Szkolenia Akka

Szkolenia Akka

Akka to biblioteka typu open source lub zestaw narzędzi służący do tworzenia reaktywnych i rozproszonych aplikacji na JVM. Akka jest napisana w Scali. Implementuje model oparty na aktorach. Model aktora zapewnia wyższy poziom abstrakcji podczas pisania aplikacji współbieżnych i rozproszonych. Praktyczne szkolenie na żywo z usługi Akka pomoże programistom radzić sobie z jawnym blokowaniem i zarządzaniem wątkami.

Szkolenie z usługi Akka jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Akka

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Akka to zestaw narzędzi opensource i środowisko wykonawcze do tworzenia współbieżnych i rozproszonych aplikacji dla Java i Scala W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają zasady projektowania stosowane w Akka, w tym Model aktora i Manifest reaktywny, gdy budują i wdrażają asynchroniczną aplikację messagedriven w Akce Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zastosuj model "let it crash" do budowania aplikacji, które są samolubne i systemów, które nigdy się nie kończą Zapoznaj się z Aktorami, cyklem życia aktora i sposobami ich wykorzystania do stworzenia odpowiednich równoległych systemów współbieżnych Buduj architekturę reaktywną, która jest responsywna, elastyczna, odporna i sterowana komunikatami Zintegruj funkcje zdalnego i klastrowania z systemami stron trzecich Wdróż zestaw narzędzi Akka w systemach produkcyjnych, skalując go do wielu węzłów i systemów innych producentów Zarządzaj zachowaniem systemu i dystrybucją poziomą Buduj systemy, które "reagują" na zmiany środowiska Publiczność Deweloperzy Architekci Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godzin
Opis
Akka jest otwartą biblioteką źródłową i wykonawczą do tworzenia aplikacji współbieżnych i rozproszonych działających na maszynie wirtualnej JVM (Java Virtual Machine).

to prowadzone przez instruktora, na żywo szkolenia (na miejscu lub zdalnie) ma na celu doświadczonych deweloperów Akka, którzy chcą skalować się ich aplikacji do wielu węzłów i systemów 3rd party.

do końca tego szkolenia, uczestnicy będą mogli:

- Skorzystaj z zaawansowanych funkcji Akka & #39; s, aby rozszerzyć istniejące aplikacje Akka
- Tworzenie i wdrażanie złożonych aplikacji o dużej skali.
- skalowanie istniejącej aplikacji poza jedną JVM.

Format kursu

- interaktywne wykłady i dyskusje.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowywania kursu

- na zamówienie szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
- Aby dowiedzieć się więcej o Akka, odwiedź stronę: https://akka.io/
21 godzin
Opis
Ten konspekt szkolenia ma na celu przybliżenie uczestników od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego / zaawansowanego w zakresie zrozumienia i znajomości frameworka Akka .

Cały kurs jest praktyczny, głównie prowadzony przez trenera na początku i stopniowo przesuwa się w kierunku uczestników, którzy sami tworzą kod (i pobierają implementacje / rozwiązania napisane przez trenera).

Uczestnicy nie powinni mieć wcześniejszej wiedzy o Scala , trener poświęci niezbędny czas na wyjaśnienie i wyjaśnienie wszystkich zawiłości związanych z użytym kodem Scala .
7 godzin
Opis
Akka jest otwartą biblioteką źródłową i wykonawczą do tworzenia aplikacji współbieżnych i rozproszonych działających na maszynie wirtualnej JVM (Java Virtual Machine). Akka-Streams Library znajduje się na szczycie Akka i umożliwia przetwarzanie strumieni danych.

to prowadzone przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) ma na celu doświadczonych deweloperów Akka, którzy chcą korzystać z Akka Streams API do pisania aplikacji do spożywania danych strumieniowych.

do końca tego szkolenia, uczestnicy będą mogli:

- zrozumieć zasady strumieni i jak są one realizowane w Akka.
- Użyj różnych Akka strumieni składników API do budowania strumieni odporne na uszkodzenia.
- wdrożyć aplikację Akka Streams do Production.

Format kursu

- interaktywne wykłady i dyskusje.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowywania kursu

- na zamówienie szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
- Aby dowiedzieć się więcej o Akka Streams, odwiedź stronę: https://doc.akka.io/docs/akka/2.5/stream/stream-introduction.html

Nadchodzące szkolenia z technologii Akka

Szkolenie Akka, Akka boot camp, Szkolenia Zdalne Akka, szkolenie wieczorowe Akka, szkolenie weekendowe Akka, Kurs Akka,Kursy Akka, Trener Akka, instruktor Akka, kurs zdalny Akka, edukacja zdalna Akka, nauczanie wirtualne Akka, lekcje UML, nauka przez internet Akka, e-learning Akka, kurs online Akka, wykładowca Akka

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions