Szkolenia Apache Web Server

Szkolenia Apache Web Server

Apache HTTP Server to darmowy serwer www typu open source, który dostarcza treści www przez Internet. Jest powszechnie nazywany Apache i po opracowaniu szybko stał się najpopularniejszym klientem HTTP w sieci. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy na żywo Apache (znane również jako Apache Web Server) demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne podstawy i zaawansowane tematy Apache.

Szkolenie z usługi Apache Web Server jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apache Web Server

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Serwery WWW HTTP to aplikacje, które dostarczają treści internetowe do klientów za pośrednictwem protokołu HTTP. Mogą one obsługiwać statyczne i dynamiczne treści, wspierać różne frameworki i języki internetowe oraz zapewniać różne funkcje i opcje tworzenia stron internetowych i administrowania nimi. Nginx, Apache i JBoss to trzy popularne i szeroko stosowane serwery internetowe, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych administratorów systemów i twórców stron internetowych, którzy chcą korzystać z serwerów HTTP do hostowania i obsługi aplikacji internetowych przy użyciu Nginx, Apache i JBoss. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalowanie i konfigurowanie serwerów WWW Nginx, Apache i JBoss w systemie Linux. Porównanie i zestawienie funkcji i wydajności różnych serwerów WWW. Korzystanie z modułów i wtyczek serwera WWW w celu rozszerzenia funkcjonalności i bezpieczeństwa serwerów WWW. Korzystanie z narzędzi i technik serwera WWW w celu monitorowania i rozwiązywania problemów z serwerem WWW. Korzystanie z najlepszych praktyk i zaleceń dotyczących serwerów WWW w celu optymalizacji wydajności i bezpieczeństwa serwerów WWW.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
28 godzin
Ten kurs został stworzony dla administratorów stron internetowych, webmasterów lub każdego, kto chce skonfigurować lub utrzymywać serwer WWW. Apache jest najpopularniejszym serwerem WWW używanym w Internecie. Jest to oprogramowanie Open Source i dobrze współpracuje z innym oprogramowaniem Open Source, takim jak Linux i MySQL. Ten kurs pokazuje, jak skonfigurować prosty serwer WWW Apache pod Linuksem i jak ulepszyć go do w pełni funkcjonalnego komercyjnego serwera WWW zdolnego do obsługi zaawansowanych stron internetowych.
28 godzin
    Stworzony Linux/Unix Administratorzy i programiści, którzy są zainteresowani zaangażowaniem się w serwery LInux/Unix Nawet początkujący, którzy mają podstawowe umiejętności i wiedzę na temat Linux, mogą nadrobić zaległości w tym kursie, jeśli będziesz szczegółowo śledzić laboratorium i wyjaśnienia instruktora. Ten kurs ma na celu przećwiczenie zarządzania serwerami Linux i pokazanie, że bardzo łatwo jest zrozumieć serwery Linux/Unix. Ten kurs zostanie dostarczony słuchaczom z 40% wykładów, 50% laboratoriów i 10% pytań i odpowiedzi. Ten pięciodniowy kurs kładzie duży nacisk na zajęcia laboratoryjne. Dowiesz się, jak wdrożyć i zarządzać serwerami Top 4 Linux, które zapewniają bardzo przydatne usługi sieciowe w krytycznym środowisku korporacyjnym. Może być dostarczony na dowolnej dystrybucji (Fedora, CentOS są powszechnie używane)

Last Updated:

Szkolenie Apache Web Server, Apache boot camp, Szkolenia Zdalne Apache, szkolenie wieczorowe Apache Web Server, szkolenie weekendowe Apache, Kurs Apache,Kursy Apache HTTP Server, Trener Apache Web Server, instruktor Apache, kurs zdalny Apache HTTP Server, edukacja zdalna Apache Web Server, nauczanie wirtualne Apache HTTP Server, lekcje UML, nauka przez internet Apache, e-learning Apache HTTP Server, kurs online Apache, wykładowca Apache

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions