Szkolenia GitLab

Szkolenia GitLab

Praktyczne szkolenia na żywo z GitLab.
GitLab to kompletna platforma DevOps, dostarczana jako pojedyncza aplikacja.

Szkolenie z GitLab jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii GitLab

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Gitlab to DevOps platforma cyklu życia, która zapewnia funkcje CI/CD dla planowania i zarządzania projektami. Kubernetes jest systemem orchestracyjnym do automatyzacji rozmieszczenia aplikacji. Korzystając z Gitlab i Kubernetes, użytkownicy mogą automatycznie tworzyć i rozmieszczać w środowiskach w chmurze z kontenerami. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do DevOps inżynierów, którzy chcą używać Kubernetes i Gitlab do automatyzacji DevOps cyklu życia. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Automatyczne aplikacje budują, testują i deploymentują. Tworzenie automatycznej infrastruktury budowlanego. Rozmieszcz aplikację w środowisku w chmurze z kontenerami.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
W dobie bardzo szybkiego rozwoju technologii, a także coraz większej liczby frameworków, kluczowa staje się sprawna optymalizacja procesu developmentu. Zespół programistyczny powinien móc skupić się na pisaniu solidnego kodu, zaś reszta procesów związana z automatycznym wykonywaniem buildów, testów i deployu powinna odbywać się z minimalną liczbą manualnych kroków do wykonania. Po wdrożeniu procesów Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/CD) oraz deployment auotomation firmy mogą osiągać oszczędności czasu pracy programistów na poziomie dodatkowych 20-30%, które mogą wykorzystać na pisanie kodu, a nie wtórne czynności związane z deploymentem czy wykonywaniem testów. Szkolenie pozwoli uczestnikom na poznanie logiki działania CI/CD, a także na nabycie umiejętności samodzielnej konfiguracji takiego środowiska. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają startowy pakiet plików konfiguracyjnych oraz przykłady działających automatyzacji procesów DevOps. Na szkolenie zapraszamy osoby, które programują głównie aplikacje internetowe - bowiem tutaj najważniejsze jest zoptymalizowanie procesu. Szkolenie bazuje na oprogramowaniu GitLab, które zyskuje coraz większą popularność w firmach polskich oraz tych o globalnym zasięgu.
14 godzin
GitLab jest aplikacją do zarządzania cyklem rozwoju oprogramowania. Jego główne cechy to zarządzanie projektami, Zarządzanie kodem źródłowym, ciągła integracja/ciągłe dostarczanie (CI/CD), monitoring i bezpieczeństwo. to prowadzone przez instruktora, na żywo szkolenia (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą skonfigurować i używać GitLab do kontroli wersji i integracji ciągłej. do końca tego szkolenia, uczestnicy będą mogli:
 • zainstalować i skonfigurować GitLab.
 • zrozumieć, jak zaimplementować   alternatywą dla GitHub.
 • używać GitLab do zarządzania cyklem życia operacji deweloperskich.
 • używać GitLab do ciągłej integracji/ciągłego dostarczania.
 • efektywnie rozwijać, uwolnienia i testowania oprogramowania za pomocą GitLab.
Format kursu
 • interaktywne wykłady i dyskusje.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowywania kursu
 • na zamówienie szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
 • , aby dowiedzieć się więcej o GitLab, odwiedź stronę: https://about.gitlab.com/

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii GitLab

Szkolenie GitLab, GitLab boot camp, Szkolenia Zdalne GitLab, szkolenie wieczorowe GitLab, szkolenie weekendowe GitLab, Kurs GitLab,Kursy GitLab, Trener GitLab, instruktor GitLab, kurs zdalny GitLab, edukacja zdalna GitLab, nauczanie wirtualne GitLab, lekcje UML, nauka przez internet GitLab, e-learning GitLab, kurs online GitLab, wykładowca GitLab

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions