Szkolenia Sentry

Szkolenia Sentry

Praktyczne szkolenia na żywo z Sentry. Sentry to aplikacja do monitorowania, namierzania i naprawy błędów w oprogramowaniu. Znacząco usprawnia proces debugowania. Szkolenie pokazuje jak wykorzystać zaawansowane funkcje, np. local stack, dwustopniowa autoryzacja, wsparcie Mapy Źródłowej czy Wsparcie Symbolizacyjne.

Szkolenie Sentry jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Sentry

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Sentry to otwarta platforma monitorowania aplikacji, która umożliwia programistom identyfikację problemów w czasie rzeczywistym. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą zintegrować platformę Sentry z ich aplikacją w celu monitorowania i rozwiązywania problemów w produkcji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instalacja i konfiguracja Sentry Zrozum, jak działa "full stack error monitoring". Zobacz prawdziwy kod w sprawozdaniach o błędach, aby szybko zidentyfikować błąd. Zdobądź widok oczu ptaka na kilka aplikacji w jednym widoku. Zobacz cały kontekst za błędami aplikacji - oprogramowanie, środowisko i użytkowników.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Sentry

Szkolenie Sentry, Sentry boot camp, Szkolenia Zdalne Sentry, szkolenie wieczorowe Sentry, szkolenie weekendowe Sentry, Kurs Sentry,Kursy Sentry, Trener Sentry, instruktor Sentry, kurs zdalny Sentry, edukacja zdalna Sentry, nauczanie wirtualne Sentry, lekcje UML, nauka przez internet Sentry, e-learning Sentry, kurs online Sentry, wykładowca Sentry

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions