Szkolenia Software Architecture

Szkolenia Software Architecture

Architektura oprogramowania jest definiowana jako infrastruktura oprogramowania. System ten reprezentuje zbiór komponentów, które wykonują określoną funkcję lub zestaw funkcji. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na temat architektury oprogramowania pokazują podczas interaktywnej dyskusji i ćwiczeń podstawy architektury oprogramowania.

Szkolenie z usługi Software Architecture jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Software Architecture

Plany szkoleń z technologii Software Architecture

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Przewodnik po wszystkich dostępnych technologiach do tworzenia aplikacji mobilnych, takich jak programowanie natywne, hybrydowe i rozwój natywny. Wprowadzenie do tematów związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych, takich jak baza danych NoSql, Cloud Computing , sieci społecznościowe i wiele innych. Obowiązkowa pozycja dla każdego architekta oprogramowania i starszego programisty zaangażowanych w tworzenie aplikacji mobilnych.

Publiczność:

- Twórcy oprogramowania, architekci oprogramowania
21 godzin
Opis
Wraz z pojawieniem się bardzo złożonych systemów rozproszonych złożoność pojedynczego systemu przeniosła się do złożoności architektury grupy systemów Kurs dotyczy związku architektury oprogramowania z architekturą techniczną przedsiębiorstwa Te dwa obszary są ze sobą powiązane w sposób, który obecnie nie jest dobrze opisany Na przykład podział złożonego systemu monolitycznego na dwa systemy komunikujące się za pośrednictwem usług internetowych spowoduje istotne zmiany zarówno w nowych systemach, jak iw architekturze między nimi Kurs obejmie kompromisy, obecnie powszechne wzorce i rozwiązania do zarządzania złożonymi systemami i komunikacji w obrębie i między nimi .
14 godzin
Opis
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at software engineers who wish to use CMake automate the build process in a cross-platform environment.

By the end of this training, participants will be able to:

- Build, test, and package software with CMake.
- Control the software compilation process.
- Use CMake in conjunction with a native build environment.
- Address common build system issues.
7 godzin
Opis
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at software engineers and developers who wish to plan, design, guide, and manage software development using architecting methods.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand the importance of architecting in software development.
- Assess how developers can use architecting methods in development.
- Learn the process of architecting to manage and evaluate processes.
- Structure complex apps using an architectural approach.
- Establish a decision-making structure to address issues and define accountabilities in development teams.
- Take ownership of technical decisions with confidence.
- Visualize architectures using models and diagrams.
- Understand standards and risks to build agile and recoverable architectures.

Nadchodzące szkolenia z technologii Software Architecture

Szkolenie Software Architecture, Software Architecture boot camp, Szkolenia Zdalne Software Architecture, szkolenie wieczorowe Software Architecture, szkolenie weekendowe Software Architecture, Kurs Software Architecture,Kursy Software Architecture, Trener Software Architecture, instruktor Software Architecture, kurs zdalny Software Architecture, edukacja zdalna Software Architecture, nauczanie wirtualne Software Architecture, lekcje UML, nauka przez internet Software Architecture, e-learning Software Architecture, kurs online Software Architecture, wykładowca Software Architecture

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions