Szkolenia CMake

Szkolenia CMake

Praktyczne szkolenia na żywo z CMake. Kurs ukazuje działanie tego multiplatformowego narzędzia i jego możliwości w zakresie automatyzacji w budowaniu i kompilacji projektu. CMake obsługuje złożone struktury katalogowe, a jego zaletą jest niezależność zarówno od kompilatora, systemu operacyjnego jak i od platformy sprzętowej. Szkolenie pomaga zrozumieć sposób tworzenia konfiguracji dla plików projektowych różnych środowisk programistycznych, których używa się przy kompilacji.

Szkolenie CMake jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CMake

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
CMake to narzędzie typu open source do zarządzania cyklem życia oprogramowania za pomocą metody niezależnej od kompilatora. Korzystając z CMake, użytkownicy mogą tworzyć kilka kompilacji z tego samego kodu źródłowego bez wpływu na kod źródłowy. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów oprogramowania, którzy chcą używać CMake do automatyzacji procesu kompilacji w środowisku wieloplatformowym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie, testowanie i pakowanie oprogramowania za pomocą CMake. Kontroluj proces kompilacji oprogramowania. Używanie CMake w połączeniu z natywnym środowiskiem kompilacji. Rozwiązywanie typowych problemów związanych z systemem kompilacji.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie CMake, CMake boot camp, Szkolenia Zdalne CMake, szkolenie wieczorowe CMake, szkolenie weekendowe CMake, Kurs CMake,Kursy CMake, Trener CMake, instruktor CMake, kurs zdalny CMake, edukacja zdalna CMake, nauczanie wirtualne CMake, lekcje UML, nauka przez internet CMake, e-learning CMake, kurs online CMake, wykładowca CMake

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions