Szkolenia Dapp

Szkolenia Dapp

DApp to skrócona forma zdecentralizowanej aplikacji. DApp jest bardzo podobny do tradycyjnej aplikacji internetowej. Frontend używa tej samej technologii do renderowania strony, ale backend jest oparty na innej technologii niż aplikacje internetowe. Praktyczne szkolenie na żywo z usługi DApp pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z działaniem tej aplikacji.

Szkolenie z usługi DApp jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Dapp

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Dapp odnosi się do zdecentralizowanej aplikacji na blockchain Opierają się na zasadzie symbolicznej i wykorzystują łańcuch bloków, aby zachęcić do rozwoju i adopcji Bitcoin był pierwszym Dappem, jaki kiedykolwiek został wydany; inne przykłady obejmują Ethereumbased Dapps, takie jak Golem, Augur i Melonport Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak ocenić, zaplanować i wypuścić na rynek własny Dapp Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zrozumieć cechy Dapp (open source, zdecentralizowane, motywowane) Poznaj cechy udanych premier Dapp Rozpocznij, uruchom i zarządzaj projektem Dapp Publiczność Deweloperzy Zespoły produktowe, które chcą uruchomić Dappa Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Decentralizowane aplikacje lub dApps to aplikacje, które działają na blockchain. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak rozwijać decentralizowane aplikacje (dApps) za pomocą Microsoft Visual Studio podczas tworzenia dApps za pomocą dwóch metod integracji z Visual Studio. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Zrozum podstaw rozwoju decentralizowanych aplikacji (dApps) Zrozum różnice pomiędzy typowymi aplikacjami ASP.NET a dApps Dowiedz się, jak pracować z inteligentnymi kontraktami Tworzenie dApps za pomocą Microsoft Visual Studio, BlockApps i Solidity Tworzenie dApps za pomocą Microsoft Visual Studio, Microsoft Azure i BlockApps STRATO
publiczność
    Twórcy
Format kursu
    Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Dapp

Szkolenie Dapp, Dapp boot camp, Szkolenia Zdalne Dapp, szkolenie wieczorowe Dapp, szkolenie weekendowe Dapp, Kurs Dapp,Kursy Dapp, Trener Dapp, instruktor Dapp, kurs zdalny Dapp, edukacja zdalna Dapp, nauczanie wirtualne Dapp, lekcje UML, nauka przez internet Dapp, e-learning Dapp, kurs online Dapp, wykładowca Dapp

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions