skalowania i widoczności w czasie rzeczywistym, aby tworzyć zaawansowane systemy monitorowania. Uwierzytelnianie systemu monitorowania za pomocą interfejsu API Sensu. Udostępniaj zaprogramowane przepływy pracy monitorowania członkom zespołu.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Sensu, Sensu boot camp, Szkolenia Zdalne Sensu, szkolenie wieczorowe Sensu, szkolenie weekendowe Sensu, Kurs Sensu,Kursy Sensu, Trener Sensu, instruktor Sensu, kurs zdalny Sensu, edukacja zdalna Sensu, nauczanie wirtualne Sensu, lekcje UML, nauka przez internet Sensu, e-learning Sensu, kurs online Sensu, wykładowca Sensu

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions