Szkolenia Quantum Computing

Szkolenia Quantum Computing

Local, instructor-led live Quantum Computing training courses demonstrate through interactive discussion and hands-on practice the fundamentals of Quantum Computing as the participants step through the development of simple quantum programs.

Quantum Computing training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live Quantum Computing training can be carried out locally on customer premises in w Polsce or in NobleProg corporate training centers in w Polsce. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Quantum Computing

Plany szkoleń z technologii Quantum Computing

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
komputery Quantum to maszyny, które są zbudowane na zasadach mechaniki kwantowej. W odróżnieniu od klasycznych komputerów, które opierają się na bitach, które mogą istnieć tylko w jednym z dwóch stanów (0 lub 1), Komputery kwantowe używają bitów kwantowych, które mogą istnieć w wielu stanach naraz. Oczekuje się, że Komputery kwantowe przetwarzają algorytmy i rozwiązują problemy znacznie szybciej niż klasyczne komputery.

Cirq jest biblioteką Pythona do pisania, manipulowania i optymalizacji obwodów kwantowych i uruchamiania ich przed komputerami kwantowymi i symulatorami.

w tym instruktorem, na żywo szkolenia (na miejscu lub zdalnie), uczestnicy będą uczyć się podstaw informatyki kwantowej, ponieważ krok poprzez rozwój algorytmów kierowania komputerów kwantowych.

do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- zrozumienie pojęć związanych z przetwarzaniem kwantowym.
- zrozumienie algorytmów używanych przez komputery kwantowe.
- napisać i wykonać obwód kwantowej, aby uruchomić przed NISQ symulator komputerowy kwantowej.

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
- Aby dowiedzieć się więcej o CIQ Framework, odwiedź stronę: https://github.com/quantumlib/Cirq
14 godziny
Opis
Komputery kwantowe to maszyny zbudowane na zasadach mechaniki kwantowej W przeciwieństwie do klasycznych komputerów, które opierają się na bitach, które mogą istnieć tylko w jednym z dwóch stanów (0 lub 1), komputery kwantowe używają bitów kwantowych, które mogą istnieć jednocześnie w wielu stanach Z tego powodu oczekuje się, że komputery kwantowe będą przetwarzać algorytmy i rozwiązywać problemy znacznie szybciej niż komputery klasyczne Q # to język programowania stworzony przez Microsoft specjalnie dla komputerów kwantowych W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawy obliczeń kwantowych i Q #, ponieważ przechodzą przez rozwój prostych programów kwantowych Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj Microsoft Quantum Development Kit Zapoznaj się z podstawowymi pojęciami informatyki kwantowej Poznaj podstawy języka programowania Q # Twórz, testuj, uruchamiaj i rozwiązywaj problemy z programem kwantowym za pomocą Visual Studio Twórz, testuj, wykonuj i rozwiązywaj problemy z programem kwantowym za pomocą lokalnego symulatora obliczeń kwantowych Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
Szkolenie Quantum Computing, Quantum Computing boot camp, Szkolenia Zdalne Quantum Computing, szkolenie wieczorowe Quantum Computing, szkolenie weekendowe Quantum Computing, Kurs Quantum Computing,Kursy Quantum Computing, Trener Quantum Computing, instruktor Quantum Computing, kurs zdalny Quantum Computing, edukacja zdalna Quantum Computing, nauczanie wirtualne Quantum Computing, lekcje UML, nauka przez internet Quantum Computing, e-learning Quantum Computing, kurs online Quantum Computing, wykładowca Quantum Computing

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!