Szkolenia BPMS

Szkolenia BPMS

Praktyczne szkolenia na żywo z BPMS. BPMS (Business Process Management Suite/System) umożliwia kompleksowe zarządzanie całym cyklem życia procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.
Szkolenie z BPMS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie BPM Suite

Plany szkoleń z technologii BPM Software (BPMS)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Publiczność: Menedżerowie, którzy chcą podejmować decyzje związane z BPM, Business Konsultanci, Business Analitycy, Business Inżynierowie procesów, Analitycy systemowi, Każdy, kto jest zaangażowany w analizę i planowanie Business Procesów. Kurs Go również:
    Jak zwiększyć produktywność i efektywność Jak zwiększyć zgodność i zarządzanie procesami biznesowymi Jak uczynić proces biznesowy bardziej zwinnym i umożliwić jego zmianę Jak zwiększyć zdolność do skalowania najlepszych praktyk w zmieniającej się organizacji? Jak poprawić komunikację, współpracę i koordynację między zespołami? Jak poprawić widoczność potoku procesów Jak zwiększyć dokładność prognoz operacyjnych Jak zwiększyć przepustowość procesów Jak zminimalizować koszty nakładów, prowadząc uczestników procesu przez proces i redukując kosztowny personel wysokiej jakości Jak przyspieszyć wdrażanie nowych pracowników poprzez stosowanie się do dokumentacji procesów biznesowych
35 godzin
Jest to kurs, który pozycjonuje się pośród administracji i technologii informatycznych, obejmujący narzędzia i techniki projektowania, wdrażania, kontrolowania i analizowania procesów operacyjnych Business - zwykle dotyczy to osób, organizacji i aplikacji. Ten kurs zawiera zadania praktyczne, uczestnicy zostaną wprowadzeni do tematów podczas zajęć teoretycznych, którym towarzyszyć będą ćwiczenia praktyczne. Czego się nauczysz? 1. Podstawy BPM 2. Strategie wdrażania BPM 3. Modelowanie, analiza i projektowanie procesów 4. [Zarządzanie i strategie biznesowe 5. Modelowanie procesu za pomocą BPMN 6. Reguły biznesowe  
21 godzin
To BPM szkolenie nauczy Cię, jak zautomatyzować i zarządzać szerokim zakresem biznesowych przepływów pracy. Przeanalizujemy etapy automatyzacji w ramach typowego procesu, w którym elementy pracy są przekazywane od jednego uczestnika do drugiego w celu podjęcia działań, zgodnie z zestawem reguł biznesowych. Uzyskasz wskazówki z pierwszej ręki dotyczące najlepszych praktyk zautomatyzowanego monitorowania, a także porady i wskazówki dotyczące skutecznych praktyk zarządzania. Po ukończeniu kursu będziesz w stanie
    Zrozumienie kluczowych terminów i pojęć w BPM Stosowanie głównych metodologii i technik wdrażania BPM Definiowanie różnych technologii wspierających BPM Nauczyć się rozróżniać wymagania dotyczące procesów i reguł Mapowanie pisemnych przypadków biznesowych na obszary procesów i zestawy reguł Zrozumienie różnic w strategiach między podejściem skoncentrowanym na regułach a podejściem skoncentrowanym na procesach Rozwijaj inteligencję biznesową z opisu procesu i zestawów reguł
14 godzin
Publiczność: Uczestnicy, którzy są zainteresowani modelowaniem procesów, odniosą korzyści z udziału w tym kursie szkoleniowym dotyczącym notacji modelowania procesów biznesowych:
    Business i analitycy procesów Projektanci i wdrożeniowcy procesów Kierownicy projektów i programów Każdy, kto jest zaangażowany w zmianę i transformację biznesową.
7 godzin
Bonita BPM to pakiet open-source do zarządzania procesami biznesowymi i przepływem pracy, składający się z trzech głównych komponentów: Bonita Studio, Bonita BPM Engine i Bonita Portal. Bonita jest często wykorzystywana w projektach wymagających złożonych przepływów pracy, takich jak łańcuch dostaw Management, e-administracja, zasoby ludzkie i zarządzanie umowami. Format kursu Nacisk kładziony jest na praktykę. Koncepcje będą nauczane za pomocą przykładów, ćwiczeń i praktycznego rozwoju.
28 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które będą odpowiedzialne za wykonywanie procesów za pomocą Activity.
21 godzin
Activiti is an open-source workflow engine and Business Process Management (BPM) Platform for business people, developers and system admins.
14 godzin
ProcessMaker jest aplikacją BPM typu Open Source. Jest to lekkie, w pełni internetowe narzędzie napisane w języku PHP, które może konkurować z drogimi rozwiązaniami korporacyjnymi. Ten kurs przedstawia sposób wdrażania zarządzania procesami przy użyciu ProcessMaker, koncentrując się na tworzeniu definicji procesu, definiowaniu ról, grup i użytkowników oraz uruchamianiu procesu z zewnętrznej aplikacji.
14 godzin
Ten kurs szkoleniowy ma na celu pomóc analitykom biznesowym w nauce efektywnego modelowania procesów biznesowych przy użyciu BPMN, a także zasobów obsługiwanych przez ich działania. Prowadzeni przez zwinną strukturę przedsiębiorstwa, analitycy biznesowi uczą się podczas tego kursu, jak korzystać z odpowiednich notacji BPMN i rozszerzeń biznesowych UML, aby poradzić sobie z ich "wymaganiami biznesowymi" i spójnie kierować działaniami na poziomie projektowania.
28 godzin
This course has been created for managers, business analysts, process designers, developers and subject matter experts who want to be able to design, validate and simulate a process with jBPM. It also includes writing unit tests for the processes. The course usually uses the newest stable version of community jBPM project. Previous versions of jBPM also may be used (approval before booking required)

Last Updated:

Szkolenie BPM Suite, BPM Suite boot camp, Szkolenia Zdalne BPMS (BPM Suite), szkolenie wieczorowe BPM Software, szkolenie weekendowe BPMS, Kurs BPM Software (BPMS),Kursy BPM Suite (BPMS), Trener BPM Software (BPMS), instruktor BPMS, kurs zdalny BPM Software, edukacja zdalna BPM Software (BPMS), nauczanie wirtualne BPM Suite (BPMS), lekcje UML, nauka przez internet BPMS (BPM Suite), e-learning BPMS (BPM Software), kurs online BPMS (BPM Software), wykładowca BPMS (BPM Suite)

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions