Szkolenia H2O

Szkolenia H2O

Praktyczne szkolenia na żywo z H2O pokazują jak używać platformy H2O do tworzenia modeli uczenia maszynowego przy użyciu różnych algorytmów. Uczestnicy kursów podczas interaktywnego wykładu i dyskusji dowiedzą się również oceniać modele na podstawie rodzaju danych i wymagań biznesowych.

Szkolenie H2O Remote na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii H2O

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
H2O to platforma analityki predykcyjnej typu open source. Obsługuje języki R, Python, Scala, Java i REST. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla osób technicznych, które chcą budować modele uczenia maszynowego przy użyciu algorytmów takich jak GLM, Deep Learning i Random Forest. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalacja i konfiguracja H2O. Tworzenie modeli uczenia maszynowego przy użyciu różnych popularnych algorytmów. Ocena modeli na podstawie typu danych i wymagań biznesowych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami. Aby dowiedzieć się więcej o H2O, odwiedź stronę: https://www.h2o.ai/

Last Updated:

Szkolenie H2O, H2O boot camp, Szkolenia Zdalne H2O, szkolenie wieczorowe H2O, szkolenie weekendowe H2O, Kurs H2O,Kursy H2O, Trener H2O, instruktor H2O, kurs zdalny H2O, edukacja zdalna H2O, nauczanie wirtualne H2O, lekcje UML, nauka przez internet H2O, e-learning H2O, kurs online H2O, wykładowca H2O

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions