Szkolenia Stata

Szkolenia Stata

Praktyczne szkolenia na żywo z Stata. Stata to oprogramowanie statystyczne, które umożliwia użytkownikom analizowanie, zarządzanie i tworzenie graficznych wizualizacji danych. Jest używany głównie przez naukowców z dziedzin ekonomii, biomedycyny i nauk politycznych do badania wzorców danych.
Szkolenie Stata jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Stata

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Stata to pakiet oprogramowania ogólnego źródła, napisany w C. Dzięki Stata, użytkownicy mogą analizować duże zestawy danych do wykorzystania przypadków takich jak ekonomia, socjologia, biomedycyna itp. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą analizować duże zestawy danych z Stata. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie modeli statystycznych do przewidywania kluczowych zmiennych zainteresowania i wydarzeń. Generuj opisowe wizualizacje, tabele podsumowania, częstotliwości i więcej. Zarządzanie i budowanie dużych baz danych, gotowych do analizy danych.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Handel algorytmiczny jest praktyką wdrażania wstępnie zaprogramowanych instrukcji w celu umieszczania transakcji. w teorii, użytkownicy handlu algorytmicznego będą w stanie osiągnąć zyski w częstotliwości, która nie jest możliwa dla człowieka handlowca. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do analityków biznesowych, którzy chcą zautomatyzować handel z algorytmicznym handlem, Python, i R. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wykorzystaj algorytmy, aby szybko kupować i sprzedawać papiery wartościowe na specjalistycznych wzrostach. Zmniejszenie kosztów związanych z handlem za pomocą handlu algorytmowego. Automatycznie monitorować ceny akcji i dokonywać transakcji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
35 godzin
Stata jest pakietem oprogramowania ogólnego przeznaczenia napisanym w Języku C. R jest językiem programowania i środowiskiem programowym dla obliczeń statystycznych. Korzystając z Stata i R, użytkownicy mogą analizować duże zbiory danych w przypadkach użycia, takich jak ekonomia, socjologia, biomedycyna itp. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalne) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą wykorzystać Stata i R do analizy dużych zbiorów danych do analizy statystycznej. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Tworzenie modeli statystyk do przewidywania kluczowych zmiennych zainteresowania i zdarzeń.
 • Generowanie opisowych wizualizacji, tabel podsumowania, częstotliwości i innych.
 • Zarządzanie i struktury dużych baz danych do preapare do analizy danych.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Stata

Szkolenie Stata, Stata boot camp, Szkolenia Zdalne Stata, szkolenie wieczorowe Stata, szkolenie weekendowe Stata, Kurs Stata,Kursy Stata, Trener Stata, instruktor Stata, kurs zdalny Stata, edukacja zdalna Stata, nauczanie wirtualne Stata, lekcje UML, nauka przez internet Stata, e-learning Stata, kurs online Stata, wykładowca Stata

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions