Szkolenia GitHub

Szkolenia GitHub

Szkolenia z tematu GitHub w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii GitHub

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Git jest wiodącym systemem sterowania wersjami dla współpracy między programistami. Umożliwia użytkownikom skuteczne śledzenie zmian w dowolnym zestawie lub rodzaju plików przy jednoczesnym utrzymaniu integralności danych. GitHub jest platformą internetową firmy Microsoft, która wykorzystuje Git i pomaga zespołom monitorować wszystkie etapy rozwoju ich oprogramowania. Z pomocą Git i GitHub, generowanie dokumentacji i iterujące kod źródłowy przeglądy są ułatwione. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów i inżynierów oprogramowania, którzy są nowi na platformie i chcą wykorzystać swoje funkcje wraz z Git do lepszej wersji i zarządzania kodem źródłowym aplikacji przedsiębiorstwa. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Ustaw i skonfiguruj konto, aby uzyskać dostęp do platformy internetowej GitHub's. Zrozum, jak działa system Git's i rozumie podstawowe pojęcia do GitHub. Tworzenie i zarządzanie magazynami GitHub podczas wdrażania przepływów pracy Git. Wykonywanie zmian kodów źródłowych wewnątrz GitHub i synchronizacja przeglądów, które zostały wykonane poza platformą. Operuj Pull Requests, Tags, Releases i inne podstawowe elementy GitHub. Wykonywanie funkcji sterowania wersją opartych na Git i wykorzystanie środowiska bash GitHub's. Tworzenie gałęzi magazynowych do rozwiązywania wad projektu wraz z zespołem. Grasp i zapoznaj się z strukturą Git i GitHub's dla lepszej praktyki programowania.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie GitHub, GitHub boot camp, Szkolenia Zdalne GitHub, szkolenie wieczorowe GitHub, szkolenie weekendowe GitHub, Kurs GitHub,Kursy GitHub, Trener GitHub, instruktor GitHub, kurs zdalny GitHub, edukacja zdalna GitHub, nauczanie wirtualne GitHub, lekcje UML, nauka przez internet GitHub, e-learning GitHub, kurs online GitHub, wykładowca GitHub

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions