Szkolenia MobX

Szkolenia MobX

Praktyczne szkolenia na żywo z MobX kursy pokazują jak przez praktyczne warsztaty korzystać z MobX w aplikacjach React, aby skuteczniej zarządzać stanem.

Szkolenie MobX jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MobX

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
React to biblioteka JavaScript do tworzenia interfejsów użytkownika. MobX to biblioteka do zarządzania stanem w aplikacjach React. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą korzystać z MobX w swoich aplikacjach React, aby efektywniej zarządzać stanem. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Konfiguracja MobX w React. Zrozumieć przypadki użycia MobX w porównaniu do Redux (np. "klasyczny paradygmat" MobX w porównaniu do "funkcjonalnego paradygmatu" Redux). Wykorzystanie MobX jako zaawansowanej warstwy stanu dla aplikacji React.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie MobX, MobX boot camp, Szkolenia Zdalne MobX, szkolenie wieczorowe MobX, szkolenie weekendowe MobX, Kurs MobX,Kursy MobX, Trener MobX, instruktor MobX, kurs zdalny MobX, edukacja zdalna MobX, nauczanie wirtualne MobX, lekcje UML, nauka przez internet MobX, e-learning MobX, kurs online MobX, wykładowca MobX

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions