Szkolenia H2O

Szkolenia H2O

Praktyczne szkolenia na żywo z H2O pokazują jak używać platformy H2O do tworzenia modeli uczenia maszynowego przy użyciu różnych algorytmów. Uczestnicy kursów podczas interaktywnego wykładu i dyskusji dowiedzą się również oceniać modele na podstawie rodzaju danych i wymagań biznesowych.

Szkolenie H2O Remote na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii H2O

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
H2O Jest to otwarta platforma przewidywalnej analizy. Podtrzymuje R, Python, Scala, Java i REST. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do osób technicznych, które chcą zbudować modele uczenia się maszynowego za pomocą algorytmów takich jak GLM, Deep Learning i Random Forests. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instalacja i konfiguracja H2O. Stwórz modele uczenia się maszynowego za pomocą różnych popularnych algorytmów. Ocena modeli w oparciu o typ danych i wymagania biznesowe.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej H2O, proszę odwiedzić: https://www.h2o.ai/

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii H2O

Szkolenie H2O, H2O boot camp, Szkolenia Zdalne H2O, szkolenie wieczorowe H2O, szkolenie weekendowe H2O, Kurs H2O,Kursy H2O, Trener H2O, instruktor H2O, kurs zdalny H2O, edukacja zdalna H2O, nauczanie wirtualne H2O, lekcje UML, nauka przez internet H2O, e-learning H2O, kurs online H2O, wykładowca H2O

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions