Szkolenia PostgreSQL

Szkolenia PostgreSQL

Praktyczne szkolenia na żywo z PostgreSQL>br>

PostgreSQL to obok MySQL i SQLite, jeden z trzech najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych

Szkolenie z PostgreSQL jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii PostgreSQL

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Opis
This course handles the administration and performance tuning of PostgreSQL databases. Attendees will learn the use of specialised PostgreSQL (AKA Postgres) modules such as replication, connection pooling and full text searching.
14 godzin
Opis
Ten kurs obejmuje administrację oraz strojenie wydajności baz danych PostgreSQL.

Grupa docelowa to administratorzy oraz architekci baz danych. Uczestnicy poznają wykorzystanie wyspecjalizowanych modułów PostgreSQL (Postgres), takich jak replikacja, pula połączeń (connection pool) i wyszukiwanie pełnotekstowe.
14 godzin
Opis
To szkolenie jest przeznaczone dla administratorów Database i architektów, którzy chcą nauczyć się Postgre SQL od podstaw.

Postgre SQL architektury Postgre SQL , instalacji, projektowania, a także wykonywania kopii zapasowych i odzyskiwania baz danych w Postgre SQL .
14 godzin
Opis
Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów i architektów Database którzy chcą poznać narzędzia i techniki wdrażania wysokiej dostępności i bezpieczeństwa Database w Postgre SQL .

Dowiesz się również, jak znaleźć wolne zapytania, monitorować wydajność bazy danych i dostroić Postgre SQL do wydajności.
7 godzin
Opis
Szkolenie to jest przeznaczone dla administratorów Database i architektów, którzy chcą nauczyć się replikacji strumieniowej w Postgre SQL oraz tego, w jaki sposób można wykorzystać pgpool-II do automatycznego przełączania awaryjnego i skonfigurować wysoce dostępny Postgre SQL Database Postgre SQL .
14 godzin
Opis
Szkolenie to jest przeznaczone dla administratorów Database i architektów, którzy chcą dostroić Postgre SQL Database Postgre SQL dla wydajności. Dowiedz się, jak logować powolne obciążenie pracą i znaleźć możliwe punkty bólu w zapytaniu. Ten temat obejmuje również najważniejsze parametry, które muszą być dostrojone w celu uzyskania optymalnej wydajności.
35 godzin
Opis
PostgreSQL (lub Postgres) to jedna z najpopularniejszych relacyjnych baz danych opensource W tym instruktażowym szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy poznają ogólne i zaawansowane aspekty PostgreSQL, w tym administrację, toczenie wydajności, zaawansowany rozwój i replikację, przechodząc przez serię ćwiczeń handslab, obejmujących konfigurację, konfigurację, testowanie, wdrażanie i rozwiązywanie problemów Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Używaj zaawansowanych technik administracyjnych do konfigurowania serwera PostgreSQL i zarządzania nim Zoptymalizuj bazę danych i zapytania, aby uzyskać maksymalną wydajność Replikuj i skaluj serwer PostgreSQL Publiczność Administratorzy baz danych Administratorzy systemów Programiści korzystający z bazy danych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Kurs opiera się na PostreSQL 9, ale można go dostosować do innej wersji Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
14 godzin
Opis
Kurs zapewnia programową interakcję z Postgre SQL danych Postgre SQL . Poznaj techniki, składnie i struktury potrzebne do tworzenia wysokiej jakości aplikacji za pomocą backendu Postgre SQL . Szkolenie obejmuje także strojenie SQL obejmujące najlepsze praktyki pisania wydajnego SQL .

Postgre SQL docelowa obejmuje programistów, którzy chcą używać lub rozszerzać Postgre SQL , a także architektów baz danych.

Nadchodzące szkolenia z technologii PostgreSQL

Szkolenie PostgreSQL, PostgreSQL boot camp, Szkolenia Zdalne PostgreSQL, szkolenie wieczorowe PostgreSQL, szkolenie weekendowe PostgreSQL, Kurs PostgreSQL,Kursy PostgreSQL, Trener PostgreSQL, instruktor PostgreSQL, kurs zdalny PostgreSQL, edukacja zdalna PostgreSQL, nauczanie wirtualne PostgreSQL, lekcje UML, nauka przez internet PostgreSQL, e-learning PostgreSQL, kurs online PostgreSQL, wykładowca PostgreSQL

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions