Szkolenia Socket.IO

Szkolenia Socket.IO

Praktyczne szkolenia na żywo z Socket.IO. Socket.IO jest biblioteką, która umożliwia dwukierunkową komunikację między serwerem node.js a klientami w czasie rzeczywistym. Składa się z: biblioteki po stronie klienta (która działa w przeglądarce) i biblioteki po stronie serwera.
Szkolenie z Socket.IO jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Socket.IO

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Socket.IO to JavaScript biblioteka umożliwiająca komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy serwerami i klientami internetowymi. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów sieciowych, którzy chcą używać Socket.IO do tworzenia aplikacji internetowych w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Konfiguracja aplikacji internetowej w czasie rzeczywistym między serwerem Express a przeglądarką. Wysyłanie i odbieranie obiektów w sposób dwukierunkowy między klientami sieciowymi a serwerami. Tworzenie potoków do przeglądarki z serwera w celu strumieniowego przesyłania danych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Socket.IO, Socket.IO boot camp, Szkolenia Zdalne Socket.IO, szkolenie wieczorowe Socket.IO, szkolenie weekendowe Socket.IO, Kurs Socket.IO,Kursy Socket.IO, Trener Socket.IO, instruktor Socket.IO, kurs zdalny Socket.IO, edukacja zdalna Socket.IO, nauczanie wirtualne Socket.IO, lekcje UML, nauka przez internet Socket.IO, e-learning Socket.IO, kurs online Socket.IO, wykładowca Socket.IO

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions