Szkolenia BPMS

Szkolenia BPMS

Praktyczne szkolenia na żywo z BPMS. BPMS (Business Process Management Suite/System) umożliwia kompleksowe zarządzanie całym cyklem życia procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.
Szkolenie z BPMS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie BPM Suite

Plany szkoleń z technologii BPM Software (BPMS)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Opis
Jest to kurs, który zajmuje pozycję pośród administracji i technologii informacyjnej, włączając narzędzia i techniki do projektowania, wdrażania, kontrolowania i analizowania operacyjnych procesów Business - zazwyczaj dotyczy to osób, organizacji i aplikacji.
Kurs ten zawiera praktyczne zadania, uczestnicy zostaną zapoznani z tematami podczas zajęć teoretycznych, a towarzyszyć im będą ćwiczenia praktyczne.

Czego się nauczysz
1. Podstawy BPM
2. Strategie wdrażania BPM
3. Modelowanie, analiza i projektowanie procesów
4. Go i strategie biznesowe
5. Modelowanie procesu za pomocą BPM N
6. Reguły Business
14 godzin
Opis
Publiczność: Menedżerowie, którzy chcą podejmować decyzje związane z BPM, konsultantami biznesowymi, analitykami biznesowymi, inżynierami procesów biznesowych, analitykami systemu, każdy, kto zajmuje się analizowaniem i planowaniem procesów biznesowych Cele kursu: Jak zwiększyć wydajność i efektywność Jak zwiększyć zgodność procesów biznesowych i zarządzanie Jak sprawić, by proces biznesowy był bardziej elastyczny i umożliwić mu zmianę Jak zwiększyć umiejętność skalowania najlepszych praktyk w zmieniającej się organizacji Jak poprawić komunikację, współpracę, koordynację między zespołami Jak poprawić widoczność procesu technologicznego Jak zwiększyć dokładność prognoz operacyjnych Jak zwiększyć przepustowość procesu Jak zminimalizować koszty nakładów, prowadząc aktorów procesu przez proces i redukując wysokiej jakości, kosztowny personel Jak przyspieszyć proces wynajmu nowych wypożyczeń dzięki dokumentowaniu procesów biznesowych .
21 godzin
Opis
To szkolenie BPM nauczy Cię, jak zautomatyzować i zarządzać szeroką gamą przepływów pracy. Przeanalizujemy kroki automatyzacji w ramach typowego procesu, w którym elementy pracy są przekazywane z jednego uczestnika do drugiego w celu wykonania działania, zgodnie z zestawem reguł biznesowych. Otrzymasz bezpośrednie wskazówki dotyczące najlepszych praktyk w zakresie automatycznego monitorowania, a także porady i wskazówki dotyczące skutecznych praktyk zarządzania.

Po ukończeniu kursu będziesz w stanie:

- Zrozumienie kluczowych terminów i pojęć w BPM
- Użyj głównych metodologii i technik wdrażania BPM
- Zdefiniuj różne technologie, które obsługują BPM
- Naucz się rozróżniać wymagania dotyczące procesów i zasad
- Przypisz pisemne przypadki biznesowe do obszarów procesu i zestawów reguł
- Zrozumienie różnic w strategiach między podejściami zorientowanymi na reguły i procesami
- Opracuj Business Intelligence z opisu procesu i zestawów reguł
14 godzin
Opis
Publiczność:

Delegaci, którzy interesują się modelowaniem procesów, skorzystają z uczestnictwa w tym kursie modelowania notacji procesów biznesowych, w tym:

- Analitycy Business i procesowi
- Projektanci i realizatorzy procesów
- Kierownicy projektu i programu
- Każdy zaangażowany w zmianę i transformację biznesu.
7 godzin
Opis
Bonita BPM to pakiet do zarządzania procesami biznesowymi i przepływem pracy typu open source, złożony z trzech głównych komponentów: Bonita Studio, Bonita BPM Engine i Bonita Portal. Bonita jest często używana w projektach wymagających złożonych przepływów pracy, takich jak zarządzanie łańcuchem dostaw, Management e- Go , Human Resources i zarządzanie umowami.

Format kursu

- Nacisk kładziony jest na praktyczną praktykę.
- Pojęcia będą się uczyć poprzez próbki, ćwiczenia i praktyczny rozwój.
28 godzin
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które będą odpowiedzialne za wykonywanie procesu za pomocą Activity.
21 godzin
Opis
Activiti to oparty na otwartym wyładunku silnika i biznesowej zarządzania procesami biznesowymi (BPM) dla osób biznesu, programistów i administratorów systemu.
14 godzin
Opis
ProcessMaker to aplikacja typu Open Source BPM. Jest to lekkie, w pełni internetowe narzędzie napisane w PHP, które może konkurować z drogimi rozwiązaniami dla przedsiębiorstw.

Ten kurs przedstawia sposób wdrażania zarządzania procesami za pomocą ProcessMaker, skupiając się na tworzeniu definicji procesu, definiowaniu ról, grup i użytkowników oraz uruchamianiu procesu z zewnętrznej aplikacji.
14 godzin
Opis
Szkolenie ma na celu pomóc analitykom biznesowym w nauce efektywnego modelowania procesów biznesowych za pomocą BPM N, a także zasobów obsługiwanych przez ich działania. Prowadzeni przez sprawne środowisko korporacyjne, analitycy biznesowi uczą się podczas tego kursu, jak korzystać z odpowiednich notacji BPM N i rozszerzeń biznesowych UML w celu radzenia sobie z „wymaganiami biznesowymi” i spójnie kierować podstawowymi działaniami na poziomie projektu.
28 godzin
Opis
Kurs ten został stworzony dla menedżerów, analityków biznesowych, projektantów, programistów i ekspertów z danej dziedziny, którzy chcą stworzyć symulacje procesu z jBPM. Szkolenie pokazuje również jak tworzyć testy jednostkowe dla procesów. Podczas kursu najczęściej wykorzystujemy najnowszą stabilną wersję projektu jBPM. Na życzenie możemy zrealizować szkolenie na starszych wersjach jBPM

Nadchodzące szkolenia z technologii BPM Suite (BPMS)

Szkolenie BPM Suite, BPM Suite boot camp, Szkolenia Zdalne BPMS (BPM Suite), szkolenie wieczorowe BPM Software, szkolenie weekendowe BPMS, Kurs BPM Software (BPMS),Kursy BPM Suite (BPMS), Trener BPM Software (BPMS), instruktor BPMS, kurs zdalny BPM Software, edukacja zdalna BPM Software (BPMS), nauczanie wirtualne BPM Suite (BPMS), lekcje UML, nauka przez internet BPMS (BPM Suite), e-learning BPMS (BPM Software), kurs online BPMS (BPM Software), wykładowca BPMS (BPM Suite)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions