Szkolenia Jira

Szkolenia Jira

Jira to elastyczne narzędzie do śledzenia problemów, które pomaga zespołowi planować, zarządzać i raportować ich pracę. Istnieją różne wersje Jira w zależności od potrzeb użytkownika. Lokalne, prowadzone przez instruktor żywe kursy Jira pokazują poprzez interaktywną praktykę jak tworzyć i zarządzać różnymi typami projektów Jira.

Szkolenie z usługi Jira jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Jira

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
JIRA jest Java oparta aplikacja internetowa, która zapewnia projekt i problem śledzenia dla poprawy zwinności rozwoju oprogramowania. to prowadzone przez instruktora, szkolenie na żywo wprowadza podejście JIRA & #39; s do planowania oprogramowania, śledzenia i zwalniania, gdy chodzi o uczestników poprzez tworzenie i zarządzanie projektem JIRA. przez         tego   szkolenia,   uczestnicy   będą     w stanie  :
 • zrozumienie pojęć i funkcjonalności za interfejsem użytkownika JIRA & #39; s i obiegami pracy.
 • Dodawanie, modyfikowanie, klonowanie, łączenie i priorytetyzacja problemów.
 • Progress problemy za pośrednictwem całego przepływu pracy.
 • wykonać wyszukiwania.
 • Zarządzaj i dostosowuj ekrany i filtry.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
7 godzin
JIRA to aplikacja internetowa oparta na języku Java, która umożliwia śledzenie projektów i problemów w celu poprawy elastyczności tworzenia oprogramowania Ten instruktażowy trening na żywo wprowadza zaawansowane możliwości JIRA, w tym tworzenie i zarządzanie różnymi typami projektów JIRA, korzystanie z JIRA do sprawnych projektów, konfigurowanie zwinnych tablic, zarządzanie wbudowanymi i niestandardowymi polami, tworzenie i zarządzanie ekranami i filtrami, rozwiązywanie podstawowych i zaawansowanych problemów wyszukiwanie, stosowanie schematów ekranu, zarządzanie i aktualizowanie przepływów pracy, konfigurowanie i stosowanie schematów przepływu pracy, przeprowadzanie analiz i generowanie raportów Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zarządzaj problemami skutecznie Twórz i uruchamiaj projekty Scrum i Kanban Zarządzaj wbudowanymi i niestandardowymi polami Zrozumienie i zarządzanie procesami biznesowymi, przepływami pracy i schematami przepływu pracy Wykonuj podstawowe i zaawansowane wyszukiwania i analizy Generuj i przeglądaj raporty Publiczność Menedżerowie produktu Deweloperzy oprogramowania Inżynierowie testowi Analitycy biznesowi Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godzin
JIRA jest Java oparta aplikacja internetowa, która zapewnia projekt i problem śledzenia dla poprawy zwinności rozwoju oprogramowania. to prowadzony przez instruktora, szkolenie na żywo uczestników poprzez wdrożenie instancji JIRA. Uczestnicy   Will   Dowiedz się, Zaawansowane wykorzystanie JIRA, JIRA instalacji, konfiguracji, uaktualniania i migracji, jak dostosować JIRA dla swoich projektów, Dodawanie, zarządzanie i przypisywanie użytkowników, grup i ról projektu, Konfigurowanie i Zarządzanie pulpitami nawigacyjnymi, Definiowanie e-maili i powiadomień, stosowanie schematów zabezpieczeń JIRA, zarządzanie uprawnieniami JIRA, rozwiązywanie problemów z JIRA, Instalowanie i dostosowywanie biurka serwisowego JIRA, Konfigurowanie bazy wiedzy, zarządzanie użytkownikami usług serwisowych i obsługa żądań serwisowych w sposób współdziałać. przez         tego   szkolenia,   uczestnicy   będą     w stanie  :
 • mają dogłębne zrozumienie administracji JIRA.
 • Dostosuj JIRA na podstawie własnych potrzeb biznesowych.
 • Definiowanie wiadomości e-mail i powiadomień JIRA.
 • Zarządzanie i przypisywanie użytkowników, grup, ról projektu.
 • Zarządzanie uprawnieniami JIRA i schematy zabezpieczeń.
 • Wykonaj Rozwiązywanie problemów z JIRA.
 • wdrażanie i dostosowywanie usługi JIRA Desk.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
7 godzin
Oprogramowanie JIRA to potężne narzędzie do zarządzania projektami, a ludzie koncentrują się bardziej na narzędziu niż na samej metodzie To instruktażowe szkolenie na żywo wprowadza uczestników w moc Jira i Confluence, pracując razem, aby służyć wyłącznie do pomocy zespołowi w pomyślnym dostarczeniu produktu / projektu Zespół nauczy się, jak prawidłowo korzystać z tych narzędzi, aby zapewnić bardziej efektywną obsługę Wymagania użytkownika, Testowanie, Komunikacja, scentralizowane w jednym miejscu Będą badane projekty JIRA, przestrzenie Confluence, przepływy pracy, tablice (Kanban i Scrum), planowanie i zależności, powiązania Jira / Confluence, raportowanie, ważne pola i pola niestandardowe, typy problemów, ekran i filtrowanie Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Utwórz projekt Scrum lub Kanban Skonfiguruj Jirę, aby właściwie zarządzać projektem Zarządzaj problemami skutecznie Zbuduj niezbędny ekran do obsługi typów problemów Twórz przepływy pracy i tablice oraz rozumiesz ich interakcje Wykonuj podstawowe i zaawansowane wyszukiwania i analizy Generuj i przeglądaj raporty niezbędne dla zespołu i kierownictwa .
14 godzin
JIRA to oparta na Java aplikacja internetowa, która zapewnia śledzenie projektów i problemów w celu zwiększenia sprawności tworzenia oprogramowania. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Jira do wdrożenia podejścia Kanban do Agile w swojej organizacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozum zasady Agile i Kanban
 • Użyj Jira aby stworzyć projekt Kanban i zarządzać nim
 • Dostosuj Jira do potrzeb swojej organizacji
 • Wykonuj podstawowe i zaawansowane wyszukiwania i analizy
 • Generuj i przeglądaj raporty
Publiczność
 • Menedżerowie produktu
 • Deweloperzy oprogramowania
 • Inżynierowie testowi
 • Analitycy Business
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka w środowisku na żywo w laboratorium.
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Podczas szkolenia uczestnik pozna najważniejsze funkcjonalności narzędzia, dowie się o możliwościach jego konfiguracji oraz zdobędzie wiedzę o organizacji pracy w Jira. Po tym kursie poruszanie się po narzędziu i praca z różnego typu projektami nie będzie stanowiła żadnej trudności, a zdobyta wiedza pomoże używać narzędzia w sposób świadomy.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Jira

Szkolenie Jira, Jira boot camp, Szkolenia Zdalne Jira, szkolenie wieczorowe Jira, szkolenie weekendowe Jira, Kurs Jira,Kursy Jira, Trener Jira, instruktor Jira, kurs zdalny Jira, edukacja zdalna Jira, nauczanie wirtualne Jira, lekcje UML, nauka przez internet Jira, e-learning Jira, kurs online Jira, wykładowca Jira

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions