Szkolenia Apache Web Server

Szkolenia Apache Web Server

Apache HTTP Server to darmowy serwer www typu open source, który dostarcza treści www przez Internet. Jest powszechnie nazywany Apache i po opracowaniu szybko stał się najpopularniejszym klientem HTTP w sieci. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy na żywo Apache (znane również jako Apache Web Server) demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne podstawy i zaawansowane tematy Apache.

Szkolenie z usługi Apache Web Server jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apache Web Server

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Ten kurs został stworzony dla administratorów stron internetowych, webmasterów lub każdego, kto chce zainstalować lub utrzymać serwer internetowy. Apache jest najpopularniejszym serwerem internetowym. Jest to oprogramowanie Open Source i działa dobrze z innymi oprogramowaniem Open Source, takimi jak Linux i MySQL. Ten kurs pokazuje, jak zainstalować prosty serwer Apache pod Linux i jak go zwiększyć do w pełni funkcjonalnego komercyjnego serwera internetowego zdolnego do obsługi zaawansowanych stron internetowych.
28 godzin
  • Utworzono administratorów i programistów Linux / Unix, którzy są zainteresowani zaangażowaniem się w serwery LInux / Unix
  • Nawet początkujący, posiadający podstawowe umiejętności i wiedzę na temat Linux , mogą nadrobić zaległości w tym kursie, jeśli podążasz za laboratorium instruktora i szczegółowo objaśniasz.
  • Ten kurs ma na celu przećwiczenie zarządzania serwerami Linux i pokazanie, że bardzo łatwo jest zrozumieć serwery Linux / Unix.
  • Kurs zostanie dostarczony publiczności z 40% wykładów, 50% laboratoriów i 10% pytań i odpowiedzi. Ten pięciodniowy kurs silnie akcentuje ćwiczenia laboratoryjne.
  • Dowiesz się, jak wdrażać i zarządzać 4 najlepszymi serwerami Linux które zapewniają bardzo przydatne usługi sieciowe w środowisku korporacyjnym o znaczeniu krytycznym.
  • Może być dostarczany w dowolnej dystrybucji (powszechnie stosowane są Fedora, CentOS)

Last Updated:

Szkolenie Apache Web Server, Apache boot camp, Szkolenia Zdalne Apache, szkolenie wieczorowe Apache Web Server, szkolenie weekendowe Apache, Kurs Apache,Kursy Apache HTTP Server, Trener Apache Web Server, instruktor Apache, kurs zdalny Apache HTTP Server, edukacja zdalna Apache Web Server, nauczanie wirtualne Apache HTTP Server, lekcje UML, nauka przez internet Apache, e-learning Apache HTTP Server, kurs online Apache, wykładowca Apache

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions