Szkolenia SignalFX

Szkolenia SignalFX

Praktyczne szkolenia na żywo z SignalFX - narzędzia do monitorowania danych i aplikacji w czasie rzeczywistym. Plan kursu obejmuje podstawowe aspekty zapoznania się z SignalFX, analizę funkcji oraz rozwiązywanie problemów.

Szkolenie SignalFX jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii SignalFX

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
SignalFx to działająca w czasie rzeczywistym, oparta na chmurze platforma do monitorowania infrastruktury, mikrousług i aplikacji. Umożliwia ona użytkownikom zbieranie, analizowanie i śledzenie błędów w każdym komponencie środowiska chmurowego. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą używać SignalFX do monitorowania, zarządzania i rozwiązywania problemów z zasobami obliczeniowymi i aplikacjami swojej organizacji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Użyj SignalFX do zbierania danych w wielu obszarach swojej infrastruktury, w tym w aplikacjach, mikrousługach, kontenerach i funkcjach. Korzystaj z narzędzi do wizualizacji SignalFX, aby analizować zebrane dane. Zautomatyzuj reakcję na różne alerty, aby przyspieszyć rozwiązywanie problemów.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie SignalFX, SignalFX boot camp, Szkolenia Zdalne SignalFX, szkolenie wieczorowe SignalFX, szkolenie weekendowe SignalFX, Kurs SignalFX,Kursy SignalFX, Trener SignalFX, instruktor SignalFX, kurs zdalny SignalFX, edukacja zdalna SignalFX, nauczanie wirtualne SignalFX, lekcje UML, nauka przez internet SignalFX, e-learning SignalFX, kurs online SignalFX, wykładowca SignalFX

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions