Szkolenia Agent Based Modeling

Szkolenia Agent Based Modeling

W Agent Based Modeling (ABM) system jest modelowany jako zbiór autonomicznych jednostek decyzyjnych zwanych agentami. Modelowanie agentowe koncentruje się na poszczególnych aktywnych komponentach systemu. Jest to przeciwieństwo zarówno bardziej abstrakcyjnego podejścia do dynamiki systemu, jak i metody dyskretnych zdarzeń skoncentrowanej na procesie.

Szkolenie z usługi Agent Based Modeling jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Podkategorie Agent Based Modeling

Plany szkoleń z technologii Agent Based Modeling

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Mesa jest Python ramą do tworzenia modeli opartych na agentach (ABM). Mesa ma na celu zapewnienie alternatywy dla NetLogo, Repast i MASON. Modelowanie oparte na agentach umożliwia badaczom w dziedzinach biologii, nauk społecznych, sieci, biznesu itp. do symulacji działań i interakcji agentów autonomicznych w celu oceny ich wpływu na ich środowisko.

Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do badaczy, którzy chcą wykorzystać Mesa do tworzenia modeli opartych na agentach w środowisku Python.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Instalacja i konfiguracja środowiska rozwojowego niezbędnego do rozpoczęcia modelowania w Python. Szybko utworzyć model oparty na agentach za pomocą wbudowanych elementów jądrowych Mesa's. Rozszerzyć złożoność modelu. Wizualizuj aktywność agenta w czasie rzeczywistym wewnątrz przeglądarki. Analiza wyników modelu interaktywnie za pomocą narzędzi analizy danych Python. Integruj model z innymi systemami Python, takimi jak aplikacje do uczenia się maszynowego.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
The Repast Suite is a family of advanced, free, and open source agent-based modeling and simulation libraries that have collectively been under continuous development for over 10 years. This four day course in w Polsce (online or onsite) explains in detail how to create simulation for agent-based systems using the Repast environment.

Course Objectives

- Introduce participants to principles and concepts of agent-based modeling and simulation.
- Develop participants’ capacity to read and understand agent modeling programming code.
- Equip participants with knowledge, so they understand the importance of accurate and precise modeling.
- Increase the participants’ understanding of systems of their own using the Agent-based simulation.
- Develop a better capacity to use and code agent-based systems using repast, reLogo.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Agent Based Modeling

Szkolenie Agent Based Modeling, Agent Based Modeling boot camp, Szkolenia Zdalne Agent Based Modeling, szkolenie wieczorowe Agent Based Modeling, szkolenie weekendowe Agent Based Modeling, Kurs Agent Based Modeling,Kursy Agent Based Modeling, Trener Agent Based Modeling, instruktor Agent Based Modeling, kurs zdalny Agent Based Modeling, edukacja zdalna Agent Based Modeling, nauczanie wirtualne Agent Based Modeling, lekcje UML, nauka przez internet Agent Based Modeling, e-learning Agent Based Modeling, kurs online Agent Based Modeling, wykładowca Agent Based Modeling

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions