Szkolenia GIT

Szkolenia GIT

Praktyczne szkolenia na żywo GIT ( system kontroli wersji).

Kurs GIT jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo"

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie GIT

Plany szkoleń z technologii GIT

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at software engineers and anyone who wishes to learn how to use Gerrit as a Git repository and perform code reviews. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand how Gerrit works and how to manage the Gerrit web interface.
 • Learn good practices for using Gerrit in handling code review workflows.
 • Administer and configure a Gerrit project.
14 godzin
Gitlab to DevOps platforma cyklu życia, która zapewnia funkcje CI/CD dla planowania i zarządzania projektami. Kubernetes jest systemem orchestracyjnym do automatyzacji rozmieszczenia aplikacji. Korzystając z Gitlab i Kubernetes, użytkownicy mogą automatycznie tworzyć i rozmieszczać w środowiskach w chmurze z kontenerami. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do DevOps inżynierów, którzy chcą używać Kubernetes i Gitlab do automatyzacji DevOps cyklu życia. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Automatyczne aplikacje budują, testują i deploymentują. Tworzenie automatycznej infrastruktury budowlanego. Rozmieszcz aplikację w środowisku w chmurze z kontenerami.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Ten kurs został stworzony dla każdego, kto będzie korzystać z magazynu Git. Twórcy oprogramowania, menedżerowie projektów, architekty oprogramowania i architekty rozwiązań, menedżerowie wydania itp.
7 godzin
Ten kurs pokazuje użytkownikom Subversion, jak używać Git. Pomaga płynnie migrować zwyczaje z SVN do Git i unikać typowych błędów.
7 godzin
Ten kurs został stworzony dla kierowników projektów, kierowników wydań, menedżerów produktów, właścicieli produktów, Scrum Masters, architektów oprogramowania i wszystkich osób odpowiedzialnych za planowanie wydań i wdrażanie oprogramowania. Pokazuje, jak przenosić zmiany z wymagań, poprzez programowanie i testy do środowiska produkcyjnego przy użyciu rozproszonego systemu kontroli wersji (w szczególności GIT , ale osoby korzystające z innych rozproszonych SCM również mogą skorzystać z tego kursu).
21 godzin
Jest to kompleksowy kurs dla osób niezaznajomionych z żadnym innym rozproszonym systemem kontroli wersji. Zaczyna się od prostych ćwiczeń do pracy w lokalnym repozytorium i kończy się ćwiczeniem w zespole. Kurs koncentruje się na ćwiczeniach.
14 godzin
Bitbucket jest internetową usługą hostingową dla kodu źródłowego i projektów programistycznych wykorzystujących systemy kontroli wersji Mercurial lub Git W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Bitbucket jako systemu kontroli wersji w środowisku programistycznym Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Poznaj pojęcia kontroli wersji, takie jak przepływy pracy, rozgałęzianie i scalanie Użyj Bitbucket i Git do zarządzania programowaniem i wersjami Zintegruj Bitbucket z innym oprogramowaniem Atlassian, takim jak Jira, HipChat, Confluence i Bamboo Publiczność Deweloperzy DevOps Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Jeśli chcesz założyć automatyczny serwer BitBucket, skontaktuj się z nami, aby umówić się na opcje szkoleniowe .
21 godzin
GitOps to ciągłe uruchomienie aplikacji w chmurze opartych na Git i Kubernetes. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do DevOps inżynierów, którzy chcą zainstalować, rozwijać i zarządzać przepływem pracy w zakresie instalacji oprogramowania opartym na Git dla swoich aplikacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustawienie i konfiguracja Spinnaker i Terraform. Zrozum korzyści GitOps nad tradycyjnym CI/CD i Infrastructure-as-Code (IAC). Trzymaj się z dala od zachowania scenariuszy. Konfiguracja i wykonanie dobrze zdefiniowanego procesu rozmieszczania. Stosuj najlepsze praktyki w zakresie instalacji, zarządzania i monitorowania w chmurze. Odzyskiwanie deploymentów z częściowych porażek bez interwencji ręcznej. Tworzenie strategii GitOps dla rozwoju aplikacji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
W dobie bardzo szybkiego rozwoju technologii, a także coraz większej liczby frameworków, kluczowa staje się sprawna optymalizacja procesu developmentu. Zespół programistyczny powinien móc skupić się na pisaniu solidnego kodu, zaś reszta procesów związana z automatycznym wykonywaniem buildów, testów i deployu powinna odbywać się z minimalną liczbą manualnych kroków do wykonania. Po wdrożeniu procesów Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/CD) oraz deployment auotomation firmy mogą osiągać oszczędności czasu pracy programistów na poziomie dodatkowych 20-30%, które mogą wykorzystać na pisanie kodu, a nie wtórne czynności związane z deploymentem czy wykonywaniem testów. Szkolenie pozwoli uczestnikom na poznanie logiki działania CI/CD, a także na nabycie umiejętności samodzielnej konfiguracji takiego środowiska. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają startowy pakiet plików konfiguracyjnych oraz przykłady działających automatyzacji procesów DevOps. Na szkolenie zapraszamy osoby, które programują głównie aplikacje internetowe - bowiem tutaj najważniejsze jest zoptymalizowanie procesu. Szkolenie bazuje na oprogramowaniu GitLab, które zyskuje coraz większą popularność w firmach polskich oraz tych o globalnym zasięgu.
14 godzin
GitLab jest aplikacją do zarządzania cyklem rozwoju oprogramowania. Jego główne cechy to zarządzanie projektami, Zarządzanie kodem źródłowym, ciągła integracja/ciągłe dostarczanie (CI/CD), monitoring i bezpieczeństwo. to prowadzone przez instruktora, na żywo szkolenia (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą skonfigurować i używać GitLab do kontroli wersji i integracji ciągłej. do końca tego szkolenia, uczestnicy będą mogli:
 • zainstalować i skonfigurować GitLab.
 • zrozumieć, jak zaimplementować   alternatywą dla GitHub.
 • używać GitLab do zarządzania cyklem życia operacji deweloperskich.
 • używać GitLab do ciągłej integracji/ciągłego dostarczania.
 • efektywnie rozwijać, uwolnienia i testowania oprogramowania za pomocą GitLab.
Format kursu
 • interaktywne wykłady i dyskusje.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowywania kursu
 • na zamówienie szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
 • , aby dowiedzieć się więcej o GitLab, odwiedź stronę: https://about.gitlab.com/
21 godzin
Git jest wiodącym systemem sterowania wersjami dla współpracy między programistami. Umożliwia użytkownikom skuteczne śledzenie zmian w dowolnym zestawie lub rodzaju plików przy jednoczesnym utrzymaniu integralności danych. GitHub jest platformą internetową firmy Microsoft, która wykorzystuje Git i pomaga zespołom monitorować wszystkie etapy rozwoju ich oprogramowania. Z pomocą Git i GitHub, generowanie dokumentacji i iterujące kod źródłowy przeglądy są ułatwione. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów i inżynierów oprogramowania, którzy są nowi na platformie i chcą wykorzystać swoje funkcje wraz z Git do lepszej wersji i zarządzania kodem źródłowym aplikacji przedsiębiorstwa. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw i skonfiguruj konto, aby uzyskać dostęp do platformy internetowej GitHub's. Zrozum, jak działa system Git's i rozumie podstawowe pojęcia do GitHub. Tworzenie i zarządzanie magazynami GitHub podczas wdrażania przepływów pracy Git. Wykonywanie zmian kodów źródłowych wewnątrz GitHub i synchronizacja przeglądów, które zostały wykonane poza platformą. Operuj Pull Requests, Tags, Releases i inne podstawowe elementy GitHub. Wykonywanie funkcji sterowania wersją opartych na Git i wykorzystanie środowiska bash GitHub's. Tworzenie gałęzi magazynowych do rozwiązywania wad projektu wraz z zespołem. Grasp i zapoznaj się z strukturą Git i GitHub's dla lepszej praktyki programowania.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii GIT

Szkolenie GIT, GIT boot camp, Szkolenia Zdalne GIT, szkolenie wieczorowe GIT, szkolenie weekendowe GIT, Kurs GIT,Kursy GIT, Trener GIT, instruktor GIT, kurs zdalny GIT, edukacja zdalna GIT, nauczanie wirtualne GIT, lekcje UML, nauka przez internet GIT, e-learning GIT, kurs online GIT, wykładowca GIT

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions