Szkolenia Quantum Computing

Szkolenia Quantum Computing

Praktyczne szkolenia na żywo z Quantum Computing (Obliczeń kwantowych). Kursy pokazują poprzez dyskusję i praktyczne ćwiczenia poznać podstawy Quantum Computing. Jako uczestnik szkolenia przejdziesz krok po kroku przez rozwój prostych programów kwantowych.

Szkolenia z Quantum Computing jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Quantum Computing

Plany szkoleń z technologii Quantum Computing

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to learn about ProjectQ and how to utilize it for implementing quantum programs. By the end of this training, participants will be able to:
 • Learn what is ProjectQ and what it is used for.
 • Use the ProjectQ framework to perform quantum programming.
 • Translate quantum programs to any back-end.
14 godzin
Quantum Computing jest postęp systemu binarnego, wykorzystując zjawiska kwantowej do rejestrowania informacji. IBM Quantum Experience to platforma Open Source, która służy do tworzenia, edytowania i wywoływania obwodów kwantowych w interfejsie takim jak symulacja. Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do naukowców komputerowych, którzy chcą tworzyć, edytować i wywoływać obwód kwantowej za pomocą IBM Quantum Experience. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie obwodów kwantowych.
 • Zwiększ nieścisłości w quibits za pomocą IBM Quantum Experience i jego symulacji.
 • Kontroluj zachowanie bramy za pomocą macierzystego odpowiednika bramy.
 • Zaplanuj czas imprez bramowych.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
21 godzin
Komputer kwantowy to integracja fizyki kwantowej, matematyki i metod informatyki w celu rozwoju modeli komputerowych. Dotyczy to dwóch głównych właściwości kwantowych, a mianowicie superpozycji i wkładu, co pozwala na rozwój komputerów kwantowych. Komputer kwantowy łączy te zachowania cząstek kwantowych w celu wykonania technologii komputerowych, które są eksponencialnie szybsze niż klasyczne komputery. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do naukowców komputerowych i inżynierów, którzy chcą zrozumieć zasady za komputerami kwantowymi i wykorzystać je w opracowywaniu algorytmów dla implikacji komputerów kwantowych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum podstawowe cechy komputerów kwantowych. Zrozum i zastosować pojęcia fizyki kwantowej do metod obliczeniowych. Tworzenie algorytmów dla komputerów kwantowych. Skuteczne rozwiązanie problemów komputerowych za pomocą komputerów kwantowych. Integruj zachowanie kwantowe w istniejące modele obliczeniowe. Zrozum potencjał komputera kwantowego w rozwoju innych technologii.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
10 godzin
Practical Quantum Computing: Live Online Launch your high-tech career This is a 10 hour instructor-led, live online training course. After your immersive training, you will be ready to start work as an entry level quantum computing developer. By the end of this training, participants will be able to:
 • Run and test your quantum programs with the integrated IBM Q
 • Use Qiskit to create, compile, and execute quantum computing programs
 • Working with practical and advanced quantum algorithms such as QAOA 
 • Recast real-world problems into an appropriate quantum computing language
Format of the Course
 • Interactive lecture and discussion.
 • Lots of exercises and practice.
 • Hands-on implementation in a live-lab environment.
Course Customization Options
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 godzin
Komputery kwantowe to maszyny zbudowane na zasadach mechaniki kwantowej. W przeciwieństwie do klasycznych komputerów opartych na bitach, które mogą istnieć tylko w jednym z dwóch stanów (0 lub 1), komputery kwantowe używają bitów kwantowych, które mogą istnieć w wielu stanach jednocześnie. Komputery kwantowe powinny przetwarzać algorytmy i rozwiązywać problemy znacznie szybciej niż komputery klasyczne. Cirq to biblioteka Python do pisania, manipulacji i optymalizacji obwodów kwantowych oraz uruchamiania ich na komputerach kwantowych i symulatorach. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy poznają podstawy obliczeń kwantowych, przechodząc przez proces opracowywania algorytmów ukierunkowanych na komputery kwantowe. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie obwodów kwantowych.
 • Kontroluj zachowanie bramy za pomocą natywnego odpowiednika bramy.
 • Popraw niedokładności quibitów za pomocą Cirq.
 • Napisz i uruchom obwód kwantowy, aby uruchomić na kwantowym symulatorze komputerowym opartym na NISQ.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
 • Aby dowiedzieć się więcej o Ciq Framework, odwiedź: https://github.com/quantumlib/Cirq
14 godzin
Komputery kwantowe to maszyny zbudowane na zasadach mechaniki kwantowej. W przeciwieństwie do klasycznych komputerów, które opierają się na bitach, które mogą istnieć tylko w jednym z dwóch stanów (0 lub 1), komputery kwantowe używają bitów kwantowych, które mogą istnieć w wielu stanach jednocześnie. Z tego powodu komputery kwantowe oczekuje się przetwarzania algorytmów i rozwiązywania problemów znacznie szybciej niż komputery klasyczne. Q# jest językiem programowania stworzonym przez Microsoft specjalnie dla komputerów kwantowych. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się podstaw obliczeń kwantowych i Q# jak przechodzą przez rozwój prostych programów kwantowych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instaluj i konfiguruj Microsoft's Quantum Development Kit. Zrozumienie pojęć za komputerami kwantowymi. Tworzenie, testowanie, wykonywanie i rozwiązywanie problemów programu kwantowego za pomocą Q#, Visual Studio i lokalnego symulatora komputera kwantowego.
publiczność
  Twórcy
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Quantum Computing

Szkolenie Quantum Computing, Quantum Computing boot camp, Szkolenia Zdalne Quantum Computing, szkolenie wieczorowe Quantum Computing, szkolenie weekendowe Quantum Computing, Kurs Quantum Computing,Kursy Quantum Computing, Trener Quantum Computing, instruktor Quantum Computing, kurs zdalny Quantum Computing, edukacja zdalna Quantum Computing, nauczanie wirtualne Quantum Computing, lekcje UML, nauka przez internet Quantum Computing, e-learning Quantum Computing, kurs online Quantum Computing, wykładowca Quantum Computing

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions