Szkolenia Apache Superset

Szkolenia Apache Superset

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Superset.
Apache Superset to nowoczesna platforma do eksploracji i wizualizacji danych. Szkolenie z Apache Superset jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Superset

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych i naukowców zajmujących się danymi, którzy chcą eksplorować, organizować i wizualizować dane za pomocą Apache Superset. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalacja i konfiguracja Apache Superset. Łączenie danych z różnych baz danych. Wizualizacja dużych zestawów danych. Tworzenie i udostępnianie złożonych pulpitów nawigacyjnych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  To szkolenie jest oparte na najnowszej wersji Apache Superset. Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami. Aby dowiedzieć się więcej o Apache Superset, odwiedź stronę: https://superset.incubator.apache.org
14 godzin
Apache Superset to platforma typu open source, gotowa do użycia w przedsiębiorstwach, służąca do eksploracji i wizualizacji danych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, naukowców zajmujących się danymi i inżynierów danych, którzy chcą przeprowadzić zaawansowaną analizę danych i wizualizację przy użyciu Apache Superset. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalowanie i konfigurowanie Apache Superset. Wdrażanie zaawansowanej analizy i wizualizacji danych przy użyciu Apache Superset. Dostosowywanie i udostępnianie pulpitów nawigacyjnych i raportów. Zarządzanie bezpieczeństwem w Apache Superset.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  To szkolenie jest oparte na najnowszej wersji Apache Superset. Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Apache Superset, Superset boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Superset, szkolenie wieczorowe Apache Superset, szkolenie weekendowe Superset, Kurs Apache Superset,Kursy Superset, Trener Superset, instruktor Superset, kurs zdalny Superset, edukacja zdalna Superset, nauczanie wirtualne Superset, lekcje UML, nauka przez internet Apache Superset, e-learning Apache Superset, kurs online Superset, wykładowca Apache Superset

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions