Szkolenia Reinforcement Learning

Szkolenia Reinforcement Learning

Praktyczne szkolenia na żywo z Reinforcement Learning. Reinforcement Learning, czyli uczenie przez wzmacnianie jest dziedziną uczenia maszynowego. Ma miejsce, gdy komputer wykonuje zadanie metodą prób i błędów w dynamicznym środowisku ucząc się poprawnej odpowiedzi. Kursy obejmują między innymi stworzenie środowiska, agenta i zdefiniowanie nagrody, a także uczenie nadzorowane, nienadzorowane i przez wzmacnianie. Produktem szkolenia ma być trenowanie agenta i wdrożenie rozwiązań.

Szkolenie Reinforcement Learning jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Reinforcement Learning

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Deep Reinforcement Learning odnosi się do zdolności "sztucznego agenta" do uczenia się metodą prób i błędów oraz nagród i kar. Sztuczny agent ma na celu naśladowanie ludzkiej zdolności do samodzielnego pozyskiwania i konstruowania wiedzy, bezpośrednio z surowych danych wejściowych, takich jak wizja. Aby zrealizować uczenie ze wzmocnieniem, stosuje się głębokie uczenie i sieci neuronowe. Uczenie ze wzmocnieniem różni się od uczenia maszynowego i nie opiera się na nadzorowanych i nienadzorowanych podejściach do uczenia się. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów i naukowców zajmujących się danymi, którzy chcą poznać podstawy Deep Reinforcement Learning podczas tworzenia agenta Deep Learning. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumieć kluczowe koncepcje stojące za Deep Reinforcement Learning i być w stanie odróżnić je od uczenia maszynowego. Stosować zaawansowane algorytmy Reinforcement Learning do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Zbuduj agenta głębokiego uczenia.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Reinforcement Learning (RL) to technika uczenia maszynowego, w której program komputerowy (agent) uczy się zachowywać w środowisku, wykonując działania i otrzymując informacje zwrotne na temat wyników tych działań. Za każde dobre działanie agent otrzymuje pozytywną informację zwrotną, a za każde złe działanie otrzymuje negatywną informację zwrotną (karę). To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (w trybie online lub na miejscu) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą wyjść poza tradycyjne podejście do uczenia maszynowego, aby nauczyć program komputerowy rozwiązywania problemów bez użycia oznaczonych danych i dużych zbiorów danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zainstalowanie i zastosowanie bibliotek i języka programowania potrzebnych do wdrożenia Reinforcement Learning. Stworzenie agenta programowego zdolnego do uczenia się poprzez informacje zwrotne zamiast poprzez nadzorowane uczenie się. Zaprogramowanie agenta do rozwiązywania problemów, w których podejmowanie decyzji jest sekwencyjne i skończone. Wykorzystanie wiedzy do zaprojektowania oprogramowania, które może uczyć się w sposób podobny do tego, w jaki uczą się ludzie.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Reinforcement Learning (RL) to dziedzina sztucznej inteligencji wykorzystywana do tworzenia autonomicznych systemów (np. "agentów"), które uczą się poprzez interakcję z otoczeniem w celu rozwiązania problemu. RL ma zastosowanie w takich obszarach jak robotyka, gry, modelowanie konsumentów, opieka zdrowotna, zarządzanie łańcuchem dostaw i wiele innych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą stworzyć i wdrożyć system Reinforcement Learning, zdolny do podejmowania decyzji i rozwiązywania rzeczywistych problemów w organizacji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie relacji i różnic między Reinforcement Learning a uczeniem maszynowym, uczeniem głębokim, uczeniem nadzorowanym i nienadzorowanym. Analiza rzeczywistego problemu i przedefiniowanie go jako problemu Reinforcement Learning. Wdrożenie rozwiązania rzeczywistego problemu przy użyciu Reinforcement Learning. Zrozumienie różnych algorytmów dostępnych w Reinforcement Learning i wybranie najbardziej odpowiedniego dla danego problemu.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Reinforcement Learning, Reinforcement Learning boot camp, Szkolenia Zdalne Reinforcement Learning, szkolenie wieczorowe Reinforcement Learning, szkolenie weekendowe Reinforcement Learning, Kurs Reinforcement Learning,Kursy Reinforcement Learning, Trener Reinforcement Learning, instruktor Reinforcement Learning, kurs zdalny Reinforcement Learning, edukacja zdalna Reinforcement Learning, nauczanie wirtualne Reinforcement Learning, lekcje UML, nauka przez internet Reinforcement Learning, e-learning Reinforcement Learning, kurs online Reinforcement Learning, wykładowca Reinforcement Learning

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions