Szkolenia Web Server

Szkolenia Web Server

Lokalne instruktaże kursów szkoleniowych na żywo z serwera internetowego w Polsce.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Web Server

Plany szkoleń z technologii Web Server

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 hours
Opis
Kurs ten został stworzony dla administratorów stron internetowych, webmasterów lub każdego, kto chce skonfigurować lub utrzymywać serwer sieciowy Apache jest najpopularniejszym serwerem internetowym wykorzystywanym w Internecie Jest oprogramowaniem Open Source i dobrze współpracuje z innymi programami Open Source, takimi jak Linux i MySQL Ten kurs pokazuje, jak skonfigurować prosty serwer WWW Apache pod Linuxem i jak go ulepszyć w pełni funkcjonalny komercyjny serwer sieciowy obsługujący zaawansowane witryny internetowe .
28 hours
Opis
- Utworzono administratorów i programistów Linux / Unix, którzy są zainteresowani zaangażowaniem się w serwery LInux / Unix
- Nawet początkujący, posiadający podstawowe umiejętności i wiedzę na temat Linux , mogą nadrobić zaległości w tym kursie, jeśli podążasz za laboratorium instruktora i szczegółowo objaśniasz.
- Ten kurs ma na celu przećwiczenie zarządzania serwerami Linux i pokazanie, że bardzo łatwo jest zrozumieć serwery Linux / Unix.
- Kurs zostanie dostarczony publiczności z 40% wykładów, 50% laboratoriów i 10% pytań i odpowiedzi. Ten pięciodniowy kurs silnie akcentuje ćwiczenia laboratoryjne.
- Dowiesz się, jak wdrażać i zarządzać 4 najlepszymi serwerami Linux które zapewniają bardzo przydatne usługi sieciowe w środowisku korporacyjnym o znaczeniu krytycznym.
- Może być dostarczany w dowolnej dystrybucji (powszechnie stosowane są Fedora, CentOS)
21 hours
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla administratorów systemów, którzy chcą mieć możliwość konfigurowania i monitorowania serwerów WWW. Obydwa skupiają się na ogólnej teorii HTTP i, z praktycznego punktu widzenia, prezentują specyficzny, wysokowydajny serwer sieciowy, Nginx .
21 hours
Opis
Uczy uczestników podstaw administrowania IIS 7 i aplikacji na platformie .NET.

Kurs jest połączeniem wykładów i ćwiczeń praktycznych. Delegaci uczą się przez działanie, z natychmiastowymi możliwościami zastosowania materiału, którego uczą się, do rzeczywistych problemów.
21 hours
Opis
Uczy uczestników podstaw administrowania IIS 8 i aplikacji na platformie .NET.
Kurs jest połączeniem wykładów i ćwiczeń praktycznych. Delegaci uczą się przez działanie, z natychmiastowymi możliwościami zastosowania materiału, którego uczą się, do rzeczywistych problemów.
7 hours
Opis
Programowanie w Java przedsiębiorstw nie musi być ciężkie i oparte na mrówkach. Dowiedz się, jak ominąć złożoność konfigurowania i utrzymywania samodzielnego kontenera internetowego. Zamiast tego dowiedz się, jak osadzić serwer internetowy w aplikacji za pomocą wbudowanego Jetty .

„Nie wdrażaj aplikacji w Jetty , wdrażaj Jetty w swojej aplikacji!”

Niektóre tematy omówione w tym instruktażowym szkoleniu na żywo obejmują:

- Tworzenie instancji Jetty jako POJO (Plain Old Java Object)
- Zamiana Tomcat Jetty do integracji Spring Boot
- Automatyczne wdrażanie osadzonego Jetty pomocą Maven

Zamów ten kurs już teraz!

Publiczność

- Deweloperzy

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 hours
Opis
Lighttpd to bezpieczny, szybki, zgodny i bardzo elastyczny serwer WWW o otwartym kodzie źródłowym, zoptymalizowany pod kątem środowisk o wysokiej wydajności. Ma bardzo niski ślad pamięci w porównaniu do innych serwerów internetowych i zajmuje się ładowaniem procesora. Jego zaawansowany zestaw funkcji (FastCGI, CGI, Auth, kompresja danych wyjściowych, przepisywanie adresów URL i wiele innych) sprawia, że lighttpd jest doskonałym wyborem dla wysokowydajnych aplikacji internetowych.

W tym prowadzonym przez instruktora kursie na żywo omawiamy podstawowe zagadnienia związane z instalowaniem, konfigurowaniem, zabezpieczaniem, optymalizacją i zarządzaniem serwerem Lighttpd. Dyskusje są interaktywne, a ćwiczenia są przeprowadzane przez wszystkich uczestników.

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka praktyczna.
14 hours
Opis
Socket.IO is a JavaScript library that enables real-time communication between servers and web clients.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at network engineers who wish to use Socket.IO to create real-time web applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up a real-time web application between an Express server and a browser.
- Send and receive objects in a bi-directional manner between web clients and servers.
- Create pipes to a browser from a server for streaming data.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
7 hours
Opis
Undertow to lekki serwer WWW napisany w Javie Jest używany przez WilfFly firmy JBoss wewnętrznie i jest popularny jako wbudowany serwer internetowy dla aplikacji opartych na JVM W ramach tego kursu uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować serwer WWW Undertow jako samodzielny i wbudowany serwer internetowy Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli zrozumienie architektury, funkcji i możliwości Undertow i będą mogli: Wdrażaj serwer Undertow i zarządzaj nim zarówno w trybie autonomicznym, jak i wbudowanym Umieść Undertow w kodzie aplikacji za pomocą wbudowanych interfejsów API Undertow Zintegruj Undertow z serwerem aplikacji Wildfly Skonfiguruj Undertow jako osadzony kontener serwletu dla Spring Boot Publiczność Administratorzy systemu Przedsiębiorcy aplikacji internetowych Inżynierowie DevOps Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 hours
Opis
Varnish to odwrotny serwer proxy dla dynamicznych witryn internetowych z dużą zawartością treści. W przeciwieństwie do Squid, który pierwotnie był pamięcią podręczną po stronie klienta, lub Apache i nginx, które są serwerami internetowymi, Varnish został zaprojektowany jako akcelerator HTTP. Varnish koncentruje się wyłącznie na HTTP, w przeciwieństwie do innych serwerów proxy obsługujących FTP, SMTP i inne protokoły sieciowe. Lakier jest używany przez Wiki Pedia, The New York Times, Facebook i Twitter, a także inne znane strony internetowe.

W tym kursie uczestnicy dowiedzą się o funkcjach i podejściu do buforowania Varnish podczas ćwiczenia w konfiguracji i konfiguracji proxy Varnish w Linux . Kurs rozpoczyna się od odświeżenia kluczowych zasad sieci, a następnie zagłębia się w tematy związane z konfiguracją i konfiguracją oraz stopniowo przechodzi w kierunku złożonych implementacji. Pod koniec szkolenia uczestnicy zrozumieją, kiedy i gdzie warto wdrożyć Varnish, i będą mieli niezbędną praktykę, aby wdrożyć własne rozwiązania proxy Varnish.

Publiczność

- Technicy sieci
- Projektanci sieci
- Administratorzy systemu

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ciężka praktyczna praktyka i wdrażanie, okazjonalne quizy do pomiaru postępu
Szkolenie Web Server, Web Server boot camp, Szkolenia Zdalne Web Server, szkolenie wieczorowe Web Server, szkolenie weekendowe Web Server, Kurs Web Server,Kursy Web Server, Trener Web Server, instruktor Web Server, kurs zdalny Web Server, edukacja zdalna Web Server, nauczanie wirtualne Web Server, lekcje UML, nauka przez internet Web Server, e-learning Web Server, kurs online Web Server, wykładowca Web Server

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions