Szkolenia Active Directory (AD)

Szkolenia Active Directory (AD)

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Active Directory (AD) na żywo w trybie online lub na miejscu pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak korzystać z Microsoft Active Directory do zarządzania i zabezpieczania dostępu do danych.

Szkolenie Active Directory jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na żywo na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego zdalnego pulpitu. Szkolenie na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii Active Directory (AD)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Active Directory (AD) to usługa katalogowa dla sieci domen Windows. Active Directory służy do organizowania użytkowników i komputerów w organizacji. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla administratorów systemów, którzy chcą używać Microsoft Active Directory do zarządzania i zabezpieczania dostępu do danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Konfiguracja i konfiguracja usługi Active Directory. Konfigurowanie domeny i definiowanie praw dostępu użytkowników i urządzeń. Zarządzanie użytkownikami i urządzeniami za pomocą zasad grupy. Kontrolowanie dostępu do serwerów plików. Konfigurowanie usługi certyfikatów i zarządzanie certyfikatami. Wdrażanie i zarządzanie usługami takimi jak szyfrowanie, certyfikaty i uwierzytelnianie.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Active Directory (AD), Active Directory (AD) boot camp, Szkolenia Zdalne Active Directory (AD), szkolenie wieczorowe Active Directory (AD), szkolenie weekendowe Active Directory (AD), Kurs Active Directory (AD),Kursy Active Directory (AD), Trener Active Directory (AD), instruktor Active Directory (AD), kurs zdalny Active Directory (AD), edukacja zdalna Active Directory (AD), nauczanie wirtualne Active Directory (AD), lekcje UML, nauka przez internet Active Directory (AD), e-learning Active Directory (AD), kurs online Active Directory (AD), wykładowca Active Directory (AD)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions