Szkolenia Software Architecture

Szkolenia Software Architecture

Architektura oprogramowania jest definiowana jako infrastruktura oprogramowania. System ten reprezentuje zbiór komponentów, które wykonują określoną funkcję lub zestaw funkcji. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na temat architektury oprogramowania pokazują podczas interaktywnej dyskusji i ćwiczeń podstawy architektury oprogramowania.

Szkolenie z usługi Software Architecture jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Software Architecture

Plany szkoleń z technologii Software Architecture

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Przewodnik po wszystkich dostępnych technologiach do tworzenia aplikacji mobilnych, takich jak programowanie natywne, hybrydowe i rozwój natywny. Wprowadzenie do tematów związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych, takich jak baza danych NoSql, Cloud Computing , sieci społecznościowe i wiele innych. Obowiązkowa pozycja dla każdego architekta oprogramowania i starszego programisty zaangażowanych w tworzenie aplikacji mobilnych. Publiczność:
 • Twórcy oprogramowania, architekci oprogramowania
21 godzin
Wraz z pojawieniem się bardzo złożonych dystrybuowanych systemów złożoność jednego systemu przeniosła się do złożoności architektury grupy systemów. Ten kurs obejmuje związek Software Architecture z Technical Enterprise Architecture. Te dwa obszary są ze sobą powiązane w sposób, który obecnie nie jest dobrze opisany. Na przykład dzielenie złożonego monolitycznego systemu na dwa systemy komunikujące się za pośrednictwem usług internetowych spowoduje istotne zmiany zarówno w nowych systemach, jak i w architekturze między nimi. Ten kurs będzie obejmować transakcje, obecnie wspólne wzorce i rozwiązania do zarządzania złożonymi systemami i komunikacji wewnątrz i między nimi.
42 godzin
W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się podstawowych i zaawansowanych koncepcji architektury i projektowania oprogramowania, gdy przechodzą przez serię praktycznych ćwiczeń i dyskusji na żywo. publiczność
  Profesjonaliści oprogramowania Projektanci oprogramowania Twórcy
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Architektura oprogramowania to planowanie i definicja aspektów i decyzji ważnych dla rozwoju oprogramowania. Architektura obejmuje planowanie organizacji, rozważań, komunikacji i zarządzania systemami. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów oprogramowania i deweloperów, którzy chcą zaplanować, projektować, prowadzić i zarządzać rozwojem oprogramowania za pomocą metod architektonicznych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum znaczenie architektury w rozwoju oprogramowania. Ocena sposobu, w jaki deweloperzy mogą korzystać z metod architektonicznych w rozwoju. Naucz się procesów architektonicznych do zarządzania i oceny procesów. Struktura złożonych aplikacji przy użyciu podejścia architektonicznego. Ustanowienie struktury podejmowania decyzji w celu rozwiązania problemów i określenia odpowiedzialności w zespołach rozwojowych. Podejmij decyzje techniczne z zaufaniem. Wizualizuj architektury za pomocą modeli i wykresów. Zrozum standardy i ryzyko budowania agilnych i odzyskiwalnych architektur.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
CMake jest narzędziem open source do zarządzania cyklem rozwoju oprogramowania za pomocą niezależnej metody kompilatorów. Używając CMake, użytkownicy mogą tworzyć kilka budowli z tego samego kodu źródłowego bez wpływu na kod źródłowy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów oprogramowania, którzy chcą użyć CMake do automatyzacji procesu budowy w środowisku cross-platform. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie, testowanie i pakowanie oprogramowania z CMake. Kontrola procesu kompilacji oprogramowania. Użyj CMake w połączeniu z środowiskiem budowlanym. Rozwiązywanie wspólnych problemów z systemem budowy.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Software Architecture

Szkolenie Software Architecture, Software Architecture boot camp, Szkolenia Zdalne Software Architecture, szkolenie wieczorowe Software Architecture, szkolenie weekendowe Software Architecture, Kurs Software Architecture,Kursy Software Architecture, Trener Software Architecture, instruktor Software Architecture, kurs zdalny Software Architecture, edukacja zdalna Software Architecture, nauczanie wirtualne Software Architecture, lekcje UML, nauka przez internet Software Architecture, e-learning Software Architecture, kurs online Software Architecture, wykładowca Software Architecture

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions