Szkolenia Microsoft Dynamics 365

Szkolenia Microsoft Dynamics 365

Praktyczne szkolenia na żywo z Microsoft Dynamics 365. Microsoft Dynamic 365 to oparta na chmurze hybryda CRM (Customer Relationship Management ) i ERP (Enterprise Resource Planning). Stosuje się ją w celu optymalizacji procesów marketingowych i sprzedażowych. Występuje w dwóch edycjach: Enterprise i Business
Szkolenie Microsoft Dynamics 365 jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Microsoft Dynamics 365

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Microsoft Dynamic 365 to oparta na chmurze hybryda CRM (Customer Relationship Management ) i ERP (Enterprise Resource Planning). Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków biznesowych, którzy chcą zoptymalizować procesy marketingowe i sprzedażowe za pomocą Microsoft Dynamic 365. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Użyj różnych modułów w Microsoft Dynamic 365 do zarządzania przepływami procesów.
 • Zintegruj platformę Power z Microsoft Dynamics 365.
 • Struktura różnych popularnych modeli danych, takich jak rekordy, wykresy segmentów i inne.
 • Automatyzuj procesy dzięki integracji z Microsoft Flow.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
O tym kursie Aplikacje Dynamics 365 Finance i Operations obejmują, ale nie są ograniczone do, Dynamics 365 Finance, Dynamics 365 Supply Chain Management i Dynamics 365 Supply Chain Management, Manufacturing. Dynamics 365 Finance umożliwia automatyzację i modernizację globalnych operacji finansowych. Monitorowanie wydajności w czasie rzeczywistym, przewidywanie przyszłych wyników i podejmowanie decyzji opartych na danych w celu podniesienia wzrostu biznesu. Wykonaj strategiczne decyzje finansowe za pomocą sztucznej inteligencji (AI), zjednocz i automatyzuj swoje procesy finansowe, zmniejsz koszty operacyjne oraz zmniejsz globalną złożoność finansową i ryzyko. Dynamics 365 Supply Chain Management pomoże Ci: Przekształcić swoje operacje produkcji i łańcucha dostaw. Korzystaj z przewidywalnych wglądów i inteligencji z AI i Internet of Things (IoT) w zakresie planowania, produkcji, zapasów, magazynów i zarządzania transportem. Maksymalizuj efektywność operacyjną, jakość produktu i rentowność. Innowacje dzięki inteligentnym operacjom produkcyjnym, modernizacja zarządzania magazynem, optymalizacja wydajności produkcji, maksymalizacja żywotności aktywów oraz automatyzacja i uproszczenie łańcucha dostaw. Uwaga: Aby uzyskać więcej informacji, proszę odwołać się do https://docs.microsoft.com/learn/paths/get-started-finance-operations/ W tym modułie skupimy się na podstawowych funkcjach i funkcjach aplikacji Dynamics 365 Dynamics 365 Finance, które są najczęściej wykorzystywane przez użytkowników końcowych i konsultantów. Profil audycji Dynamics 365 for Finance i Operations Functional Consultant jest odpowiedzialny za przeprowadzanie odkrycia, wykrywanie wymagań, zaangażowanie ekspertów i zainteresowanych stron, tłumaczenie wymagań oraz konfigurację rozwiązania i aplikacji. Funkcjonalny doradca wdraża rozwiązanie wykorzystując poza pojemność pudełka, rozszerzalność bez kodów, integracje aplikacji i usług. Na zakończenie kursu Po ukończeniu tego kursu uczniowie będą mogli:
  Jak nawigować i efektywnie korzystać z wyszukiwania, filtracji i zapytania Jak korzystać z przestrzeni roboczych Praca z Business Dokumentem Management Praca z rekordowymi szablonami Integruj Power BI z aplikacjami Dynamics 365 Finance i Operations Jak dostosowywać miejsca pracy Zidentyfikuj, kiedy używać Power Platform w aplikacji Dynamics 365 Finance i Operations. Jak zastosować funkcje bezpieczeństwa dla użytkowników Przeprowadzanie i analizowanie raportów bezpieczeństwa Tworzenie i wykorzystanie przepływu pracy do zatwierdzenia Praca z hierarchią organizacyjną i jej celami. Jak korzystać z funkcji personalizacji Wykorzystanie danych Management przestrzeni roboczej Tworzenie i wykorzystanie i szablonów podmiotów Kopiowanie danych konfiguracji między podmiotami prawnymi Importowanie i eksportowanie danych oraz zarządzanie danymi za pomocą integracji Office Użyj narzędzia Regression Suite Automation Tool (RSAT) Tworzenie testów akceptacji użytkownika (UAT) i planów testowych Tworzenie i praca z Business Modellerem Procesu (BPM) Zrozum, jak korzystać z wyszukiwania
35 godzin
O tym kursie Ten kurs ma na celu zbudowanie swojej podstawy w Dynamics 365 Supply Chain Management wiedzy aplikacyjnej. Ten kurs obejmie najważniejsze funkcje i funkcje potrzebne przez Dynamics 365 Supply Chain Management funkcjonalny konsultant, w tym: Informacje o produkcie i jak skonfigurować, tworzyć i zarządzać produktem i zapasem. Konfiguracja i przetwarzanie łańcucha dostaw. Funkcje zarządzania transportem, a funkcje zarządzania magazynem. Zarządzanie jakością i funkcjonalność kontroli jakości. Master Planowanie konfiguracji i przetwarzania. Kurs ten obejmuje wykłady i kilka praktycznych ćwiczeń. Ćwiczenia zostaną przedstawione w formie badania przypadków przedstawionego funkcjonalnemu konsultantowi Dynamics 365 Supply Chain Management. Każde ćwiczenie będzie opierać się na scenariuszu biznesowym, a następnie na pytaniu lub dyskusji, a następnie krok po kroku, aby wykonać kroki związane z systemem. Profil audycji Kurs ten jest przeznaczony dla The Dynamics 365 Supply Chain Management funkcjonalnego konsultanta. Funkcjonalny konsultant Dynamics 365 Supply Chain Management jest kluczowym zasobem, który projektował i konfigurował aplikacje, aby spełniać wymagania klienta. Funkcjonalny doradca analizuje wymagania biznesowe i tłumaczy te wymagania w w pełni zrealizowane procesy biznesowe i rozwiązania, które wdrażają zalecane przez branżę praktyki. Funkcjonalny konsultant specjalizuje się w jednym lub kilku z następujących zestawów funkcji Dynamics: finansów, produkcji lub zarządzania łańcuchem dostaw. Współpracują z architektami, deweloperami, administratorami i innymi zainteresowanymi stronami w celu dostarczenia rozwiązań, które spełniają lub przekraczają potrzeby swoich klientów. Po ukończeniu tego kursu uczniowie będą mogli:
  Konfiguruj najważniejsze funkcje Dynamics 365 Dynamics 365 Supply Chain Management Przetwarzanie większości transakcji Dynamics 365 Supply Chain Management Wyjaśnij innym, jak działa Dynamics 365 Supply Chain Management funkcje i funkcje.

Last Updated:

Szkolenie Microsoft Dynamics 365, Microsoft Dynamics 365 boot camp, Szkolenia Zdalne Microsoft Dynamics 365, szkolenie wieczorowe Microsoft Dynamics 365, szkolenie weekendowe Microsoft Dynamics 365, Kurs Microsoft Dynamics 365,Kursy Microsoft Dynamics 365, Trener Microsoft Dynamics 365, instruktor Microsoft Dynamics 365, kurs zdalny Microsoft Dynamics 365, edukacja zdalna Microsoft Dynamics 365, nauczanie wirtualne Microsoft Dynamics 365, lekcje UML, nauka przez internet Microsoft Dynamics 365, e-learning Microsoft Dynamics 365, kurs online Microsoft Dynamics 365, wykładowca Microsoft Dynamics 365

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions