Szkolenia SignalFX

Szkolenia SignalFX

Praktyczne szkolenia na żywo z SignalFX - narzędzia do monitorowania danych i aplikacji w czasie rzeczywistym. Plan kursu obejmuje podstawowe aspekty zapoznania się z SignalFX, analizę funkcji oraz rozwiązywanie problemów.

Szkolenie SignalFX jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SignalFX

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
SignalFx to platforma w czasie rzeczywistym oparta na chmurze do monitorowania infrastruktury, mikroserwizji i aplikacji. Umożliwia użytkownikom gromadzenie, analizowanie i śledzenie problemów w każdym składniku w środowisku chmurowym.

Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów, którzy chcą wykorzystać SignalFX do monitorowania, zarządzania i rozwiązywania problemów ich organizacji zasobów komputerowych i aplikacji.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Użyj SignalFX do gromadzenia danych w wielu obszarach ich infrastruktury, w tym aplikacji, mikroserwisów, kontenerów i funkcji. Użyj narzędzi wizualizacji SignalFX's do analizy zebranych danych. Automatyzuj reakcję na różne ostrzeżenia, aby przyspieszyć rozwiązywanie problemów.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii SignalFX

Szkolenie SignalFX, SignalFX boot camp, Szkolenia Zdalne SignalFX, szkolenie wieczorowe SignalFX, szkolenie weekendowe SignalFX, Kurs SignalFX,Kursy SignalFX, Trener SignalFX, instruktor SignalFX, kurs zdalny SignalFX, edukacja zdalna SignalFX, nauczanie wirtualne SignalFX, lekcje UML, nauka przez internet SignalFX, e-learning SignalFX, kurs online SignalFX, wykładowca SignalFX

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions