Szkolenia Microcontroller

Szkolenia Microcontroller

Praktyczne szkolenie na żywo z obszaru mikrokontrolerów pokazuje, jak skonfigurować i zaprogramować mikrokontrolery do sterowania urządzeniami elektronicznymi, takimi jak urządzenia medyczne,elektronarzędzia, silniki i czujniki wykrywania ruchu i wiele innych. Mikrokontrolery mogą być również używane jako kompletne systemy serwerowe do zadań dedykowanych, takich jak drukowanie i obsługa w internecie.

Szkolenie Microcontroller jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Microcontroller

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą dowiedzieć się, jak używać wbudowanego języka C do programowania różnych typów mikrokontrolerów opartych na różnych architekturach procesorów (8051, ARM CORTEX M-3 i ARM9). Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Arduino to jednopłytkowy mikrokontroler o otwartym kodzie źródłowym do tworzenia urządzeń, które mogą wykrywać i kontrolować obiekty w świecie fizycznym. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zaprogramować Arduino do rzeczywistych zastosowań, takich jak sterowanie oświetleniem, silnikami i czujnikami wykrywania ruchu. Kurs zakłada wykorzystanie rzeczywistych komponentów sprzętowych w środowisku laboratoryjnym na żywo (nie symulowanego oprogramowania); Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zaprogramuj Arduino do sterowania oświetleniem, silnikami i innymi urządzeniami. Poznaj architekturę Arduino, w tym wejścia i złącza dla urządzeń dodatkowych. Dodaj komponenty innych firm, takie jak wyświetlacze LCD, akcelerometry, żyroskopy i urządzenia śledzące GPS, aby rozszerzyć funkcjonalność Arduino. Zapoznanie się z różnymi opcjami języków programowania, od C po języki typu "przeciągnij i upuść". Testowanie, debugowanie i wdrażanie Arduino w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Arduino jest dostępne w różnych modelach i obsługuje różne interfejsy programowania (C, C++, C#, Python) i IDE (Arduino IDE, Visual Studio itp.). W tym kursie wykorzystane zostaną następujące rozwiązania: Płytka Arduino Uno Arduino IDE Język Arduino (oparty na C/C++)
*** Uczestnicy są odpowiedzialni za zakup własnego sprzętu i komponentów Arduino! *** Zestawy sprzętowe można nabyć od dostawców, takich jak: Arduino Starter Kit https://store.arduino.cc/products/arduino-starter-kit-multi-language
 • Aby zamówić inną konfigurację, skontaktuj się z nami.
 • 7 godzin
  Kurs obejmuje aspekty nowoczesnych dialektów języka C (C99, C11, C2x) związane z programowaniem wbudowanym oraz wytyczne dotyczące wydajnych i odpornych na błędy technik programowania. Przykłady/ćwiczenia są implementowane na mikrokontrolerach z rodziny STM32.
  35 godzin
  To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą poznać zasady projektowania mikrokontrolerów. Format kursu
   Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
  Opcje dostosowywania kursu
   Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
  14 godzin
  Raspberry Pi to bardzo mały, jednopłytkowy komputer. Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować i zaprogramować Raspberry Pi, aby służył jako interaktywny i wydajny system wbudowany. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
   Skonfiguruj IDE (zintegrowane środowisko programistyczne) dla maksymalnej wydajności programowania Zaprogramuj Raspberry Pi do sterowania urządzeniami takimi jak czujniki ruchu, alarmy, serwery internetowe i drukarki. Zrozumienie architektury Raspberry Pi, w tym wejść i złączy dla urządzeń dodatkowych. Zapoznanie się z różnymi opcjami języków programowania i systemów operacyjnych. Testowanie, debugowanie i wdrażanie Raspberry Pi w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów.
  Publiczność
   Programiści Technicy sprzętu/oprogramowania Osoby techniczne we wszystkich branżach Hobbyści
  Format kursu
   Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  Uwaga
   Raspberry Pi obsługuje różne systemy operacyjne i języki programowania. Ten kurs będzie wykorzystywał Raspbian oparty na systemie Linux jako system operacyjny i Python jako język programowania. Aby poprosić o konkretną konfigurację, skontaktuj się z nami. Uczestnicy są odpowiedzialni za zakup sprzętu i komponentów Raspberry Pi.
  21 godzin
  TensorFlow Lite for Microcontrollers to port TensorFlow Lite zaprojektowany do uruchamiania modeli uczenia maszynowego na mikrokontrolerach i innych urządzeniach z ograniczoną pamięcią. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą pisać, ładować i uruchamiać modele uczenia maszynowego na bardzo małych urządzeniach wbudowanych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
   Zainstaluj TensorFlow Lite. Załaduj modele uczenia maszynowego na urządzenie wbudowane, aby umożliwić mu wykrywanie mowy, klasyfikowanie obrazów itp. Dodawanie sztucznej inteligencji do urządzeń bez konieczności korzystania z łączności sieciowej.
  Format kursu
   Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
  Opcje dostosowywania kursu
   Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
  7 godzin
  Kurs przedstawia popularne interfejsy szeregowe stosowane w systemach wbudowanych oraz przydatne praktyczne szczegóły ich implementacji. Prezentacji towarzyszą ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem mikrokontrolerów STM32.
  7 godzin
  Kurs przedstawia podstawowe aspekty programowania urządzeń USB i praktyczne wykorzystanie STM32CubeIDE do projektowania oprogramowania układowego urządzeń USB.

  Last Updated:

  Szkolenie Microcontroller, Microcontroller boot camp, Szkolenia Zdalne Microcontroller, szkolenie wieczorowe Microcontroller, szkolenie weekendowe Microcontroller, Kurs Microcontroller,Kursy Microcontroller, Trener Microcontroller, instruktor Microcontroller, kurs zdalny Microcontroller, edukacja zdalna Microcontroller, nauczanie wirtualne Microcontroller, lekcje UML, nauka przez internet Microcontroller, e-learning Microcontroller, kurs online Microcontroller, wykładowca Microcontroller

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions