Szkolenia Sensu

Szkolenia Sensu

Praktyczne szkolenia na żywo z Sensu. Sensu to usługa telemetrii i monitorowania dla infrastruktur wielochmurowych na dużą skalę. Sensu jest ukierunkowany na dynamiczne infrastruktury, które wymagają zmiany podejścia do systemów monitorowania, czego nie mogą zapewnić tradycyjne systemy monitorowania.
Szkolenie Sensu jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Sensu

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Sensu jest usługą telemetryczną i monitoringową dla infrastruktury wielokładowej na skalę. Sensu ma na celu dynamiczną infrastrukturę, która wymaga zmiany podejścia do systemów monitorowania, które tradycyjne systemy monitorowania nie mogą zapewnić. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą stworzyć systemy monitorowania dla infrastruktury w wielu chmurach. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Monitoruj firmę z dowolnego chmury. Użyj automatycznego skaliowania i widoczności w czasie rzeczywistym, aby stworzyć zaawansowane systemy monitorowania. Autentyzuj system monitorowania z API Sensu. Podziel się programowanymi przepływami pracy monitoringu między członkami zespołu.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Sensu, Sensu boot camp, Szkolenia Zdalne Sensu, szkolenie wieczorowe Sensu, szkolenie weekendowe Sensu, Kurs Sensu,Kursy Sensu, Trener Sensu, instruktor Sensu, kurs zdalny Sensu, edukacja zdalna Sensu, nauczanie wirtualne Sensu, lekcje UML, nauka przez internet Sensu, e-learning Sensu, kurs online Sensu, wykładowca Sensu

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions