Szkolenia Prometheus

Szkolenia Prometheus

Szkolenia z tematu Prometheus w Polsce.

Plany szkoleń z technologii Prometheus

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla administratorów systemów i programistów, którzy chcą używać Prometheus do monitorowania klastrów Kubernetes . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj Prometheus.
 • Monitoruj dynamiczne środowiska chmurowe
 • Zdobądź lepszy wgląd w ich klastry Kubernetes
 • Ustaw alerty, które są precyzyjne i wnikliwe
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
Prometheus jest otwartym źródłem serii czasowej bazy danych do monitorowania i ostrzegania systemów. Jest rozdzielony z większej infrastruktury, co czyni go niezawodnym narzędziem do zdiagnozowania problemów natychmiast w trakcie odkurzania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów systemów i DevOps inżynierów, którzy chcą użyć Prometheus do monitorowania systemów i aplikacji w sposób native lub za pośrednictwem bardzo dynamicznych mikro-serwisów, które działają w środowisku chmurowym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja Prometheus. Zrozumienie cech, architektury i podstawowych pojęć Prometheus. Dowiedz się, jak wyszukiwać dane za pomocą PromQL. Zbuduj wizualizacje i dashboards z Grafana. Konfiguracja systemów monitorowania i ostrzegania zasad. Analiza i optymalizacja systemów i wydajności aplikacji. Umożliwia bezpieczną integrację do odległych punktów końcowych i istniejących systemów.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Prometheus, Prometheus boot camp, Szkolenia Zdalne Prometheus, szkolenie wieczorowe Prometheus, szkolenie weekendowe Prometheus, Kurs Prometheus,Kursy Prometheus, Trener Prometheus, instruktor Prometheus, kurs zdalny Prometheus, edukacja zdalna Prometheus, nauczanie wirtualne Prometheus, lekcje UML, nauka przez internet Prometheus, e-learning Prometheus, kurs online Prometheus, wykładowca Prometheus

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions