Szkolenia PostgreSQL

Szkolenia PostgreSQL

Praktyczne szkolenia na żywo z PostgreSQL>br>

PostgreSQL to obok MySQL i SQLite, jeden z trzech najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych

Szkolenie z PostgreSQL jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii PostgreSQL

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ten kurs obejmuje administrację oraz strojenie wydajności baz danych PostgreSQL. Grupa docelowa to administratorzy oraz architekci baz danych. Uczestnicy poznają wykorzystanie wyspecjalizowanych modułów PostgreSQL (Postgres), takich jak replikacja, pula połączeń (connection pool) i wyszukiwanie pełnotekstowe.
28 godzin
Ten kurs dotyczy administracji i dostrajania wydajności baz danych PostgreSQL. Uczestnicy nauczą się korzystać ze specjalistycznych modułów PostgreSQL (AKA Postgres), takich jak replikacja, connection pooling i wyszukiwanie pełnotekstowe.
14 godzin
Ten kurs zapewnia programistyczną interakcję z bazami danych PostgreSQL. Poznaj techniki, składnie i struktury potrzebne do tworzenia wysokiej jakości aplikacji wykorzystujących backend PostgreSQL. Szkolenie obejmuje również SQL Tuning obejmujący najlepsze praktyki pisania wydajnych SQL. Docelowi odbiorcy to programiści, którzy chcą używać lub rozszerzać PostgreSQL, a także architekci baz danych.
14 godzin
Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów baz danych i architektów, którzy chcą nauczyć się PostgreSQL od podstaw. Nauczysz się architektury PostgreSQL, instalacji, projektowania, a także wykonywania kopii zapasowych i odzyskiwania baz danych w PostgreSQL. 
35 godzin
PostgreSQL (lub Postgres) to jedna z najpopularniejszych relacyjnych baz danych typu open source. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy poznają ogólne i zaawansowane aspekty PostgreSQL, w tym administrację, zmianę wydajności, zaawansowany rozwój i replikację, przechodząc przez serię praktycznych ćwiczeń laboratoryjnych na żywo obejmujących konfigurację, testowanie, wdrażanie i rozwiązywanie problemów. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wykorzystanie zaawansowanych technik administracyjnych do konfiguracji i zarządzania serwerem PostgreSQL. Optymalizacja bazy danych i zapytań w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Replikacja i skalowanie serwera PostgreSQL.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
  Ten kurs jest oparty na PostreSQL 9, ale może być dostosowany do innej wersji. Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
This training is designed for Database Administrators and Architects who want to tune PostgreSQL Database for Performance. Learn how to log slow workload and find the possible pain points in a query. This topic also covers the most important parameters that must be tuned for optimal performance. 
14 godzin
To szkolenie jest przeznaczone dla administratorów baz danych i architektów, którzy chcą poznać narzędzia i techniki wdrażania kopii zapasowych, wysokiej dostępności i bezpieczeństwa bazy danych w Postgre SQL. Dowiesz się również, jak znaleźć powolne zapytania, monitorować wydajność bazy danych i dostroić Postgre SQL pod kątem wydajności.
7 godzin
To szkolenie jest przeznaczone dla administratorów baz danych i architektów, którzy chcą nauczyć się replikacji strumieniowej w Postgre SQL oraz tego, w jaki sposób można wykorzystać pgpool-II do osiągnięcia automatycznego przełączania awaryjnego i skonfigurowania wysoce dostępnego klastra bazy danych Postgre SQL.
21 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at sysadmins and developers who wish to use PostgreSQL 13 to set up, build, and manage databases for high-performance applications. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure PostgreSQL 13.
 • Understand the features, architecture, and fundamentals of operating, managing, and maintaining databases with PostgreSQL 13.
 • Learn how to configure Postgres database tables and schemas.
 • Learn how to perform data manipulations and queries.
 • Explore the different programming interfaces (client and server) to fully utilize and extend functionalities in PostgreSQL 13.
21 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at database admins and sysadmins who wish to use PostgreSQL to manage large-scale data while optimizing the database systems for high availability and performance. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure PostgreSQL.
 • Understand the features and architecture of PostgreSQL.
 • Learn how to perform database operations with SQL.
 • Perform database backup and recovery to prevent data loss.
 • Configure the server for high availability.
 • Learn the tools and techniques for high performance tuning.
 • Explore the external tools for monitoring and observability.
21 godzin
PostgreSQL (znany również jako Postgres) to system zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS) o otwartym kodzie źródłowym, stworzony do obsługi dużych obciążeń danych. Python jest dynamicznym i elastycznym językiem programowania, który obsługuje różne bazy danych, takie jak MySQL, Oracle, PostgreSQL itp. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i administratorów, którzy chcą używać PostgreSQL with Python do tworzenia bezpiecznych, niezawodnych i stabilnych aplikacji na dużą skalę. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalowanie, konfigurowanie i łączenie PostgreSQL with Python. Zapoznanie się z podstawami programowania w języku Python. Zrozumienie korzyści płynących z używania PostgreSQL with Python. Dowiedz się, jak wykonywać podstawowe operacje SQL w Pythonie. Dowiedz się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji PostgreSQL w Pythonie. Wdrażanie technik bezpieczeństwa danych, ochrony, monitorowania i optymalizacji.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Lokalne systemy zarządzania bazami danych Oracle mogą być kosztowne i trudne w utrzymaniu dla średnich i dużych organizacji. Migracja baz danych Oracle na platformę Azure SQL (znaną również jako Microsoft Azure SQL Database, Microsoft Azure SQL lub AzureSQL) lub PostgreSQL (znaną również jako Postgres lub Postgre SQL) jest praktycznym rozwiązaniem dla rozwijających się firm w zakresie zarządzania bazami danych, konserwacji i skalowalności przy optymalnych kosztach. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla administratorów baz danych i architektów chmury, którzy chcą migrować bazy danych Oracle do Azure SQL lub Postgre SQL. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Porównanie Azure SQL z Postgre SQL w celu wybrania bazy danych, która najlepiej spełnia cele i potrzeby biznesowe. Przygotowanie baz danych do przeniesienia definicji, danych i procedur z Oracle do systemu baz danych AzureSQL lub PostgreSQL. Wykonanie kroków po migracji w celu przetestowania, optymalizacji, aktualizacji i utrzymania zmigrowanej bazy danych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie PostgreSQL, PostgreSQL boot camp, Szkolenia Zdalne PostgreSQL, szkolenie wieczorowe PostgreSQL, szkolenie weekendowe PostgreSQL, Kurs PostgreSQL,Kursy PostgreSQL, Trener PostgreSQL, instruktor PostgreSQL, kurs zdalny PostgreSQL, edukacja zdalna PostgreSQL, nauczanie wirtualne PostgreSQL, lekcje UML, nauka przez internet PostgreSQL, e-learning PostgreSQL, kurs online PostgreSQL, wykładowca PostgreSQL

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions