Szkolenia CMake

Szkolenia CMake

Praktyczne szkolenia na żywo z CMake. Kurs ukazuje działanie tego multiplatformowego narzędzia i jego możliwości w zakresie automatyzacji w budowaniu i kompilacji projektu. CMake obsługuje złożone struktury katalogowe, a jego zaletą jest niezależność zarówno od kompilatora, systemu operacyjnego jak i od platformy sprzętowej. Szkolenie pomaga zrozumieć sposób tworzenia konfiguracji dla plików projektowych różnych środowisk programistycznych, których używa się przy kompilacji.

Szkolenie CMake jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CMake

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
CMake jest narzędziem open source do zarządzania cyklem rozwoju oprogramowania za pomocą niezależnej metody kompilatorów. Używając CMake, użytkownicy mogą tworzyć kilka budowli z tego samego kodu źródłowego bez wpływu na kod źródłowy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów oprogramowania, którzy chcą użyć CMake do automatyzacji procesu budowy w środowisku cross-platform. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Tworzenie, testowanie i pakowanie oprogramowania z CMake. Kontrola procesu kompilacji oprogramowania. Użyj CMake w połączeniu z środowiskiem budowlanym. Rozwiązywanie wspólnych problemów z systemem budowy.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii CMake

Szkolenie CMake, CMake boot camp, Szkolenia Zdalne CMake, szkolenie wieczorowe CMake, szkolenie weekendowe CMake, Kurs CMake,Kursy CMake, Trener CMake, instruktor CMake, kurs zdalny CMake, edukacja zdalna CMake, nauczanie wirtualne CMake, lekcje UML, nauka przez internet CMake, e-learning CMake, kurs online CMake, wykładowca CMake

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions