Szkolenia Video Streaming

Szkolenia Video Streaming

Lokalne instruktażowe kursy szkoleniowe Video Streaming na żywo w Polsce.

Podkategorie Video Streaming

Plany szkoleń z technologii Video Streaming

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
7 godziny
Opis
BigBlueButton to internetowy system wideokonferencyjny do nauki online Doskonale integruje się z głównymi systemami do nauki i zarządzania treścią W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować i zarządzać BigBlueButton, aby umożliwić dzielenie się w czasie rzeczywistym materiałem audio, wideo, slajdami, czatem i ekranem Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj BigBlueButton Zapoznaj się z architekturą i komponentami BigBlueButton Zintegruj BigBlueButton z głównymi systemami CMS i LMS, takimi jak Drupal, Wordpress i Moodle Używaj interfejsów API BigBlueButton do integracji z innym oprogramowaniem Włącz i wyłącz określone funkcje, aby dostosować się do różnych potrzeb Skonfiguruj różne role użytkowników, takie jak przeglądający i moderatorzy Skonfiguruj interfejs webowy GreenLight, aby umożliwić użytkownikom tworzenie, zapraszanie i dołączanie do spotkań Publiczność Deweloperzy Administratorzy systemu Wychowawcy i trenerzy o umiejętnościach technicznych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godziny
Opis
Ten kurs jest tworzony dla programistów, administratorów i inżynierów oprogramowania, którzy chcą zaimplementować Video Streaming w swojej aplikacji. Opiera się wyłącznie na oprogramowaniu Open Source.
14 godziny
Opis
Marvin to rozszerzalny, wieloplatformowy, Open-Source obraz i przetwarzanie wideo opracowane w Javie. deweloperzy mogą używać Marvin do manipulowania obrazami, wyodrębniania funkcji z obrazów do zadań klasyfikacji, generowania danych algorytmicznie, przetwarzanie zestawów danych plików wideo i Konfigurowanie automatyzacji testów jednostkowych.

niektóre z aplikacji Marvin & #39; s wideo obejmują filtrowanie, rzeczywistość rozszerzona, śledzenie obiektów i wykrywanie ruchu.

w tym prowadzony przez instruktora, uczestnicy kursu na żywo nauczą się zasad analizy obrazu i wideo oraz wykorzystują Marvin Framework i jego algorytmy przetwarzania obrazu do konstruowania własnej aplikacji.

Format kursu

- podstawowe zasady analizy obrazu, analizy wideo i Marvin Framework są po raz pierwszy wprowadzone. Uczniowie otrzymują zadania oparte na projektach, które pozwalają im ćwiczyć zdobyte koncepcje. Do końca zajęć Uczestnicy opracowują własną aplikację przy użyciu programu Marvin Framework i bibliotek.
21 godziny
Opis
Red5 to otwarty serwer mediów do przesyłania strumieniowego na żywo Ma elastyczny wygląd i prostą architekturę wtyczek, która pozwala na dostosowanie praktycznie każdego scenariusza wideo i wideo na żywo Popularny serwer do wideokonferencji, gier dla wielu użytkowników i oprogramowania dla przedsiębiorstw, Red5 był używany przez tysiące firm, od Amazona po Facebooka W tym kursie omawiamy podstawowe kwestie związane z instalowaniem, konfigurowaniem, zabezpieczaniem, optymalizacją i zarządzaniem serwerem Red5 Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli głębokie zrozumienie architektury, funkcji i możliwości Red5 i zdobędą praktyczne doświadczenie potrzebne do wdrożenia własnego serwera Red5 Publiczność Administratorzy systemu Programiści i inżynierowie, którzy chcą skonfigurować serwer multimediów Technicallyminded osoby, które chcą zabrudzić sobie ręce za pomocą bardzo fajnego oprogramowania serwera mediów Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka handson .
Szkolenie Video Streaming, Video Streaming boot camp, Szkolenia Zdalne Video Streaming, szkolenie wieczorowe Video Streaming, szkolenie weekendowe Video Streaming, Kurs Video Streaming,Kursy Video Streaming, Trener Video Streaming, instruktor Video Streaming, kurs zdalny Video Streaming, edukacja zdalna Video Streaming, nauczanie wirtualne Video Streaming, lekcje UML, nauka przez internet Video Streaming, e-learning Video Streaming, kurs online Video Streaming, wykładowca Video Streaming

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!