Szkolenia Grafana

Szkolenia Grafana

Online or onsite, instructor-led live Grafana training courses demonstrate through interactive hands-on practice how to use Grafana for monitoring and visualizing data.

Grafana training is available as "online live training" or "onsite live training". Online live training (aka "remote live training") is carried out by way of an interactive, remote desktop. Onsite live Grafana trainings in w Polsce can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Grafana

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Grafana jest zestawem wizualizacji i metrycznej analizy. Grafana przedstawia wizualną prezentację danych w czasie rzeczywistym dla analiz aplikacji. Grafana jest najczęściej używany do automatyzacji domowej, kontroli procesów i więcej. Celem kursu jest zapoznanie się z nowoczesnym narzędziem wizualizacji danych stosowanym do monitorowania systemu - Grafana. Kurs jest skierowany do wykorzystania Grafana w środowisku danych czasowych. Uczestnicy otrzymają zarówno umiejętności operacyjne i administracyjne codziennej pracy z Grafana i najpopularniejszych źródeł danych, takich jak Prometheus i Graphite. Ponadto prezentuje się Loki - nowoczesny, zintegrowany podejście do zdobywania i odkrywania logów. Kurs oparty jest na praktycznej warsztatach, która zajmie około 75% czasu kursu. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć tworzenie wizualizacji w Grafana. Ustaw Grafana dla wysokiej dostępności. Dostosuj panele i tablice z danymi. Ustaw odwrotny proxy dla szybkich prędkości ładowania.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Grafana jest open-source wizualizacji i metrycznej analizy zestaw do wizualizacji danych w czasie rzeczywistym z analiz aplikacji. Graphite to oprogramowanie open source do monitorowania i wykrywania danych z systemów komputerowych. Wraz z Grafana i Gaphite, użytkownicy są w stanie szybko zdiagnozować problemy z systemem i monitorować wydajność systemu. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do internetowych deweloperów i DevOps inżynierów, którzy chcą wizualizować i monitorować dane z Grafana i Graphite. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Gromadź i wizualizuj metryki dotyczące systemów i aplikacji. Tworzenie klienta StatsD do zbierania metryk aplikacji. Zbuduj informacyjne i dynamiczne tablicy z Grafana. Zbierz wgląd z wyników back-end.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Grafana, Grafana boot camp, Szkolenia Zdalne Grafana, szkolenie wieczorowe Grafana, szkolenie weekendowe Grafana, Kurs Grafana,Kursy Grafana, Trener Grafana, instruktor Grafana, kurs zdalny Grafana, edukacja zdalna Grafana, nauczanie wirtualne Grafana, lekcje UML, nauka przez internet Grafana, e-learning Grafana, kurs online Grafana, wykładowca Grafana

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions