Szkolenia Directory Services

Szkolenia Directory Services

Lokalne instruktaże prowadzone na żywo kursy usług katalogowych w Polsce.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Directory Services

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
If your organization have Linux systems which numbers rapidly increase you probably face the problem with managing user accounts. Every user has to have an account on multiple servers, where you have to prepare that account manually. With this course you will learn how to setup one point where you can store all of your accounts, and thanks to this you will simplify and increase productivity of management processes.
21 godzin
Jest to 3-dniowy praktyczny kurs szkoleniowy obejmujący LDAP i Open LDAP od podstaw.
14 godzin
OpenDJ jest LDAPv3 zgodną usługą katalogową, która służy do przechowywania i zarządzania tożsamością. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów systemów, którzy chcą używać OpenDJ do zarządzania identyfikacjami użytkowników swojej organizacji w środowisku produkcyjnym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja OpenDJ. Utrzymanie serwera OpenDJ, w tym monitorowanie, rozwiązywanie problemów i optymalizacja dla wydajności. Tworzenie i zarządzanie wieloma OpenDJ bazami danych. Kopiowanie i migracja serwera OpenDJ.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
FreeIPA jest systemem zarządzania tożsamością open source dla Linux/UNIX. Można go zastanowić jako Linux wersję systemu Windows' Active Directory. Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do administratorów systemów, którzy chcą wykorzystać FreeIPA do centralizacji informacji autentyczności, upoważnienia i konta dla użytkowników, grup i maszyn ich organizacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja FreeIPA. Zarządzanie Linux użytkownikami i klientami z jednej lokalizacji centralnej. Użyj interfejsu CLI, UI sieci Web i RPC, aby ustawić i zarządzać uprawnieniami. Umożliwia jednolitą weryfikację znaku na wszystkich systemach, usługach i aplikacjach. Integracja FreeIPA z systemem Windows Active Directory. Kopiowanie, kopiowanie i migracja serwera FreeIPA.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Active Directory (AD) jest usługą katalogową dla sieci domen Windows. Active Directory jest używany do organizacji użytkowników i komputerów organizacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów systemów, którzy chcą korzystać z Microsoft Active Directory do zarządzania i zapewnienia dostępu do danych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw i konfiguruj Active Directory. Ustaw domenę i zdefiniuj prawa dostępu użytkowników i urządzeń. Zarządzaj użytkownikami i maszynami za pośrednictwem Polityki Grupy. Kontrola dostępu do serwerów plików. Tworzenie usługi certyfikacyjnej i zarządzanie certyfikatami. Wdrażanie i zarządzanie usługami, takimi jak szyfrowanie, certyfikaty i weryfikacja.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at sysadmins who wish to use 389 Directory Server to configure and manage LDAP-based authentication and authorization. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure 389 Directory Server.
 • Understand the features and architecture of 389 Directory Server.
 • Learn how to configure the directory server using the web console and CLI.
 • Set up and monitor replication for high availability and load balancing.
 • Manage LDAP authentication using SSSD for faster performance.
 • Integrate 389 Directory Server with Microsoft Active Directory.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Directory Services

Szkolenie Directory Services, Directory Services boot camp, Szkolenia Zdalne Directory Services, szkolenie wieczorowe Directory Services, szkolenie weekendowe Directory Services, Kurs Directory Services,Kursy Directory Services, Trener Directory Services, instruktor Directory Services, kurs zdalny Directory Services, edukacja zdalna Directory Services, nauczanie wirtualne Directory Services, lekcje UML, nauka przez internet Directory Services, e-learning Directory Services, kurs online Directory Services, wykładowca Directory Services

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions