Szkolenia Microcontroller

Szkolenia Microcontroller

Praktyczne szkolenie na żywo z obszaru mikrokontrolerów pokazuje, jak skonfigurować i zaprogramować mikrokontrolery do sterowania urządzeniami elektronicznymi, takimi jak urządzenia medyczne,elektronarzędzia, silniki i czujniki wykrywania ruchu i wiele innych. Mikrokontrolery mogą być również używane jako kompletne systemy serwerowe do zadań dedykowanych, takich jak drukowanie i obsługa w internecie.

Szkolenie Microcontroller jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Microcontroller

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Arduino to mikrokontroler o otwartym kodzie źródłowym, jednopłytowy do budowania urządzeń wykrywających i kontrolujących obiekty w świecie fizycznym. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zaprogramować Arduino do rzeczywistych zastosowań, takich jak sterowanie oświetleniem, silnikami i czujnikami wykrywania ruchu. Kurs zakłada wykorzystanie rzeczywistych komponentów sprzętowych w środowisku na żywo w laboratorium (nie sprzęt symulowany programowo). Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zaprogramuj Arduino do sterowania oświetleniem, silnikami i innymi urządzeniami.
 • Arduino architekturę Arduino , w tym wejścia i złącza dla urządzeń dodatkowych.
 • Dodaj komponenty innych firm, takie jak wyświetlacze LCD, akcelerometry, żyroskopy i urządzenia śledzące GPS, aby rozszerzyć funkcjonalność Arduino .
 • Poznaj różne opcje języków programowania, od C po języki przeciągania i upuszczania.
 • Testuj, debuguj i wdrażaj Arduino aby rozwiązać rzeczywiste problemy.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Arduino jest dostępny w różnych modelach i obsługuje różne interfejsy programowania (C, C++ , C# , Python ) i IDE ( Arduino IDE, Visual Studio itp.). Do tego kursu zostaną wykorzystane:
  • Płyta Arduino Uno
  • Arduino IDE
  • Język Arduino (oparty na C / C++ )
 • *** Uczestnicy są odpowiedzialni za zakup własnego sprzętu i komponentów Arduino ! ***
  • Zestawy sprzętu można kupić od dostawców, takich jak: Zestaw startowy Arduino https://store.arduino.cc/genuino-starter-kit
 • Aby poprosić o inną konfigurację, skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu.
14 godzin
Raspberry Pi Jest to bardzo mały, pojedynczy komputer. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się, jak ustawić i programować Raspberry Pi, aby służyć jako interaktywny i potężny wbudowany system. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustanowienie IDE (zintegrowanego środowiska rozwoju) dla maksymalnej produktywności rozwoju Program Raspberry Pi do sterowania urządzeniami, takimi jak czujnik ruchu, alarmy, serwery internetowe i drukarki. Zrozum architekturę Raspberry Pi's, w tym wejścia i podłączniki do urządzeń dodatkowych. Zrozum różnorodne opcje w językach programowania i systemach operacyjnych Testuj, odkurzaj i wdrażaj Raspberry Pi do rozwiązywania problemów świata rzeczywistego
publiczność
  Twórcy Techniki sprzętowe / oprogramowania Osoby techniczne we wszystkich branżach Hobbyści
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
  Raspberry Pi obsługuje różne systemy operacyjne i języki programowania. Ten kurs będzie wykorzystywać Raspbian oparty na Linux jako system operacyjny i Python jako język programowania. Aby poprosić o konkretną konfigurację, skontaktuj się z nami w celu aranżacji. Uczestnicy są odpowiedzialni za zakup sprzętu i komponentów Raspberry Pi.
35 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą poznać zasady projektowania mikrokontrolerów. Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
35 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą nauczyć się korzystać z wbudowanego C do programowania różnych typów mikrokontrolerów opartych na różnych architekturach procesorów (8051, ARM CORTEX M-3 i ARM9). Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
21 godzin
TensorFlow Lite for Microcontrollers to port z TensorFlow Lite zaprojektowany do uruchomienia modeli uczenia się maszynowego na mikrokontrolerach i innych urządzeniach o ograniczonej pamięci. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą pisać, ładować i uruchamiać modele uczenia się maszynowego na bardzo małych wbudowanych urządzeniach. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zainstaluj [ 0 ] trochę. Pobierz modele uczenia się maszynowego na wbudowanym urządzeniu, aby umożliwić wykrywanie mowy, klasyfikację obrazów itp. Dodaj AI do urządzeń sprzętowych bez polegania na łączności sieciowej.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
The course covers the aspects of modern C language dialects (C99, C11, C2x) related to embedded programming and guidelines for efficient and error-immune programming techniques. The examples/exercises are implemented on STM32 family microcontrollers.
7 godzin
The course presents common serial interfaces used in embedded systems and useful practical details of their implementation. The presentation is accompanied by hands-on exercises using STM32 microcontrollers.
7 godzin
The course presents the basic aspects of USB device programming and the practical use of STM32CubeIDE for USB device firmware design.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Microcontroller

Szkolenie Microcontroller, Microcontroller boot camp, Szkolenia Zdalne Microcontroller, szkolenie wieczorowe Microcontroller, szkolenie weekendowe Microcontroller, Kurs Microcontroller,Kursy Microcontroller, Trener Microcontroller, instruktor Microcontroller, kurs zdalny Microcontroller, edukacja zdalna Microcontroller, nauczanie wirtualne Microcontroller, lekcje UML, nauka przez internet Microcontroller, e-learning Microcontroller, kurs online Microcontroller, wykładowca Microcontroller

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions