Szkolenia Video Streaming

Szkolenia Video Streaming

Lokalne instruktażowe kursy szkoleniowe Video Streaming na żywo w Polsce.

Machine Translated

Podkategorie Video Streaming

Plany szkoleń z technologii Video Streaming

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
7 godziny
Opis
BigBlueButton to internetowy system wideokonferencyjny do nauki online Doskonale integruje się z głównymi systemami do nauki i zarządzania treścią W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować i zarządzać BigBlueButton, aby umożliwić dzielenie się w czasie rzeczywistym materiałem audio, wideo, slajdami, czatem i ekranem Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj BigBlueButton Zapoznaj się z architekturą i komponentami BigBlueButton Zintegruj BigBlueButton z głównymi systemami CMS i LMS, takimi jak Drupal, Wordpress i Moodle Używaj interfejsów API BigBlueButton do integracji z innym oprogramowaniem Włącz i wyłącz określone funkcje, aby dostosować się do różnych potrzeb Skonfiguruj różne role użytkowników, takie jak przeglądający i moderatorzy Skonfiguruj interfejs webowy GreenLight, aby umożliwić użytkownikom tworzenie, zapraszanie i dołączanie do spotkań Publiczność Deweloperzy Administratorzy systemu Wychowawcy i trenerzy o umiejętnościach technicznych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godziny
Opis
Kurs ten jest przeznaczony dla programistów, administratorów, inżynierów oprogramowania, którzy chcą wdrożyć Video Streaming w swojej aplikacji. Opiera się wyłącznie na oprogramowaniu open source.
14 godziny
Opis
Marvin to rozszerzalna, wieloplatformowa, open-source'owa struktura przetwarzania obrazu i wideo opracowana w Java . Programiści mogą używać Marvin do manipulowania obrazami, wyodrębniania cech z obrazów do zadań klasyfikacyjnych, generowania algorytmów danych, przetwarzania zbiorów danych z plików wideo i konfigurowania automatyzacji testów jednostkowych.

Niektóre aplikacje wideo Marvin obejmują filtrowanie, rozszerzoną rzeczywistość, śledzenie obiektów i wykrywanie ruchu.

W tym prowadzonym przez instruktora kursie na żywo uczestnicy poznają zasady analizy obrazu i wideo oraz wykorzystają Marvin Framework i jego algorytmy przetwarzania obrazu do skonstruowania własnej aplikacji.

Format kursu

- Po raz pierwszy wprowadzono podstawowe zasady analizy obrazu, analizy wideo i Marvin Framework. Uczniowie otrzymują zadania projektowe, które pozwalają im ćwiczyć poznane koncepcje. Pod koniec zajęć uczestnicy opracują własną aplikację przy użyciu Marvin Framework i bibliotek.
21 godziny
Opis
Red5 to serwer multimedialny typu open source do transmisji na żywo. Ma elastyczną konstrukcję i prostą architekturę wtyczek, która umożliwia dostosowanie praktycznie dowolnego scenariusza wideo na żądanie i transmisji na żywo. Popularny serwer do wideokonferencji, gier dla wielu użytkowników i oprogramowania aplikacji korporacyjnych, Red5 był używany przez tysiące firm, od Amazon do Facebook .

W tym kursie omawiamy podstawowe elementy instalacji, konfiguracji, zabezpieczenia, optymalizacji i zarządzania serwerem Red5 .

Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli solidną wiedzę o architekturze, funkcjach i możliwościach Red5 oraz Red5 praktyczną praktykę potrzebną do wdrożenia własnego serwera Red5 .

Publiczność

- Administratorzy systemu
- Deweloperzy i inżynierowie, którzy chcą skonfigurować serwer mediów
- Technicznie nastawione osoby, które chcą zabrudzić sobie ręce bardzo fajnym oprogramowaniem serwera multimedialnego

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka praktyczna.

Nadchodzące szkolenia z technologii Video Streaming

Szkolenie Video Streaming, Video Streaming boot camp, Szkolenia Zdalne Video Streaming, szkolenie wieczorowe Video Streaming, szkolenie weekendowe Video Streaming, Kurs Video Streaming,Kursy Video Streaming, Trener Video Streaming, instruktor Video Streaming, kurs zdalny Video Streaming, edukacja zdalna Video Streaming, nauczanie wirtualne Video Streaming, lekcje UML, nauka przez internet Video Streaming, e-learning Video Streaming, kurs online Video Streaming, wykładowca Video Streaming

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!