Szkolenia Tkinter

Szkolenia Tkinter

Praktyczne szkolenia na żywo z Tkinter. Tkinter to biblioteka programistyczna pozwalająca na tworzenie interfejsu graficznego dla Pythona. Kursy Tkinter uczą jak projektować, rozwijać i wdrażać gui (Graphical User Interface)
Szkolenie Tkinter jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Tkinter

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Tkinter jest najczęściej używanym Python zestawem narzędzi do programowania GUI (Graphical User Interface) i jest standardowym pakietem GUI dla Python. Tkinter jest zorientowaną obiektowo warstwą opakowaną w zestaw narzędzi TK GUI. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą projektować, rozwijać i wdrażać GUI z Tkinter. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Używanie menedżerów geograficznych do układania GUI. Organizowanie widżetów wewnątrz ramek. Tworzenie aplikacji GUI w języku Python Tkinter.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Tkinter, Tkinter boot camp, Szkolenia Zdalne Tkinter, szkolenie wieczorowe Tkinter, szkolenie weekendowe Tkinter, Kurs Tkinter,Kursy Tkinter, Trener Tkinter, instruktor Tkinter, kurs zdalny Tkinter, edukacja zdalna Tkinter, nauczanie wirtualne Tkinter, lekcje UML, nauka przez internet Tkinter, e-learning Tkinter, kurs online Tkinter, wykładowca Tkinter

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions