Szkolenia MS Project

Szkolenia MS Project

Praktyczne szkolenia na żywo z MS Projectt>br>

Microsoft Project to aplikacja służąca do zarządzania projektami, zasobami, czasem, a także finansami danego projektu

Szkolenie z MS Project jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń..

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MS Project

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
14 godzin
Na kursie uczestnik dowie się, jak umiejetnie wykorzystywać narzędzie Microsoft Project by stworzyć harmonogram zadań, gospodarować zasobami i monitorować realizację poszczególnych etapów projektu.
14 godzin
MS Project to oprogramowanie do zarządzania projektami opracowane przez Microsoft, aby pomóc kierownikom projektów w opracowaniu harmonogramu projektu, zarządzaniu zadaniami i zasobami, śledzeniu postępów i analizowaniu obciążenia pracą dla dowolnego projektu. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla kierowników projektów, którzy chcą pracować z MS Project i MS Project Server. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalacja i konfiguracja MS Project i MS Project serwera. Zrozumienie sposobu udostępniania zasobów i zarządzania nimi między projektami. Identyfikacja ryzyka, problemów i rozwiązań w czasie rzeczywistym.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Kurs przeznaczony dla osób chcących zapoznać się z możliwościami pracy w systemie połączonym MS Project Professional - MS Project Server. Centralne zarządzanie zasobami współdzielonymi pomiędzy projektami, możliwość określenia dla każdego projektu ryzyk, problemów i sposobów na postępowanie w chwili ich wystąpienia oraz publikacja witryny internetowej projektu to tylko niektóre z możliwości na jakie pozwala MS Project Server za pomocą dedykowanej witryny Project Web App.

Last Updated:

Szkolenie MS Project, Microsoft Project boot camp, Szkolenia Zdalne Microsoft Project, szkolenie wieczorowe MS Project, szkolenie weekendowe Microsoft Project, Kurs Microsoft Project,Kursy Project, Trener MS Project, instruktor Microsoft Project, kurs zdalny Project, edukacja zdalna MS Project, nauczanie wirtualne Project, lekcje UML, nauka przez internet Microsoft Project, e-learning Project, kurs online Microsoft Project, wykładowca Microsoft Project

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions