Szkolenia 389 Directory Server

Szkolenia 389 Directory Server

Prowadzone przez instruktorów szkolenia na żywo online lub w siedzibie klienta 389 Directory Server pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać 389 Directory Server do konfigurowania i zarządzania usługami uwierzytelniania opartymi na LDAP.

Szkolenie 389 Directory Server jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

389 Directory Server jest wcześniej znany jako Fedora Directory Server.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii 389 Directory Server

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
FreeIPA to system zarządzania tożsamością typu open source dla Linux/UNIX. Można go traktować jako Linux wersję Windows' Active Directory. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla administratorów systemów, którzy chcą używać FreeIPA do centralizacji uwierzytelniania, autoryzacji i informacji o kontach dla użytkowników, grup i maszyn w swojej organizacji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalacja i konfiguracja FreeIPA. Zarządzanie Linux użytkownikami i klientami z jednej centralnej lokalizacji. Używaj interfejsu CLI, Web UI i RPC FreeIPA do konfigurowania i zarządzania uprawnieniami. Włącz uwierzytelnianie jednokrotnego logowania we wszystkich systemach, usługach i aplikacjach. Integracja FreeIPA z usługą Windows Active Directory. Tworzenie kopii zapasowych, replikacja i migracja serwera FreeIPA.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
389 Directory Server (wcześniej Fedora Directory Server) to oparty na otwartym kodzie źródłowym Linux serwer LDAP do przechowywania tożsamości, grup i danych organizacyjnych. Znany jest również jako 389 DS, 389DS i 389-DS. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla administratorów, którzy chcą używać 389 Directory Server do konfigurowania i zarządzania uwierzytelnianiem i autoryzacją opartą na LDAP. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalowanie i konfigurowanie serwera 389 Directory Server. Zrozumienie funkcji i architektury 389 Directory Server. Dowiedz się, jak skonfigurować serwer katalogowy za pomocą konsoli internetowej i interfejsu CLI. Konfigurowanie i monitorowanie replikacji w celu zapewnienia wysokiej dostępności i równoważenia obciążenia. Zarządzanie uwierzytelnianiem LDAP przy użyciu SSSD w celu zwiększenia wydajności. Integracja 389 Directory Server z Microsoft Active Directory.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie 389 Directory Server, 389 Directory Server boot camp, Szkolenia Zdalne 389 Directory Server, szkolenie wieczorowe 389 Directory Server, szkolenie weekendowe 389 Directory Server, Kurs 389 Directory Server,Kursy 389 Directory Server, Trener 389 Directory Server, instruktor 389 Directory Server, kurs zdalny 389 Directory Server, edukacja zdalna 389 Directory Server, nauczanie wirtualne 389 Directory Server, lekcje UML, nauka przez internet 389 Directory Server, e-learning 389 Directory Server, kurs online 389 Directory Server, wykładowca 389 Directory Server

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions