Szkolenia Marvin

Szkolenia Marvin

Lokalne, prowadzone przez instruktaże kursy szkoleniowe Marvin pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne zasady analizy obrazu i wideo oraz jak wykorzystać Marvin Framework i jego algorytmy przetwarzania obrazu do skonstruowania aplikacji Trening Marvina jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Marvin

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
14 godziny
Opis
Marvin to rozszerzalny, wieloplatformowy, Open-Source obraz i przetwarzanie wideo opracowane w Javie. deweloperzy mogą używać Marvin do manipulowania obrazami, wyodrębniania funkcji z obrazów do zadań klasyfikacji, generowania danych algorytmicznie, przetwarzanie zestawów danych plików wideo i Konfigurowanie automatyzacji testów jednostkowych.

niektóre z aplikacji Marvin & #39; s wideo obejmują filtrowanie, rzeczywistość rozszerzona, śledzenie obiektów i wykrywanie ruchu.

w tym prowadzony przez instruktora, uczestnicy kursu na żywo nauczą się zasad analizy obrazu i wideo oraz wykorzystują Marvin Framework i jego algorytmy przetwarzania obrazu do konstruowania własnej aplikacji.

Format kursu

- podstawowe zasady analizy obrazu, analizy wideo i Marvin Framework są po raz pierwszy wprowadzone. Uczniowie otrzymują zadania oparte na projektach, które pozwalają im ćwiczyć zdobyte koncepcje. Do końca zajęć Uczestnicy opracowują własną aplikację przy użyciu programu Marvin Framework i bibliotek.
Szkolenie Marvin, Marvin boot camp, Szkolenia Zdalne Marvin, szkolenie wieczorowe Marvin, szkolenie weekendowe Marvin, Kurs Marvin,Kursy Marvin, Trener Marvin, instruktor Marvin, kurs zdalny Marvin, edukacja zdalna Marvin, nauczanie wirtualne Marvin, lekcje UML, nauka przez internet Marvin, e-learning Marvin, kurs online Marvin, wykładowca Marvin

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!