Szkolenia Swift w Krakowie

Szkolenia Swift w Kraków

Lokalne instruktaże na żywo kursy Swift w Krakowie.

Machine Translated

Kraków, ul. Krasińskiego 10
Szkolenia Swift w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Kraków.

Sala szkoleniowa mieści się w Centrum Szkoleniowym Europrofes

Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Swift Szkolenia - Kraków

Plany szkoleń z technologii Swift w Krakowie

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Opis
Ten 5-dniowy kurs jest przeznaczony dla programistów, którzy chcą pisać wysokiej jakości aplikacje iOS w Swift . To jest kurs na kurs, który obejmuje pisanie wielu coraz bardziej złożonych aplikacji wysokiej jakości. Delegaci będą musieli mieć komputer Apple z najnowszą wersją OS X i zainstalowanym Xcode. Delegaci, którzy chcą uruchamiać aplikacje na prawdziwych urządzeniach, a nie na emulatorach, będą musieli zarejestrować się w Apple jako programiści iOS i zarejestrować swoje urządzenia.
35 godzin
Opis
Ten 5-dniowy kurs jest przeznaczony dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 8. Kurs jest praktyczny i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od podstaw przy użyciu nowego języka programowania Swift firmy Apple, używając IDE Xcode6. Podczas kursu w pełni funkcjonalna gra blokowa w stylu Tetris będzie rozwijana od podstaw przy użyciu Swift . Kurs kończy się opracowaniem nowej aplikacji od podstaw w Swift . Kurs zakłada pewne doświadczenie programistyczne.

Kurs ten można uruchomić tylko na sprzęcie Apple firmy Intel, takim jak MacBook lub Mac Mini. Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID wymagany do pobrania oprogramowania. Delegaci, którzy chcą uruchamiać aplikacje opracowane podczas kursu na iPhonie lub iPadzie, muszą być zarejestrowani jako programiści iOS w Apple i zarejestrowali swoje urządzenie do rozwoju. Apple pobiera 99 USD rocznie, aby zarejestrować się jako programista iOS .
35 godzin
Opis
Ten 5-dniowy kurs jest przeznaczony dla programistów, którzy chcą nauczyć się tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 11. Xcode 9, Swift 4 i iOS 11 wprowadziły znaczące zmiany w sposobie pisania aplikacji.

Kurs jest praktyczny i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od podstaw przy użyciu języka programowania Swift i IDE Xcode 9.

Podczas kursu w pełni funkcjonalna aplikacja będzie rozwijana od podstaw przy użyciu Swift .

Kurs ten można uruchomić tylko na sprzęcie Apple firmy Intel, takim jak MacBook lub Mac Mini. Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID wymagany do pobrania oprogramowania. Delegaci, którzy chcą uruchomić aplikacje opracowane podczas kursu na iPhone lub iPad za pomocą kabla USB, będą musieli zarejestrować swoje urządzenie za pomocą Xcode.
35 godzin
Opis
Kto powinien uczęszczać?

Ten 5-dniowy kurs jest przeznaczony dla programistów, którzy chcą nauczyć się tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 10. Xcode8, Swift 3 i iOS 10 wprowadziły znaczące zmiany w sposobie pisania aplikacji.

Kurs jest praktyczny i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od podstaw przy użyciu języka programowania Swift i IDE Xcode 8.

Podczas kursu w pełni funkcjonalna aplikacja będzie rozwijana od podstaw przy użyciu Swift .

Kurs ten można uruchomić tylko na sprzęcie Apple firmy Intel, takim jak MacBook lub Mac Mini. Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID wymagany do pobrania oprogramowania. Delegaci, którzy chcą uruchomić aplikacje opracowane podczas kursu na iPhone lub iPad za pomocą kabla USB, będą musieli zarejestrować swoje urządzenie za pomocą Xcode.
35 godzin
Opis
Ten pięciodniowy kurs przeznaczony jest dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 11 Xcode 9, Swift 4 i iOS 11 wprowadziły znaczące zmiany w sposobie pisania aplikacji Kurs jest praktyczny i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od zera przy użyciu języka programowania Swift i Xcode 9 IDE Podczas kursu w pełni funkcjonalna aplikacja będzie rozwijana od zera za pomocą Swift Ten kurs można uruchomić tylko na sprzęcie firmy Apple, takim jak MacBook Pro lub Mac Mini Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID, który jest wymagany do pobrania oprogramowania Xcode Delegaci, którzy chcą uruchomić aplikacje opracowane podczas kursu na iPhonie lub iPadzie za pomocą kabla USB, będą musieli zarejestrować swoje urządzenie za pomocą Xcode Delegat musi być w stanie zrozumieć wszystkie podstawy Swift po tym i oczywiście i powinien być w stanie wykonać dowolną aplikację w iOS i zagłębić się w bardziej złożone aplikacje na iOS .
Szkolenie Swift w Krakowie, szkolenie wieczorowe Swift w Krakowie, szkolenie weekendowe Swift w Krakowie, Swift boot camp w Krakowie, kurs zdalny Swift w Krakowie, nauczanie wirtualne Swift w Krakowie, Kursy Swift w Krakowie, wykładowca Swift w Krakowie, Kurs Swift w Krakowie, instruktor Swift w Krakowie, kurs online Swift w Krakowie, nauka przez internet Swift w Krakowie, edukacja zdalna Swift w Krakowie, lekcje Swift w Krakowie, Trener Swift w Krakowie

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions